• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Kami, tak co UTZ???? Moc se těším na dobré zprávy!!!

Jasmí, ahój, tak snad by nám to mohlo vyjít zase spolubojovat:slight_smile:, no jo Kami bude mít náskok, bude to náš vzor :wink:

Včera jsem v Praze vyfasovala Estrofem a až dostanu mrchu, začínám užívat a 12-14 den se objednávám na UTZ.
25. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď koukám, že včera propouštěl z Apolinářei Kláru Doležalovou s malou, divila jsem se kolik tam bylo fotografů a i s kamerama a tak si říkala na koho asi číhaj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule jsem tam potkala Bartošovou a Pomejeho :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké odpoledne holky,
mám za sebou utz, na obou stranách mám 2-3 folikly a jedu znovu na utz v pondělí ráno. Jinak mé zlé tušení z minulého pátku ohledně podivného"svědění" bylo bohužel oprávněné, ze stěrů mi lékařka dnes potvrdila streptokoka. Dostala jsem na vkládání Polygynax na 6 dní, prý to při stimulaci tolik nevadí, u těhotných se to prý léčí až po porodu....Takže dál budeme píchat puregon, od neděle přidáme i Orgalutran a snad mi pěkně narostou...

Všem přeji příjemný prodloužený víkend. :slight_smile: Hlavně sluníčko. :dizzy_face:

Péťo, teda, ty máš kliku na samé "celebrity", Klárku mám ráda, je to hezká ženská, vždycky se moc líbila mému manžovi :grinning: . U ní ten CAR chápu, muže má o hodně staršího...
25. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky
tak jdu popřát Kamče hodně štěstí a hlavně výdrž i přes to, že se budeš muset přeláčit! Jako na potvoru co... Všem pěkný prodloužený víkend! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Petulko- tak to vidíš, jaký máš štěstí při návštěvě Apoli :slight_smile: uvidět známopu "celebritu". Mě se jedinkrát podařilo potkat Kaisera :slight_smile: a to sem ted v Car byla po 35tý :slight_smile:
Tak snad se budeme doplnovat a Kami nám bude vyšlapávat cestičku :slight_smile:

Jinak já hlásím, že navzdory nervíkům (v rodině) se mi hezky mrška přihlásila 27DC a tím pádem mohu být v klidu, že 6.října rozjedu svou VELKOU ŘÍJNOVOU STIMULACI č 4 :slight_smile:
Akorát mám obavy, že to budu míti prvně s ICSI :frowning2: . Mívám totiž méně folíků, tak to nechám náhodě, co z toho temtokrát po roce za úrodu
25. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmínko, neboj se, já také špatně reaguji na stimulaci, nejvíc jsem měla v lednu 5 foliklů. Ale jinak je to moje 4.stimulace:
1. pokus 9/08 dlouhý protokol - nereagovala jsem na něj vůbec, pouze 1 folikl, prý mě uspal jako šíppkovou Růženku
2. pokus 1/09 krátký protokol - 5 foliklů a 5 vajíček, PK přežil 1, ale měla jsem nízkou sliznici, tt negativní
3. pokus 5/09 krátký protokol s antagonisty - pouze 2 folikly a 2 vajíčka (OPU bez narkozy), bez ET nepřežili :cry:
4. pokus 9/09 ultraktátký protokol - prý se používá u žen se špatnou reakcí na stimulaci, tak uvidíme.... :confused:

Přeji ti úspěšnou "VŘSR" :grinning: a nám všem do konce roku //.
25. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale koho to tu nevidim!Ahoj Kami,ahoj Pbauerova! :wink:
Kami,jak se mas?
25. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmí, já mám na tycélebrity štěstí, při jedné z prvních návštěv jsem tam potkala Voříška, minule ještě Nesvatbu :wink:

Kami, a tos měla vždy puregon nebo i jiní léky? Ale teď to vypadá nadějně, to jsou ideální počty, na každé straně 2 nádherný bubliňáky to máme 2 x dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:, to by byla nadílka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

VŘSR ZDAR ! ! !

Maki, pšššš :zipper_mouth: !
26. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Děčínačky! :slight_smile: No Kami- to ti obzvlášt držím paluchy! :slight_smile: Už to musí klapnout, je to na hlavu!
Petruš- občas jezdím na starák do Jezdecký. Sešli bysme se někde třeba na hřištátku? Mám 1,5 r starou neteřinku Elišku a má oranžovej Xlander- poznávací znamení :grinning: . Co ty na to?
Tak VŘSR ZDAR :grinning:
26. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké odpoledne holčiny,
Ráno jsem brzo vstávala a jela jsem na utz, mám na obou stranách 3 folikly ( kolem 14mm), takže 6 celkem - nic moc, ale u mě i je tento počet téměř nadlidský výkon... v pátek jedeme na odběr.

Taks i užívejte krásné, sváteční odpoledne. :wink: l
28. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Kami- super zpráva! To je bomba! Tak at do Pátku vše klapne a těším se na další zprávy :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasmínko, jasňačka, mám skoro dvouletou neřízenou střelu :grinning: , poznávací znamení?

Kami, to je bájo!! Jsi náš vzor, tak se drž!!! :wink: :wink: :wink:

Dnes jsem 2DC, tak jsem zhltla první Estrofem a jdu se objednat na UTZ.
29. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamíííí, tak jáááák, držím palce a těším se na dobré zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Petruš- písnu ti a ty prosím písni mě IP mobilní číslo, ju. Já tady denně nwebívám a do DC se mohu rozhodnout ze dne na den jet... Jak se znám víš
Také čekám na zprávičky od Kamčííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

všem přeju pěknej víkend! :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
byla jsem dnes na OPU, dělala mi to dr. Rešlová - bylo tam 7 foliklů a 6 vajíček, pro jistotu jsem se domluvili s embryologem i na ICSI, tak uvidíme, volat mám až pondělí. :wink: Snad to budou bojovníčci.....
2. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, super super!
nadále držím palce a v pondělí tfuj tfuj!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A dej vědět, ju kočko!
3. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem volala - máme 3 bojovníčky, ve středu jedu na transfer. :wink:
5. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, jupí!!!!!!!!!!!!! Necháte dát všecky 3??? Jestli jo, tak jsi odvaha, ale proč ne :grinning: :grinning: :grinning: To jsou po ICSI? Jé, no to je paráda!!!

Já jednu ve čtvrtek na kontrolní UTZ.
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Metoda "intracytoplasmatická injekce spermií" (ICSI) je náročnou mikromanipulační technikou, kdy je spermie nasáta do velmi tenké a ostré skleněné kapiláry a tato je zavedena do vajíčka přes jeho obal a spermie z této kapiláry je "injikována" do nitra vaječné buňky (injekce spermie).

Indikace pro ICSI jsou neschopnost spermií spontánně oplodnit vajíčko (nízký počet, nízká pohyblivost), imunologické příčiny neplodnosti, selhání oplodnění při klasické metodě IVF, při opakovaných neúspěšných pokusech umělého oplodnění, při vyšším věku, při zisku malého počtu vajíček, při užití kryokonzervovaných spermií, při užití darovaných vajíček aj. Tato metoda má velmi vysokou úspěšnost oplození. Pacientka musí samozřejmě podstoupit běžnou proceduru superovulace a odběru vajíček a partner musí dodat vzorek spermatu. Na základě současných znalostí lze konstatovat, že oplození vajíček takto získanými spermiemi nezvyšuje riziko porodu plodu s vrozenou vývojovou vadou ve srovnání s těhotenstvími po spontánním oplození (2,3 %).

Ve čtvrtek na tebe budu myslet. :wink:
5. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, já vím co je ICSI, jen jsem se ptala jestli jí použili pri oplodňování :wink: :wink: :wink: , to víš, 6 let snažilkování tě o ledasčem poučí :frowning2:
Dík :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Kami- na dnešek na tebe moc myslím! :slight_smile: V neděli sem to viděla bledě, ale dnes už to bude určo ok! Tak at se mimískům u tebe líbí! :slight_smile:
A až budeš moci- dej vědět, těším se.

Petruš- na tebe myslím zítra, at ti to klapne! :slight_smile: A ke komu jdeš jestli se můžu zeptat? Já šla včera k Jirsové a než sem přišla na řadu, tak jí odvolali na sál a pak mě vzala Jaržembloská :slight_smile:. Tu mám ráda.

Já to budu mít též s iCSI- píchat začínám zítra a to 4 ampule Fostimonu denně. Takže konský dávky. A ultrazvuk mám 14.10. teda příští středu.Už začínám nervoznět, kolik pak mě doroste folíků letos :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamilko, tak se dnes přidávám k držení palečků, pěstiček a klidně i uší, jen ať to vyjde :wink: :wink: :wink: Dej vědět jak to všecko probíhalo!!!

Jasmí, no to jsou dávky!!! Já teď beru jen ten estrofem a bříško už mě pobolívá teď.... Jdu k Jarošový (snad to je dobře) Jeržembovskou mám taky ráda, ale teď se s ní nějak míjim, což mě mrzí, posledně mi přinesla štěstí :grinning:
7. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
dnešní den byl jedna taková menší katastrofa :frowning2: - začalo to hned ráno, kdyžmě kámoška vezla na ET a cestou jsem bouraly, teda zezadu do nás narazilo jiné auto. Řidič, mladý kluk nekoukalna cestu,ale ženský na chodníku na kozy :grinning: . Takže jsem volali policajty a já sháněla někoho, kdo mě odveze, jeliko auto mělo zadní nárazník v čudu a nešel zavřít kufr :confounded: . Nakonec pro mě přijel můj táta a vše jsem stihli.Manžel je celý týdne na školení, tak že nemohl zasáhnout....zákon schválnosti.

Jinak mám zavedeného 1 bojovníčka, bohužel žádné mrazáčky, tak musí bojovat a vydržet. :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský!!!
Včera jsem padla za vlast, takže info dodávám až dnes!

Na UTZ sliznice 7,9 mm což je prý dobrý, vyfasovala jsem baťoh utrogestanu a od neděle ho budu brát, dofasovala jsem Estrofem a beru ho dál jako doposud. Ve středu v 10.00 si (DOUFÁM) jedu pro kulicha Oldřicha!!!!!!

Kami, tak hlavně, že jste dojeli a "zásilku" vyzvedli :wink: , budu moc držet palečky!!!!

Jasmínko, tak už bodáš???
9. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak mám Kamčo radost, že máš prcka u sebe :slight_smile: . Už jen palečky pro to štěstí :slight_smile:
Petruš- no super! Tak to mám radost, že i u vás se daří a Dorotka bude mít brzo sourozence :slight_smile:

Já jedu k Apoli na utz taky ve středu, ale ve 12 15h.Skoro to vypadá, že bysme mohly jet společněze severu :grinning:
9. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem konečně našla naší v minulosti zapadlou diskusi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byla fuška prohledat MK. :grinning:

Péťo, tak můžeme pokecat tady. :dizzy_face: Snad tu zase nebudu sama. :unamused:
15. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kami, tak jsem to už taky našla, sláva, já trdlo to pořád hledala mezi snažilkama a ony nás asi adminky frkly sem, nebo se pletu? To se divim, že nám to nezatrhly a nechtěli nác frknout k ostatnímu Děčínu, to by se i moc nelíbilo :frowning2:

Jasmínka by měla jít po víkendu na OPU, teď nevím přesně jak to má rozvrhlý, má jen jeden folík, tak doufejme, že je to ten nejsprávnější :wink: :wink: :wink:

Co ty ostatní holky co to tu zakládaly, chodí sem ještě někdo???

No já nic novýho, futruju léky a snažim se šetřit, ale nějak to nejde, hlavně jak je malá marod, tak jí furt tahám.... :unamused:
16. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
také jsem tuto diskusi hledala u snažilek, proto jsem jí nenašla....

Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
:slight_smile: Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. :dizzy_face: Na krev jedu ve středu.

Péťo, opatruj se, ať seti Dorotka brzo uzdraví a brzo mě následuješ. :wink:
19. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááááááááááááááááááááááááááááá, huráááááááááá, hurááááááááááááááááááá, trošinku si pobulim, neboj nezávidim, to radostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakej jsi měla testík, já ho chcíííí takýýýýýýýýýýýýýýý :wink: :wink: :wink: , jé já mám takovou radost :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v pátek jsem si koupila mamatest, byly tam krásné 2 tlustice, žádní duchové či slabá čárka :wink: Snad to vydrží a v létě budeme 4. :dizzy_face: Od manžílka jsem dostala krásnou kytičku.
19. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek