• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
autor
ahojky děvčata, dckami: vše nejlepší dcerce k narozeninám pěkně si to užijte oslavu :wink: a určitě se dočkáte..
kkamco: promin já jsem se nějak ještě k tomu přepisování nedostala ale jak mile bude časík tak se do toho vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani..ahoj..nic se neděje
10. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: no to víš mám toho ted hodne a jsem ráda že se dostanu brzy do postýlky a ráno to začíná na novo.. takže až budu mít volnejc a náladu na PC - jelikož do něj čučím od rána do večera a pak ještě doma ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to sepísnu nebo se pokusím něco s tím vytvořiti tak se mějte bájo já se vykoupu a do hajan :grinning:
10. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem ěj fajn já půjdu taky brzy ležet..sem dnes bez nálady..test negativ :unamused:
10. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: tak to mě mrzí :frowning2: a nezkoušela jsi to nějak dřív třebas?
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem 29 DC..a mám cykly 35 dní--ale brala jsem duphaston a po něm by mrcha měla přijít dřív než obvykle.mě ukecala kámoška at si udělám test tak sem ji poslechla..Já ji řikala že mám příznaky na mrchu ale ona řikala že když mám takovou teplotu a tak a že mi to ještě nedorazilo tak at zkusim test.A ono nic--
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: no tak to holka fakt nevim ale myslím si že to bylo třebas ještě brzy , no uvidíš zda to dostaneš nebo ne e
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani víš co mě test nikdy nezklamal..ani u jednoho těhu vždy to ukázalo..akorát u druhého to hold nevydrželo :unamused:
10. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco: to bude dobré uvidíš když to nevyjde ted tak to vyjde příště hlavně se s tím nestresuj to nema smysl .. :wink: mimčo bude uvidíš hlavu vzhůru holka :wink:
10. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim že jednou to vyjde,,ale 3 roky snahy to už je dost..ale jo co se dá dělat :confounded: Jdu umýt nádobí..ty už tady asi nebudeš vid.
10. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
momani máš hezký album.. :wink:
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamco já bych byla ale jsem fakt kantAre je to znát když děláš za dva :unamused: taky se mi nechce jít spát ale budu muset abych byla ráno jako nová vyspinkaná :grinning: zítra si písnem ... :wink: jdi se odreagovat na nádobí, co mám říkat já 5let snahy a nic :confused: tak hlavu vzůru holka mi to zvládneme uvidíš :wink: tak dobrou noc a zítra páčko :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a ahojky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kde se flákaáte???
Koukám , co je nového a nikdo nikde. Pro dnešek se i já loučím, za chvíli mažu z práce, musím udělat velký nákup a jedem na chatu. Sejdeme se tam celá rodinka a oslavíme Elišky narozky, dodatečně i můj svátek.

Jsem zvědavá, zda si manžel vzpomene, dnes máme 10.výročí svatby. :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné pozdní odpoledne,
my jsme si prožili super víkend :slight_smile: , Elinka má největší radost z křečka - dala jí jméno Zuzana, užili jsme si synovce, kterému je 8 měsíců, bylo sluníčko, pohodička.... :dizzy_face: Jsme malinko spálená od sluníčka.
Manžel nezapomněl na výročí svatby, dostala jsem krásnou kytku a zlatý řetízek na ruku. Je moc hezký, musím si ho nechat zkrátit a bude to paráda. Udělal mi radost ... :grinning:

Mimčo jsem na chvilku přestala řešit, užijeme si léto a na podzim zkusíme poslední ivf. Musím říct, že mi vůbec nechybí to věčné cestování do CARu a čekání, jak to dopadne :confused: . Teď jsem taková klidnější....

Všem přeji úspěšný začátek pracovního týdne.
15. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste?

U nás doma je pozdvyžení: Elí má doma týden křečka, je to holka. A dneska ráno jsem zjistila, že porodila asi 3 mláďata :grinning: . Jsem z toho fakt "nadšená". Před chvílí jsem se na ní byla podívat a ona jedno sežrala. Fakt hnus :angry: Elí je na víkend u babičky, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit, že se jí zvěřinec rozrostl :grinning: .

Tak snad se brzo i naše rodinka rozroste. :dizzy_face:
20. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dckami: to víš že jo to bude dobré uvidíš :wink: věř tomu a mysli pozitivně hele nechceš jít zkusit jiné CAR?
20. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele s tím křečkem to je teda síla kde jste ho kupovali teda jí ? :grinning:
20. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Křeček je ze zoo shopu u Kauflandu. Teď jsem jí nesla žrádla a má tam minimálně 6-8 mladých :dizzy_face: , to bude doma veselo... Zašla jsem hned to toho zoo shopu a bylo mi řečeno,že je mohu za měsíc přinést a oni si je vezmou, tak alespoň nemusím řešit, co s nimi. Pokud byste věděli o někom, kdo má zájem o křečka, ráda je věnuji. Bylo by to koncem července.

Tak hezký víkend. My si zítra jedeme do Jílového pro Elí a potom na návštěvu ke kámošce, má dvojčátka po ivf, tak se na ně těším, holkám je 5 týdnů. :dizzy_face:
20. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no těch je teda :slight_smile: aspon bude veselo ... Dckami : jé ta se má dvojčátka.. ty bych si moc moc moc přála taky zeptej se kde byla na IVF a co brala za hormony zjištuju od každýho co se dá :wink: děkuji
20. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vím, poznaly jsme se loni v Pronatalu Teplice a od té doby se občas scházíme. Luzz měla krátký protokol a z léků gonal. Začínaly jsem společně stimulovat v září 08, jim se to povedlo na poprvé a mají asi 13 mrazáčků. :wink:

Tak dobrou noc. :pensive:
20. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to je hezoučký vid že takhle spolu válčíte :wink: neboj tobě to taky vyjde nesmíš se na to tolika upínat zaměř se na malou ted více při dalším pokusu a pujde toi samo ... tak dobrouky
20. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, kdepak jste?

Já v práci - mám dlouhou do 17 hodin. :confounded: , Místo oběda jsem šla Elišce objednat kytičku na pátek pro paní učitelku. Hurá - mají prázdniny. Včera byla u nás mamka a domluvily se s Elí, že pojedou na týden do Tunisu, odlétají 7.7.
Jinak křečci mám pěkně rostou, je jich asi 7, jsou fakt roztomilí :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, kde jste všechny, proč tady jsem zase sama? já snad začnu trpět samomluvou :grinning:

Elí má od pátku prázdniny - na výzo měla samé 1 ( jak jinak v první třídě), odjela s babičkou na chatu a za týden s nima letí do Tunisu. Takže jsme doma sami - teda s bandou křečků :wink: . Víkend sjme strávili na Mácháči, manžel tam jel s bráchou triatlon. Včera jsem si udělali hezký večer, zašli jsem na večeři - kluci slavili svátek. A co vy???
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sváteční odpoledne,

Stále čekám na mrchu, má už zpoždění, ale ranní testík byl zcela negativní :cry:, takže si se mnou tělo asi nějak zahrává, mívám to jinak pravidelně.

Začínám balit Elí, v noci odlétá s našíma na dovču. Už se moc těší. :sweat_smile: Před chvílí jsem se vrátili z procházky, byli jsem v Praolodi na kávičce a potom u polikliniky na hřišti. Teď musím doma vytřít a udělám něco k večeři.
Zatím pááá a dejte o sobě vědět.
6. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooo - kde jste kdo????????? :confused: Já se tu sama bojím :fearful:

Elí je zpátky z dovolené, moc se jim tam líbilo, má na hlavě copánky :grinning: . O víkendu jí vezeme ke tchýni.

Jinak já byla dnes v Pronatalu, mám za sebou utz, v pondělí jedeme na IUI. Předběžně jsem se s dr. domluvila na poslední pokus ivf v termínu září/říjen, zkusíme ultrakrátký protokol.

Tak dejte vědět, co je u vás nového. :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :confused: , zase jsem tu sama :cry: ....

Já byla dnes v Pronatalu pro stimulaci a rozjedeme kolotoč znovu....mám ultrakrátký protokol ( synarel-puregon-orgalutran-ovtrelle). takže teď čekám na mrchu, dorazí někdy za týden a jdeme do toho. Máme poslední pokus, takže teď to musí sakra vyjít..... :wink:

Ozvěte se, snažilky.
17. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami,
pamatuješ na mě? Tak vy zase "válčíte" ? Budu držet palečky!!!!!

Mimochodem už sem vlastně taky patřim, takže AHOJ HOLKY, minulý cyklus jsem chtěla zkusit KET, ale nevyšlo to, měla jsem nízký progesteron, tedy bez ovulace, tak ve čtvrtek jedu opět na konzultaci a snad vymyslíme co s tím a příští měsíc půjdem do toho, nechám si zavést(pokud to všecko dopadne), ale jen jednoho sněhulku, teda jestli bude OK, ostatní už pak máme po dvou a to bych nechala na další případný pokusy, předčasně riskovat dvojky nechci, taková odvaha nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pro ty, kdo mě neznají mám po 6ti letech snažení a léčby (clotilbegyt nesčetně cyklů, odběry děložní sliznice, 2x IUI, laparky, abort missed apod) z prvního IVF od Apolináře už skoro 2 letou holčičku Dorotku a chystáme se na našich 7 ledňáčků.
22. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peťulo,
o tvém plánovaném KETu vím, četla jsem to na odpadlicích z neplodnosti - když jsem viděla tvůj poslední příspěvek, tak jsem byla zvědavá, co ty v této diskusi... :grinning: Já na region Dč již nechodím, pro mě je to zbytečné, problémy holek máme dávno za sebou a školní dítka jako já tam nikdo nemá, takže tam nemám o čem psát. A svěřovat se v tamní diskusi se svými osobnímu problémy ohledně snažení tam fakt již nechci :unamused: . Z toho jsem vyléčená. Takže chodím na několi siskutí tady ve snažilkách, i když po květnovém neúspěšném pokusu jsem tady skoro 3 měsíce nebyla vůbec.... nějak nebyla nálada se v tom patlat.

Já od neděle stimuluji, v pátek jedeme na utz. :wink:
22. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tady u vás na DC snažkách sem tedy prvně, ale velmi dobře se známe s Petkou z Děčína.
Jsem rozená Děčínačka a proto sem chodila dříve na diskusi DC a okolí.
Můžu i sem občas nakouknout?

Jinak petulko, mocinky tě zdravím a doufám, že ten KET bude úspěšný! Docela by mě imponovalo, kdyby k němu došlo tak koncem října. To proto, že bychom válčili spolu :slight_smile: A co Dorotka? Už žvatlá?

A ted něco o mě. Jsem taky pacientkou Car U Apolináře. Za sebou mám- profuky vejcovodů, laparoskopii. ostranění vejcovodů v 2007,1IVF-v 7tt- konec, 2IVF- stopli před ET, 3IVF- konec v 5tt,vždy s revizí dělohy, přeléčenou štítnou žlázu (ta už je ok).genetiku, hematologii- jsem MHTFR hetzerozygot, imunologii- s přerušením jednoho měsíce zobu Prednison- imunita byla vysoká a ted je již ok proto rozjíždím své 4 IVF s dlouhým protokolem. Právě včera mi byl píchnit Dipheraldine a navozen umělý přechod. UTZ mě čeká 6. října.
Tak doufám, že coby stimulantka se k vám řadit můžu

Jinak všem přeju pěkný večer

:slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek