• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Ahoj holky,

Kami to je dobře že výsledky jsou OK.

Nevíte o někom kdo shání kočárek a chtěl by quinny freestyle 3 xl comfort? Více info pošlu do IP.

Také přejeme hezký víkend :wink:
22. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak D prodělala v prosinci mononukleozu, zítra jdu k Podolské domluvit co dál, jsem z toho vyřízená.
Dani, ani ti nevím, zkuz ho dát ma MMB.
27. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Péťo na MMB už ho mám podruhé a stále nic, chci si koupit golfky ale dokud ho neprodám mám zákaz.
Ty jo chudák Dorotka, vy si to taky užíváte, co. Jinak Vendulka má zase ATB píchali jí podruhé ouško, jsem z toho špatná. :frowning2:
29. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
koukám,že si dětičky teda "užívají" samé nemoci :confounded: . Chudinky malé. Péťo, jak budete pokračovat v léčbě?

U nás nic nového, zítra jedu na 3D utz a beru sebou Elí, poprvé uvidí miminko :wink:. Minulý týden dostala vysvědčení - měla samé 1. Už si začíná zvykat,že budeme mít kluka, tak uvidíme, zda nám to i zítra potvrdí.... :confused: Včera jsem byla poprvé na cvičení pto těhule v Maroldovce, kde se cvičí jóga pro těhotné, bylo to moc fajn.

Ryangi - vím, že kočárek se dá prodat v ÚL v bazaru nad MC Donaldem nebo další dětský bazar je v OD Labe nahoře. Tak se tam zkus zeptat.
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak mi dneska volali ze Screeningového centra - konečný výsledky po AMC jsou zcela v pořádku a naše mimi je zdravé :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jenom jsem se sestričky zapomněla zeptat, zda je to 100% kluk, ale snad se nám zítra ukáže a já budu moct nakupovat....
3. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami tak velká gratulace, hlavně že je v pořádku. :wink:
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdarek!!! :grinning: Kami,velika gratulace!!!!
3. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
zdravím Maki :wink:, tak jak ti je, chodíš také někam cvičit? S Maxíkem to asi nejde co? :confused:

3D utz dopadl dobře, vše je jak má být, kluk potvrzen. Měří 25 cm a váží asi 320 gramů. Hned jsem mu v C&A nakoupila nějaké oblečení....
4. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Snad nevadí,že Vám sem lezu,dnes jsem to tady náhodou objevila.

Předně chci hrozně pogratulovat Kamče,že budou 4.Držela jsem ti moc palečky,je super,že se to povedlo.Hlavně ať je všechno v pohodě.

PBauerová - také držím palečky,určitě se také zadaří.

Kami - chtěla jsem se zeptat - také budeme mít doma školačku,před 14 dny jsme úspěšně absolvovali zápis a v září Andrejka nastupuje.Všichni mě strašej,že je to velký záhul,ať se připravim,že to budeme jen těžko zvládat ( Andrejka jde do školy,Kája do školky a já do práce ).Že prý mají hrozně moc učení na doma a hodně úkolů a že jsem jí měla dát odklad,aby si ještě užila školky.Opravdu je takový šok,ten přechod do školy?Četla jsem,že také chodíte na logopedii,to je u nás docela problém,protože toho máme na logopedii ještě dost před sebou a jde nám to pomalu.Děláme sykavky a začali jsme L a DTN.Taky jsem se chtěla zeptat,jak jsi to zvládala s prací,chodí Elinka do družiny?Díky a omlouvám se,že jsem vám sem tak zasáhla.
5. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milo,
naše Elí chodí do 2. třídy na Komenčák, jej pravda, že nástup do školy změní zaběhnuté rodinné rituály, ale ne nijak dramaticky. Od začátku chodila do ranní i odpolední družiny, já pracovala od 7 hodin, takže jsem jí ráno odvedla do družiny a odpoledne tam byla do 15-15.30 hodin. Do družiny chodí i nyní, ale pouze odpoledne, ráno chodí rovnou do školy s kamarádem sama. S úkoly to bylo v pohodě, paní učitelka jim dává vždy pouze z jednoho předmětu - buď psaní nebo matika, denně musí trénovat čtení. První měsíce jsou nejhorší, Elince vadilo, že musí sedět na židli v lavici 4 hodiny, přece jenom ze školky byla zvyklá být venku na zahradě, hrát si, ale zvykla si. I ona je jedna z nejmladších dětí ve třídě, je narozená v červnu 2002 a do třídy s ní chodí děti narozené v létě 2001, které měly odklad - vše zvládá v pohodě. Nemusíš se ničeho bát :grinning: . Hodně to závisí i na tom, jakou dostane paní učitelku, ta naše je úžasná. :dizzy_face:
Jinak k té logopedii - my tam chodily od předškoláků, měla problém se sykavkami, skončily jsem až teď v lednu a musím říct, že stále to nemá perfektní :confounded:. Ale i logopedka říkala, že to má tak zažité, že to máme nechat a sami doma trénovat, pokud by se to zhoršilo, máme přijít.....
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kami,díky moc.Člověk o tom pořád přemýšlí a nejlepší jsou takle zkušenosti starších.Já jsem také přemýšlela o tom odkladu,ale ve školce mi řekli,že u ní o odkladu vůbec nepřemýšleli,tak jsme šli k zápisu a nic jsem tam neříkala,čekala jsem,jestli jí to navrhnou sami a nic.Normálně jí zapsali,tak jsme jeli koupit tašku :grinning: :grinning: a je to.Navíc se hrozně těší.Je únorová,takže nebude ani nejmladší ani nejstarší.Káje budou tři roky v červnu,měla bych jít do práce,ale za prvé se mi přestěhovali do Teplic ( firma ) a nezvládla bych dojíždět a ještě se starat o holky ( manžel je kamioňák ) a navíc je nemám kam dát na celé prázdniny,takže budu dávat výpověď,prázdniny protrpim na pracáku a pak budu něco hledat.A myslim si,že ta družina je dobrá,rozhodně jí to neublíží.

Díky moc a snad holky nebude vadit,když občas nakouknu.
6. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Já jsem dnes 3dc a po dlouhé domácí diskuzi jsem se objednala na ko před ketem a sežrala první nenáviděněj estrofem po kterym zase budu hnusná nateklá a rozkydlá....jednu tam 17.2. a jdu k Řežábkovi :wink: , tak kéž by mě přinesl zase štěstí :dizzy_face:
Kami, ty už jsi za půlkou :grinning: :grinning: :grinning: a co jménno už vymýšlíš???

čau ostatní!!!
8. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Péťo, tak to vám budeme držet pěstičky,aby se KETík povedl :wink: a Dorotka se dočkala sourozence.

Mě se to pomalu přehouplo do druhé poloviny, jméno je pravděpodobně vymyšlené, ale zatím si ho necháme pro sebe.... Přibrala jsem 5kg, dopoledne jsem byla na rehebilitaci, zaběhla jsem do Stelinky a koupila 2 bodyčka. Odpoledne jdeme s kámoškou a dětma do Hefaistosu, tak se těším, že pokecáme.
9. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevadí, že jsem sem nakoukla? Už je ze mě taky snažilka...

Kamčo, moc moc gratuluji, máš TP v den, kdy budou Danečkovi dva roky. Hezká náhoda :slight_smile:

PéťoBauer, přeju hooodně štěstí.

Zdravím i Mílu a Ryangi :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, u nás už je dobře tak je mi hned veseleji.

Leni takže druhý mimi???

Kami to je super váha já za celý těhu byla se 17kg nahoře. :wink:

Péťo držím palečky ať to vyjde, když je stím takovéhle trápení. :wink: :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, jo jo :slight_smile: A je mi jasný, že je veseleji. Já si pamatuju, jak jsem vždycky byla šťastná, když Daneček po nemoci snědl první jídlo :grinning:

Haha, já za celý těhu 22 kg nahoře.
10. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - vítám tě do snažilek :slight_smile: , ať se brzy zadaří....

Já mám od neděle nějaké problémy, stále mě pobolívá v podbřišku, občas mi tvrdne břicho, včera večer to už dost bolelo :confounded: , tak jsem si dnes volala na gyndu a za hodinku tam jedu na kontrolu. Nechci nic zanedbat.
Jinak já jsem při prvním těhu přibrala 20 kg, teď mám 5 kg :grinning: . Uvidíme, na jakou váhu se dostanu v létě.... :grinning:
12. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami držím palečky ať je vše OK. Pak se nám ozvi. Je to nepříjemné.
12. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, dík. Kéž by to vyšlo brzy. Děláš určitě dobře, že jedeš na kontrolu, já byla na pohotovosti za těhu asi 3x a taky zhruba v tom stadiu jako ty. Pořád šílené píchání v podbřišku, myslela jsem, že snad mám slepák... ale vždy to bylo ok. Bereš nějaké magnesium na tvrdnutí břicha??? Já ho měla od 18tt (konkrétně Magne B6).
12. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no holky kde se touláte??? :slight_smile: :wink:
14. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak j nedopadla dobře, beru magnezium a diazepan - mám absolutní klidový režim, mohu pouze ležet. Kontrolu za týden a pokud se to nezlepší, tak do špitálu :unamused: .
Takže se loučím a jdu si lehnout.....
15. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, to jsem přesně na chlup měla já. Diazepam 3x denně a k tomu hafo Magne B6. A přenášela jsem týden. Poctivě lež, jen si dojdi na záchod a uvidíš, že to bude fajn! Držím palečky.
15. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami tak poctivě odpočívej, já ležela v nemocnici dva měsíce a raději bych tenkrát byla doma ale nešlo to nakonec mi malou vyndali o jeden dřív než byl termín. Tak se drž a ono to určitě dobře dopadne :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak testík opět negativní :frowning2:
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj ono to vyjde :wink:
17. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, někdy jo. Teď je tak stresující období, že se ani nedivím, že se k nám miminku nechce... myslím tím ty starosti se pejsanem.
17. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak se koukej šetřit, ale co ti radím, ty to jistě víš a dodržuješ :wink:

U mě zatím v pořádku, sliznice prý pěkná, stále beru estrofem, od neděle utrouš, ve středu jedu pro 1-2 bobše, tak držte palce ať jsou pěkný, budou 3 dny po rozmražení, tak snad to budou šikulky. Včera mi vyrazil dech manža, když jsme spolu telefonovali a on mě řekl, že by raději ty dvoujčata, no ,mě z něj asi picne....

Leníku, ty každej měsíc testuješ? A jak dlouho se snažíte? Co máte s pejskem?
18. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to na tebe budu moc myslet, aby to vyšlo! A klidně i ty dvojčata :slight_smile:
My se nesnažíme dlouho. Takže se ani nijak netrápím. On Daneček byl dokonce přes antikoncepci, takže jsme si říkali, že to půjde hned. Že kolem mě stačí jen projít a zakašlat :grinning: A ono nestačí :grinning: Testovala jsem se protože mám zpoždění MS, ale byly to jen dva dny, tak jsem si dělala naděje. Ale máme nemocného pejska a jsem ve stresu, tak to spíš tím, jinak mi MS šlape jako hodinky.
18. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo tak ať to klapne. Budeme na tebe myslet.

Leni a co pesan?

My byly s Vendulkou na výletě v UL já na imunologii a když jsme tam byly tak jsem Vendulku vzala k ortopedovi, má totiž klasicky dětské ploché nohy, takže doma musí chodit ve zdravotní obuvi a až bude teplo tak venku bosa, pokud by se to ale do 2,5věku nezlepšilo dal by jí ortopedické vložky. snad je nebude potřebovat
18. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS:jely jsme vlakem a to byl pro Vendulku velký zážitek(mi to předtím nějak vypadlo :sweat_smile: )
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek