• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Péťo , musela jsem povinnosti volali :wink: už jsem slyšela, že jsi se roztancovala :grinning: no uvidíš ale ráda tě uvidím.

Kami jsem zvědavá co mimi, držím palce :sunglasses:
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
Péťo, měla jsi na mě zavolat, já jsem šla z ksometiky a nevnímala sem :angry: . Holky - 3D utz včera dopadl v pořádku,slyšela jsem tlukot srdíčka - nádhera, příští týden musím ještě do nemocnice na velký utz ve 12tt.

Ale jsem opět vyřízená - asi jsem se nakazila od holky, od včerejška ležím, mám horečku, zimnici, v noci mi manžel dělal studené zábaly a když to nepomohlo, tak studenou sprchu :unamused: , bylo to šílené, ale nakonec mi to srazilo horečku, měla jsem skoro 39 st. Ráno jsem šla k obvoďákovi, antibiotika mi zatím nedal, ale mám virozu, tak si mám brát paralen a střídat to se zábaly, v týdnu se mám přijít ukázat. Takže místo toho, abych si užívala předvánoční čas, válím se v posteli. Elí si odvezli naši, aby to nechytla znovu ode mě a přivezou jí až v neděli.
11. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak garatuluju k dobrým výsledkům na UTZ a koukej se brzy uzdravit, je to strašně nepříjemný, ani se nemůžeš naládovat lékama, tak se drž a a ť jsi brzy OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a příště zaječim :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami tak to je super že je mimi v pořádku. A už je ti dobře??

Péto tak jak v ten pátek?

Vendulka má zase rýmu to tu dlohou nebylo. Přeju si aby to zůstalo jen u rýmy.
15. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dneska už je mi konečně lépe, tak zítra půjdu na kontrolu k obvoďákovi a skočím i do nemocnice na ten utz, snad tam nebude moc lidí :confused: . Ve čtvrtek jedeme s manžou do Prahy na screening v 1.trimestru. Tak poprvé prcka uvidí i táta. :dizzy_face:

Vendulce přeji brzké uzdravení. :wink:
15. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám za sebou utz ve 12tt - vše v pořádku, dle MS jsem dnes 12+3tt, ale dle utz již 13+5tt. Je to velký rozdíl, ale mimi je čilé a má se k světu. :dizzy_face: to je hlavní. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami tak to je super, hlavně odpočívat :wink: máš fotečku?? Jsem zvědavá jestli se mimi třeba nenanrodí 28. 6 to by bylo dobrá shoda. Ten datum je V.
16. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím to vypadá, že to mimi bude narozené asi dříve, to je dobře - naše Elí je narozená 10.6., potom 12.6. máme výročí svatby....bylo by fajn, trefit u obou dětí stejné datum narození :grinning: . Fotečku z dnešního utz nemám, dr. nebyl zrovna příjemný :unamused: ( ordinoval ten cizinec Farhat nebo jak se jmenuje), tak jsem si o ní ani neřekla. Mám fotky z minulého týdne a třeba nějakou dostanu i zítra v Praze.
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, tak jak bylov Praze, těším se na další dobré zprávy :wink: a na další fotečky. U nás nic nového, tak není o čem psát, malá je rarášek a těšíme se na vánoce :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Praze bylo blaze, všude je bezvá vánoční atmosféra, obchoďáky vyzdobené....... :dizzy_face: Dobře jsem nakoupili na vánoce.
Utz bylv pořádku, viděli jsme srdíčko, bránici, močák a další orgány, manžel byl poprvé na utz, tak si to užil se mnou. Konečný výsledky ale nemám, musí se počkat na krev a to bude až v úterý. Pošlou to sem mojí doktorce, takže to bude mít začátkem roku, jelikož jsou dovolené. Ale prý kdyby byl problém, tak mi budou volat. Tak snad nezavolají.
Novou fotku nemám, vlastně jo z 12tt z Teplic, ale musím jí nafotit.

Utíkám, mám v troubě cukroví........ :grinning:
18. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozdě, vyhodila jsem 2 plechy :frowning2:

A jak jste prožily poslední adventní víkend? Já jsem byla dnes s Elí bobovat v Lesňáku, včera jsem uklízela a odpoledne jsem musela nakoupit, takže nic moc :unamused: . táta makal u bráchy, dnes se stěhoval do nového bytečku, tak mu dělal novou kuchyň a dneska stěhovali nábytek...
20. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami škoda dvou plechů ale já taky spálila dva plechy lineckého, tak si z toho nic nedělej :wink:

My jsme byli doma, pohoda, klídek leháro :dizzy_face: pořád nás trápí rýma ale není to nic hroznýho.
20. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak mám po náladě - večřer jsem měla jít s kámoškou do divadla na vánoční koncert Lucie Bílé a v poledne mi mamka řekla, že je přeložen :confounded: z důvodu nemoci až na konec ledna. A já se tolik těšila :angry: . Takže nakonec půjdeme jenom na večeři a koncert si užijeme v lednu - divné, vánoční koncert 29.1. :confused: .....
22. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, taky jsme měli jít a včera mi volá kamarádka to samé co tobě. No jo no co se dá dělat :frowning2:
22. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeju krásné pohodové vánoce, Kami obzvlášť tobě tvýmu splněnýmu přáníčku :wink:
24. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
přeji všem krásné prožití vánočních svátků - snažilkám pozitivní testíky a plodný Nový rok a hlavně zdravíčko maminkám i našim dětičkám. :slight_smile: Krásné vánoce! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky včera jsem se sem už nedostala, takže krásné prožití zbytku vánoc a šťastný Nový rok atd atd. Hlavně to zdravía spokojenost. :wink: :slight_smile:
25. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo, celé svátky????? :confused:
:slight_smile:
Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.
:dizzy_face:
Přeji všem šťastný a úspěšný nový rok plný radosti a rodinné pohody. :wink:
30. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652431&vReferer=

Nazdar ženy, matky, těhule apod.,
Kami, nějak prostě není čas a ani není moc co psát, malá byla marod, zase jsme skončily na ATB, tak jsem nechala udělat komplet vyšetření, tak měla zánět močových cest, no to bych se picla....., ale přeju vám tu všem v tom roce 2010 poustu radostí, uspěchů, lásky, zdraví a vůbec vše co si přejete ať máte vrchovatě :wink:
Kami, tobě speciální přání (no tak na půl už ho máš splněný :grinning:), přeju ti, ať máš dál takový super těhulkování jako doposud, miminku ať se daří a tobě je fajn a doufám, že mě pak to letošní naděleníčko taky někdy ukážeš ať mám mustr :wink: Pa Petra a Dorotka
31. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také se přidáváme s přáním toho nejlepšího, hlavně zdraví a spokojenost. A také splněná přání.
:wink:

Péťo my máme také ATB :frowning2: takže ať nás ty nemoci už nechají na pokoji.

Mějte se krásně :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
přeji ještě jednou všem šťastný Nový rok 2010 a jenom samé pozitivní zprávy. :dizzy_face:

U nás to nezačalo zrovna vesele - včera jsem se dozvěděla, že kamarádka přišla ve 22tt o miminko :confounded: , zatím nevím přesně, co se stalo, ale je mi z toho moc smutno.... Byla také po ivf, teď leží v nemocnice ve Frýdlantu, takže za ní ani nemůžu a ani nevím, zda by mě - těhotnou - chtěla vidět :confused:. Tak jsem si poplakala :cry: a doufám,že už takové děsné zprávy nepřijdou...
1. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kami musíš myslet pozitivně, a už víš co se stalo??? Je mi to moc líto :frowning2: . Vendulka už dobrala ATB tak snad už nebudeme nemocní měla by jít na Prevenar a už jsme ho třikrát odložili, jdeme za 14dní.

Péťo, hezká PF. :grinning:
4. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny -- včera jsem si myslela, že se mi zhroutil svět. Volala jse svojí dr. na výsledky triple testu a vyšel mi pozitivní na downa, riziko 1/120. Takže jsem byla totálně vyklepaná, uřvaná :confounded: a skeptická.....
Až dnes konečně výborná zpráva - screening v 1. trimestru dělaný v Praze je negativní, jsou tu tedy rozporuplné výsledky. Plnohodnotnější je prý screening. Také mi z Prahy volali, jelikož jsem jim včera psala email, že stále nemám výlsedky z jejich vyšetření a jsem objednaná na 14.1. k nim na genetiku k MUDr. Šípkovi, pokud bude potřeba, udělají mi tam rovnou i amniocentézu. Tak doufám, že je to planý poplach a nebude to potřeba.
Ale noc na dnešek byla šílená - nespala jsem, stále jsem na to musela myslet... je to pro mě o to horší, že v sobotu mi manžel s dcerou a známými odjíždí do Francie lyžovat a já budu doma sama. Snad vše dobře dopadne a naše vytoužené miminko je zdravé.
7. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami, vím co prožíváš taky jsme si to prožili, proto na vás budeme myslet a držet palečky ať je to OK :wink: A AMC se zase tolik neboj aspoň budete vědět že mimi je zdravé. Pak nám napiš co a jak ti řekli v Praze.
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami,
tak už je klid, jak jsi dopadla v Praze, tak doufám, že byli jen dobré zprávy. Dej vědět. My byli dnes s malou uPodolské, naše dr už si neví rady, tak zas brali 2 zkumavky krve, malá už vidí bílej plášťa a ječí, chuděra malá, za 7-10 dní budou výsledky, tak snad se konečně dozvíme co jí tak trápilo a proč měla ty vleklý teploty. Pa P.

Danielo, ty sis v těhu taky asi "užívala", co? Tys byla nějak dlouho před porodem v nemocnici, viď? No to je děs, každá holt máme něco....
15. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak já mám za sebou odběr plodové vody, nic to nebylo, první výsledky budou příští týden, konečné za 14 dní. Tak snad bude vše OK. Teď se musím šetřít, žádná fyzická námaha, tak se budu doma flákat.... Mimi jsem viděla na utz, je to nádhera, už vím, co to bude - čekáme kluka. :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, jj nejdřív podezření na mimiděložní těhu, pak vysoké šíjové projasnění (NT), genetika, AMC, a pak od 25tt udržování 61dní, nakonec byla koncem pánevním takže jsem rodila sekcí měla víc jak 3,5kg a šňůru 2x okolo krku. Ale je to za námi a teď s odstupem času na to koukám s klidem a že to tak hrozný nebylo, jsem asi divná :sweat_smile:

Kami gratuluju takže budete mít páreček to je super, hlavně ať je vše OK. Držíme palečky

Péťo a co je s malou, ať jí je brzy dobře a ví se z čeho.
15. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááá :slight_smile: - volali mi ze screeningového centra, že mají první výsledky včerejší amniocentézy - downův syndrom nepotvrzen, naše miminko je zdravé. Ostatní výsledky prý pro mě nejsou tolik důležité. Tak mi spadnul kámen ze srdce.... :dizzy_face: .
15. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, kde se flákáte?

Péťo, už máte výsledky od doktorky, ozvi se, jak jste dopadly.... :confused:

Já jsem byla včera s manžou a holkou plavat, utahaná jsem byla jako pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale líbilo se mi to. Musím chodit častěji. Objednala jsem se na 3D utz, jedu tam 4.2., tak se těším.
Hezký zimní víkend. :slight_smile:
22. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek