• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Kami, já mám fakt takovou radost.-), téda a když říkáš tlustice, tak aby vás nebylo v létě 5 :sunglasses:
19. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se, mám v bříšku pouze 1 bojovníčka, více nám jich po PK nezbylo, takže mám jistotu, že je pouze 1. I tak nám to stačí, znáš to sama, když máte doma malou lumpici.Nevím, jak bych zvládala dvojčata, ale pokud by jich bylo více, měla jsem v papírech napsáno, že chci zavést 2 :grinning: .
19. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já se nebojim, ale nikde není napsáno, že 1 embryjko se nemůže rozdělit na 2 šikuly, jen si dělám prču, byla by to pecka, ale nechci strašit, to :wink: ne
19. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak mě nestraš, počítám, že za týdne mě pozvou na utz a uvidíme. Brala bych i ta dvojčátka, hlavně, že se to povedlo :grinning: . V albíčku je včerejší testík. Zítra jedu na krev,a le počítám, že výsledky budou stejně až druhý den.
A co ty, jak se cítíš?
20. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda ten // je krásnej:slight_smile:, už tě nebudu strašit :wink: . Kam jdeš na krev, do TP? Nebo sem někam do DC, v nemocnici mají výsledky asi za 2 hoďky, tipuju 325 :wink:
Zatím se cítím tak nějak nijak, futruju hromadu léků, tak nevím co by mohl být případný příznak dobrého či zlého a co prostě jen důsledek toho hormonálního koktejlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cejtim prsa, jsem nafouklá, ale to bude ten Utrouš, taky furt´bulim, kvůli každý kravině, ale to jsou spíš nervy+Estrofem...Ty bereš teď něco?
20. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já beru 3x denně Duphaston, 1/2 prednisonu, na štítnou žlázu Letrox 50. Včera jsem si koupila kys. listovou a calibrum babyplan - takže hotová lékárna. :grinning:
Na krev musím do Pronatalu do Teplic, nabírají to všem 14 dni po ivf,teda po ET. Tak si udělám výlet, jede se mnou mamča, tak se podíváme po Olympii a potom ještě v Ústí po krámech. :wink:
20. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak dnes hezkej vejlet a dej pak vědět číslo :wink: :wink: :wink: a něco pěknýho si kup!!!!!!!!
21. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak z krve mám potvrzené, že se to fakt povedlo - HCG 2178. Na kontrolní utz jedu za týden ve čtvrtek, hurááááááááá. :dizzy_face:
Má i nakoupeno, v Nex Yorkeru jsem si koupila krásnou zimní bundu, dostanu jí od našich k narozeninám, což je za chvíli, v Kenvelu jsem si koupila triko a v CA čepici s kšiltem. Mamka koupila pro Elí k vánocům hru scrable, tak se na ní už těším. :wink: Jsem zvědavá, jak jí to půjde.
21. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezvááá! Téda můj ušmudlanej tip na 325 :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jen tak dál a příští týden na UTZ pěknou bublinku a nejlíp už i se srdíčkem :wink:
21. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jak se máš? Jak ti je? Myslím na tebe, zda odpočíváš.
Dneska to vypadá na slunečný den :slight_smile: , odpoledne se chystáme na malý výlet do Vysoké Lípy. Užijeme si poslední hezké podzimní dny.
25. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami,
jakej byl výlet? A kde přesně jste byli???
Já byla včera 11tý den, tak jsem testla a bílo, bílo, bílo :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry: , no jo co se dá dělat, zkusim ještě ve čtvrtek, to budu 15dní, ale na zázraky nevěřim, ve čtrtek bych asi zašla na krev nechat si potvrdit nulu a vysadim léky a počkám na mrchu.....ach jo....
26. říj 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak dneska taky / mám jít na krev, ale moc se mi nechce, přijde mi to zbytečný, no uvidim, každopádně léky už asi vysadim a počkám na mrchu......
27. říj 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Péťo,
tak to je mi líto,ale ještě máte další mrazáčky, tak to můžete zkusit znovu. :wink: Neboj, to vyjde. :dizzy_face:

My jsem na konec nikam v neděli nejeli, začalo pršet, tak jsem zůstali doma, hráli jsem s Elí monopoly a potom aktivity. Za chvíli jedu k našim, přivezou jim novou sedačku a nikdo není doma, takže jím musím otevřít, aby to mohli nastěhovat do vchodu, nahoru si to prý musíme odnést sami. Naši bydlí ve 3. patře, tak odpledne to musí kluci odtáhnout nahoru, to bude fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak máme s Elí logopedii. Mě se to pomalinku krátí, ve čtvrtek utz, jsem zvědavá, sand bude všechno tak, jak má být. :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kami určo bude vše Ok, to už bys mohla mít i první fotku, koukej jí pak ukázat :wink: .
U mě se bohužel potvrdila neúprosná statistika úspěšnosti, prostě se holt nemůže zadařit všem naráz, tentokrát jsi to vybrala ty a já snad budu nařadě příště :slight_smile: :wink: , navím kdy se do toho zase dáme, ale určitě nejdřív po novym roce, přez vánoce nechci žádný nervy, dneska by půjdem na poštu vyzvednout kuchyňku pro malou, nevim, ale jak to do vánoc vydržim :angry: , budu muset zlomit muže, abysme jí jí dali už k narozkám, asi mu za to budu muset něco slíbit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (třeba že ho pustim napivo)
To nejde dát těm chlapům nějakou kačku na pivko, aby vám to vynesly až do bytu???
27. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne :wink: ,
vrátila jsem se z Pronatalu, tak ti musím rychle napsat - paní dr. mi potvrdila těhu, dle utz jsem 5+6tt, mimi má 4,4 mm, na další utz pojedu 16.11., to už má být vidět srdíčko a rozloučím se s CARem. Termín porodu spočítala na 25.6.2010. :slight_smile: :dizzy_face: Stále tomu nemohu uvěřit, mám i krásnou fotečku,ale musím jí nejprve nafotit, potom jí sem dám.
29. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami,
tak jak dnes UTZ??? Moc na tebe myslím, dej pak info a už konečně nějakou tu fotečku!!!
U mě nic nového, teda kromě pořádný chřipky, který už se víc jak týden nemůžu zbavit..... :angry:
16. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočko,
utz v pohodě, mimi má srdíčko a náznak končetin, krásně byl vidět žloutkový váček. Dnes jsem 8+5tt. Domluvila jsem se v Pronatalu na 3d utz ve 12tt, pojedu tam 10.12. Ještě jsem s dr konzultovala amniocentézu, na kterou bych měla jít, je mi 35 a já z toho mám strach :unamused:. Tak mi napsala žádanku do Prahy, pojedeme do Centra fetální medicíny na screening v 1.trimestru a snad budou výsledky v pořádku. tím bych se tomu vyhnula.
Dnes jsem volala svojí dr.Černé, k ní jdu 3.12. na odběry krve a pro těhu průkazku. Zatím všechno vychází tak, jak má... Fotky musím naskenovat u našich, tak jindy....

Přeji ti brzké uzdravení, já se zatím držím. :wink:
18. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulínko,
tak to jsou skvělý zprávy!!! Kam jdeš na ten screening přímo, kde to je?
Nedivim se, že se tý plodovky bojíš, já se bála taky a naštěstí jsem výsledky měla dobrý, tak jsem nemusela, ale nevím nevím jestli bych šla, ikdyby mě to dr doporučili.
Tak jen tak dál!!! To jsou prostě super zprávy je radost to číst :wink:
Pa P.
18. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro,
jedu na screeningdo Prahy, jmenuje se to přímo Centrum fetální medicíny Praha Modřany, je tam MUDr. Břešťák, který spolupracuje s Pronatalem, proto mě tam poslala. Jinak to prý dělají i u Apolináře. Objednání je přes email, tak jsem tam hned psala a jedu tam 17.12.09 ve 13 hodin. Mám i webovky, kdyby si chtěla.
19. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, já právě myslela jestli tě neposílají do Apol :wink: , Břešťák to je dost známé jméno, určitě budeš v těch nejlepších rukou, u Apol má primariát Calda, taky kapacita, ale k němu se stejně většinou normální smrtelník nedostane :wink: . Tak teď už budu jen držet pěstičky ať je vše ok, já si pamatuju, jak mě na tom utz všecko do podrobna ukazovali a mě se pak stejně v noci zdálo, že jsem porodila a mimi nemá prstíky, ale kopýtka.... :zipper_mouth: , no asi že maminka je kozenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: normální těhu demence!
20. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peťulo,
jak je? Já se už 2 dny peru s nějakoým nechlazením, samozřejmě, že v lékárně mi nic neprodali, tak si jenom stříkám do nostu mořskou vodu a kloklám slanou vodu :frowning2: , ale nijak to nezabírá. Ležím v posteli, nuda. :confounded: Bojím se o mrňouska, snad mu to neublíží, když jsem bez teploty.... Naštěstí Elí jede na víkend k babičce, tak budu mít klídek, táta bude také pryč, má turnaj v Praze.
27. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, tak už je lépe? No jasně, že ti v lékárně nic nedají, to si na triko nevezmou, spíš papej vitamíny v přírodním stavu a šetři se :wink: žádný vánoční šílenství se tě tě asi letos netýká a je to dobře :sunglasses: , žádný okna, šůrování, no bájo :grinning:
Včera mi na sobě zcela nezávisle řekli dvě osoby a obě ze zdravotnictví, že výborné na imunitu je Oscilococtinum (vůbec nevim jak se to píše), je to homeopatikum, stačí 1 tobolka týdně a prý to skvěla startuje imunitu, třeba bys to mohla.
Jámám zase zpožděí, ale nic si neslibuju, spíš z toho nastydnutí, taky mi bylo blbě, ještě teď nejsem fit, pořád mám rýmu a kašel, prostě zanešený průdušky, piju čajíčky cpu se vitamínama....
1. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marode,
já ještě ležím, dneska jsem od rána jako mátoha, motá se mi hlava, omdlela jsem :angry: , ale dobrý, složila jsem se na židli a elí zavolala tátu, ten mě hodil do pelechu a pohoda. Ještě, že byl po ránu s náma doma. O tom Oscillococcinum vím, ale raději jsem si to nebrala. Z achvíli končím 1. trimestr a potom se dá užívat Preventan classic, ten je fakt dobrej.
Jinak u nás doma se neuklízí, nejsou umytá okna, žádná výzdoba :confounded: . Já to dělat nemůžu a táta nestíhá, tak snad ho ukecám..... :unamused: Elí dneska konečně otevřela adventní kalendář, což je jediné vánoční u nás doma. Ách jo...
1. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami:manžela švagrová byla minulý rok na tom 3D ultrazvuku v Německu a fotky byli fakt nádherný.Když to v pronatalu takhle jde a všechno bude v pořádku taky jdu do toho.Četla jsem,že ti není moc dobře,tak přeji brzké uzdravení
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak jsem si dneska byla pro těhu průkazku, je to krásný pocit :slight_smile: . Na kontrolu jdu znovu za týden ve středu, dnes tam dr. nebyla, tak mi sestra nabrala jenom krev. Bude to porvmí těhu poradna. Čeká mě i 3D utz v Pronatalu.
Dneska jsem byla po týdnu venku, je mi lépe,ale nechci to s tím pobytem venku přehánět :unamused: . Odpoledne jdu pro holku na cvičení a chci zkusit zajít do rehacentra, kde je od 16 hodin cvičení pro těhule - začínají mě pobolívat záda, tak to nechi podcenit. :wink:
3. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, garuluju k průkazce, je to pak takový jakože ofígo, co? :wink:
4. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, velká gratulace :wink:
PÉ´to uvidíme se toho 18.12??? :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ryangi - zdravím tě. :slight_smile:

Tak u nás tentokrát marodí Elí, od neděle jí není dobře, má horečky, rýmu, kašel. Tak je se mnou doma. Zítra jí vezu k babičce, já musím ke svojí doktorce a ve čtvrtek jedu na 3D utz, sebou jí vzít nemůžu, když jí není dobře :unamused: . Teď leží v posteli, dostala sirup na teplotu, tak doufám , že usne. :pensive:
7. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kami, já tě dnes zahlídla, nevim jestli jsi mě viděla a poznala, tys šla směrem k Jordance, já směrem ke kostelu, asi jsem na tebe trochu civěla, taže ten vykukulenej kostkatej kabát, jsem byla já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Danielo,
já ještě 100% nevím spíš, ale ne chystáme se s manželem na koncert, fakt se na něj těšim :wink: :wink: :wink: :wink: , ale bude mě to mrzet, posledně to bylo fajn, teda až na ten tvůj rychlej odchod, ale pak se to ještě rozjelo, dokonce jsem tančilá, JÁAÁ :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek