• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
Dančo, já měla jako dítě taky ploché nohy a musela jsem různě cvičit, sbírat korkové zátky a kolíčky bosou nohou ze země a tak. Neboj, určitě to bude dobré. Vláčky, to jsou prý pro děti obrovské zážitky. My jsme s Danečkem ještě nejeli, tak to budeme muset prubnout. Pořád auto nebo autobus.

Pejsek ještě dostal šanci, protože už nemá stažený močák. Sám ještě vědomě nečůrá, na což se čeká... ale aspoň už z něj ta moč jde. Takže příští týden ještě léčba doma, na veterinu nebudeme muset jezdit každý den. Je to tak 50 na 50, což už je u nás víc než dvacetiprocentní šance.
20. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Kami,tak jak?Dopadla kontrola líp?Moc na tebe myslím,snad jsi stále doma a né v nemocnici.Pokud můžeš,dej vědět.

Péti,pokud dobře počítám,za dva dny si jedeš pro bojovníčky,budu na tebe moc myslet a držet palečky.Já se v tomhle moc nevyznám ( u nás není problém to tam dostat,ale udržet ),kdy budeš vědět,kolik se jich uchytilo?
22. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dneska jsem byla na kontrole, vypadá to líp než minule :dizzy_face: , snížila mi dávky léků, ale stále musím odpočívat, raději ležet než sedět. Ale mohu i ven max. na 1-2 hodinky, takže jsem ráda. Ukázat se mám přijít za 14 dní.

Jinak v pátek jsme jeli do Prahy na velký utz, mimi váží kolem 574g a z AMC je potvrzený kluk. V sobotu jsem měli velikou rodinnou oslavu, můj taťka oslavil 60. narozeniny, mamka je bude mít v létě, tak jsem jim s bráchou koupili novou televizi. Ti byli překvapení :confused: ........ moc se oslava vydařila. Měli jsem to na Jalůvčí, hotel Zlatá Lípa ( kdysi hotel Evropa) - mají nahoře krásný salonek, luxusní. Je to tam moc pěkně opravený. Dole je restaurace v selském stylu, s pecí atd, nahoe salonek v zámeckém stylu. Nechali nám k dispozici i pokoj, kde spal po pobědě synovec a já si tam šla také odpočinout :pensive: .

Péto, držím palečky na KETík. :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami - tak to jsou super zprávy.Drž se.Jinak se mi zdá,že malej je pěkný cvaloušek,když ve 23tt už má 574g.Mě když se narodila Kája ve 28tt,tak mi doktoři řikali,že normální váha bývá 800-900g ( my byli "obézní" - 1260g :grinning: ).Odpočívej a dávej vědět.

Péťo - tfuj tfuj tfuj. :wink: :wink: :wink:
24. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, moc moc na tebe myslím, ať se dneska zadaří!!! :slight_smile:

Kamčo, to je fajn, že je to lepší. Jen všechno dodržuj a uvidíš, že nakonec budeš ještě chlapíka přenášet.
24. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem po KETíku, 2 vícebuněčné od pondělka rozmražené, lepím Estrohexal, na noc Crinone...tak uvidíme. Byl tám Ó sám velký Řežábek, tak si říkám, že by mě mohl přinést štěstí ještě i napodruhé, ne? :wink:

Kami, bezva, alespoň si těhulení náležitě užiješ v klidu :wink: , bezva že už je líp :wink: :wink: :wink: , držtě mi všech 8 palečků :grinning:
25. únor 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauer, to by teda mohl :slight_smile: Tak hodně štěstíčka.
25. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo - držim všechno co mám. :grinning:
25. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky!!!
25. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, držíme všechny prstíky :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, Dorotce k dnešnímu svátečku vše nej... :wink:
26. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám, že je dneska Dorotky. Tak přejeme všechno nejlepší k svátku, hlavně zdravíčko a pohodu :wink:
26. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Kami,ctu,zes mela problemy,tak se setri!!!
Peto,tak vy uz ketkujete,no parada! :slight_smile: Tfuj,tfuj!!!!A Dorotce vse nej!Je rozkosna. :wink:
Ryan,Max ma taky plochy nohy,zatim zadny vlozky nema,ale mudra to hlida a vcas nas posle na ortopedii,kdyz bude treba.
26. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem!!!
26. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak my také dodatečně blahopřejeme Dorotce k svátku a doufám, že jí dáte dodatečně krásný dáreček v podobě pozitivního testíku :sweat_smile: . Tfuj, tfuj..... držím pěstičky, ať se zadaří.

U nás jinak nic nového, začínáme shánět kočárek, byli jsme se podívat na X Landera, ale hluboká korba je fakt moc malá a úzká, tak z toho nic nebylo :unamused:. Dalšími favority jsou Implast Bolder 4 a V Cross, tak uvidím, co nakonec zvítězí. Za 14 dní jedeme do Prahy, tak tam snad něco seženeme. Elí bude s našima na jarních prázdninách v Itálii, tak nemusím shánět hlídání. Doufám, že mi do té doby už bude dobře, celý den courat po krámech a na večer máme lístky na muzikál Carmen, tak se těším. :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak ať dobře pořídíte. Já jsem vyzkoušela víc kočárků a nejvíc jsem spokojená s kočárkem Dorjan Danny Sport Prestige. I ta hluboká korba se mi zdá o něco větší.
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
i ten mám napsaný mezi favority, uvidíme....... :confused:, mají ale divné barvy....

Péťo, kdy se budeš testovat? Jak se cítíš? :dizzy_face:

U nás nic nového není, snažím se odpočívat, dneska teda musím odvést holky na trénink a potom se chystám do Hypernovy (Albert), mají tam ode dneška v akci plínky, ubrousky, prášek na praní Lovela, tak snad něco nakoupím. V pátek jdu ráno do nemocnice na cukrovku - co mě čeká????? Prý musím vypít něco ukrutně sladkého, tak to se fakt těším na ten blivajz :angry:
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami není to tak strašný důležitý je vypít to najednou :wink: ať je to OK. Jo a vem si svačinu mě bylo špatně když jse odcházela a měla už hlad přeci jen to trvalo moc dlouho, takže jakmile s vámi skončí dej si něco k snědku :wink:
3. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jak píše Danča, není to tak hrozný. Krev berou z prstu před vypitím toho nápoje a pak tuším ještě za dvě hodiny, do té doby nesmíš jíst. Já se toho bála, jak to bude hnusný, ale dá se to. Ideální je to vypít na ex, jinak to pak už možná nedáš. Prostě hodně sladkej sirup.
4. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
testovat bych měla nejdřív za týden, dnes jsem 10tý den, dost často mě bolí podbřišek jako na ms.Co to znamná nevím.
Kami, jak dopadl test? Já si pamatuju, že mě ten sladkej blivajz hrozně chutnal, ostatním těhulím se tam zvedaly kufry a koukala kde by sedalo ještě ucucnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo - tak honen testík, to už by mohlo být něco vidět, mrazaáčky byly po prodloužené klultivaci, ne? Tak nás nenapínej.... :confused:
Včera se to dalo vypít, nebylo to tak hrozný :frowning2: , já jsem po tom měla stále žízeň a taky hlad. Držely nás tam do 9.30 hod., tak že jsem byla doma po 10. hodině. Cesta dolů ze špitálu děsná, šla jsem pěšky v tom sněhu a bála jsem se, abych sebou nepřáskla.
Dnes jsem doma sama, Elí odjela s našima na jarní prázdniny lyžovat do Itálie, táta má zápasy v ÚL, tak mám klídek.

Tak všem krásný zasněžený víkend. :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, už se těším na výsledek tvého testíku :slight_smile:

Kamčo, já po testu na cukrovku málem vyžrala a vypila nemocniční bufet.
8. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, tak co???????? :fearful:

Já byla dneska na kontrole, mám zkrácený čípek, CS 1, takže i nadále klidový režim, musím polehávat, žádný sport, zátěž, sex :confounded: . Ani nevím, co to přesně znamená ten zkrácený čípek :confused: , ale prý je uzavřený, což je důležité.
Cukrovka dopadla dobře. I nadále beru magnezium,přidala mi k tomu Macmiror na výtok.
10. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo ty nás napínáš :wink:

Kami odpočívej a bude to ok. Držím palce.

U nás nic nového není, tak se všichni opatrujte :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak bohužel, už jsem dvakrát testla asněhobílo, ani náznak, v úterý jdu na krev, vysadím léky a čekám na mrchu...co dál zatím nevím, ale chuť by ještě byla, tak uvidíme co vymyslíme.
11. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :frowning2: Věřím, že to brzy vyjde a moc ti to přeju.

Kamčo, neboj, měla jsem asi od dubna taky zkrácený čípek a TP jsem měla jako ty. Důležité je, že se ještě neotvíráš, ale i to by se dalo zvládnout poměrně dlouhou dobu vleže. Takže to zvládneš na jedničku!
11. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš - to je mi líto, ale ještě máte další sněhuláky, takže hurá v létě znovu, ne?! :dizzy_face:

Dneska jsem byla po dlouhé době u holiče, smrad z barvy mi sice nedělal moc dobře :unamused: ,ale přežila jsem to. Zítra odpoledne jedeme do Prahy, máme lístky na muzikál Carmen do Karlína. Tak snad to zvládnu :confused: . Doma se snažím se stále polehávat, ale je to nuda. Takže divadlo bude vítané rozptýlení.
11. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo - také je mi to líto,ale věřim,že budete mít "letňáčky " - hold se chtějí narodit na jaře - do teplíčka.Určitě.Tolik lidí včetně nás vám drží palce,že to musí vyjít. :wink: :wink:

Kami - to je dobře,že se držíš.Věřim že je to doma nůďo,ale věř mi,že v nemocnici je ještě větší.Neměj strach,dokud jsi doma,je to pořád dobrý,kdyby měl doktor sebemenší pochybnost,tak už jsi v nemocnici,to by si na triko nevzal.Jak píšeš,že nevíš co to je ten zkrácený čípek - mě to tenkrát vysvětloval na balonku - čípek je takové uzavření,jako dole,to co držíš,když nafukuješ balonek.Nejdříve je to hubený a dlouhý a postupně,jak se balonek nafukuje,tak i to zavírání se zkracuje,zaobluje a když máš ten balonek hodně nafouklej,už to nemáš skoro za co držet a za co to zavázat.No a jak se kulatí břicho,tak se zkracuje i ten čípek.Zezačátku je prý asi 4cm,řikaj tomu čípek ve tvaru T a pak jde až do nuly.Ale samozřejmě nesmí jít moc rychle,na každý měsíc maj určeno,kolik má čípek mít. Snad jsem ti pomohla.

To divadlo ti závidim,taky bych vypadla.Pořádně si to užijte a hlavně se opatruj. :wink:
12. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Péťo tak to mě mrzí že to nevyšlo :frowning2: doufám že se nevzdáváte a ještě to ukusíte, budemem držet palečky.

Kami vydržať :grinning: :wink:
20. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme ode dneška druhé miminko ... psí. Pořídili jsme si fenku jack russel teriéra :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek