• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z okolí Děčína - září 09

10. října 2011 
ahoj Leni,
blahopřeji k psímu přírůstku do rodinky, jaké má jméno? :wink:
23. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak můj plán B, je momentálně asi tak na čtvrt cesty, konečně!!!!!jsem se odhodlala zajít k dr na konzultaci a nechám si odstranit to mateřský znamínko co mám na obličeji mezi očima, to jsem si slíbila už po tom prvním ketu a teď jsem se konečně rozhoupala jít do toho a 7.4. jdu na to, jen jsem odmítla Děčínský chirurgy a jedu až do vanďáku k Nácovskýmu, zabývá se estetickou chirurgijí, tak doufám, že mi to moc nezprasí
Jinak další KET bych viděla tak květen červen, mám se objednat 10tý den cyklu a tentokrát to bude úplně mez léků a hormonů.
Kami, jak se daří?
Gratuluju k přírůstkům, ať už jakýmkoliv:slight_smile:
26. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, náš holčičí psí přírůstek se jmenuje Mája :slight_smile: A zatím jen utíráme loužičky a sklízíme hovňajze. Uf.

Péťo, tak pak dej vědět, jak jsi u Nácovskýho byla spokojená, páč já si taky budu nechávat odstranit znaménko. Mám ho vedle pusy. Už jsem se domlouvala s Ďáskovou v poliklinice, ale zatím ne definitivně, nemám k žádnému doktorovi žádanku. Na zádech v oblasti zapínání podprdy mi před pár lety vyndaval pihu Trněný, dobrý... ale jak píšeš, na obličeji jde prostě o to, aby to nebylo pak extra vidět. Tak se těším, jak budeš spokojená a budu tě následovat.
28. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
nějak si nemohu zvyknout na nového koníka :frowning2: , stejně na netu moc nejsem. Snažím se ležet, zítrajdu na kontrolu na gyndu, tak jsem zvědavá,jak dopadnu. Už ležím 6 týdnů a nebaví mě to, ale co bych pro zdravého mimiska neudělala, že? :grinning: Jak jste zvládly změnu času? Elí se ráno nemohla vyhrabat z pelechu, pobolívá jí v krku, tak uvidíme, zda to zvládne nebo bude marodit. Stejně jde do školy jenom do středy a pak mají velikonoční prázdniny, tak si je kdyžtak prodloužíme......
29. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, já si taky zvykám, tamten koník mi připadal přehlednější, ale jde asi o zvyk. Daneček si na změnu času musí ještě zvyknout. Včera usnul až v deset.
29. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holky,
jak se máte?
Kami co kontrola?? Leni co pesan???
U nás nic nového. Jen jsme hodně venku, jezdíme na motorce a chodíme na hřiště :slight_smile: :wink: Jo a začaly jsme chodit do jeskyně, tak kdyby se chtěl někdo přidat jdeme v úterý v deset a zatím tam jsme dvě + dvě děti. kdyžtak písněte IP
2. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak kontrola dopadla celkem dobře - je to stejný, i nadále musím polehávat,ale havaní je, že se to nezhoršuje. Dalši kontrolu mám 19.4., od 14.5. bych měla nastoupit na PPM. :sweat_smile: Začala jsem trochu nakupovat oblečení pro mimi, vybrala jsem si i povlečení do postýlky, nějaké mám i po Elince, objednala jsem si na netu podložku na přebalovák a matraci do postýlky. Pultík mi vyrobí manžel, kočárek budu mít od kamarádky, postýlku také. :wink:

Přeji všem krásné velikonoční svátky a bohatou pomlázku. :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, přeji Vendulce všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko a samou radost :slight_smile:

Kam chodíte do jeskyně??? Oni jí v Děčíně obnovili??? Jestli jo, tak kde je a kolik to tam teď stojí?

My jsme taky teď pořád venku, hlavně s hafušou se musí 6x za den, aby neloužičkovala. Je hrozně fajn, zlatíčko, ale fakt torpédo... jak jinak u jack russela :slight_smile:

Kamčo, tak to je paráda, jak se pěkně držíš. Jen odpočívej. A hrozně ráda vzpomínám na to nakupování věciček. Matraci jsme kupovali v Pronapu vedle Políra a jsme s ní fakt spokojeni
6. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji za přání, ale zdravíčko nám nepřeje, ale snad už bude líp, prý má virózu měla o víkendu teploty 40,4 tak už jsme byli zoufalí, má prý stažené průdušky, bolí jí hodě když zakašle. Teď se jí zrovna ulevilo tak jsem na chvilku tady.

Jeskyně je naproti kavárně Svět, vstup je stejný jako byl v Křešicích 149,- na 45min.
6. dub 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, ježiš, to mě fakt mrzí. Vám se ty nemoci táhnou už několik měsíců, viď? My jsme si teda "užili" ten první rok a teď to zaklepu, jsme zdraví. Když nepočítám tu jednodenní střevní virózu, co teď řádí a Daneček jí chytil od Tomáše. Průdušky, to je s prominutím svinstvo, děti to hodně bolí. Naše dětská doktorka nám domů půjčovala inhalátor a dávali jsme do něj mucosolvan. Posíláme Vendulce pohlazení, ať už jsou ty nemoci za ní.

Díky za info o jeskyni... já myslela, že už jí neobnovili, vidíš to. A s kým chodíte? S Aninou a Andulkou?
6. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nene měli jsme teď dlouho klid až teď jak se mění to počasí :wink:
6. dub 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dodatečně blahopřeji Vendulce k svátku :slight_smile: .

Matrace i podložka včera dorazily, tak mám radost, v podstatě mi zbýbá "jenom" vyprat a vyžehlit mimi oblečení, plínky a ostatní věci, nakoupit dětskou kosmetiku a hotovo :wink: . Dnes jsem koukala do druhé děčínské diskuse, že obě holky - Maki i Bell jsou na rozsypání :grinning: ..... to to rychle uteklo.
7. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jojo, Bell má termín dneska, Makinka 12.4. To je hezký, jak nakupuješ pro mimčo, už se na to taky těším, když se teda letos snad zadaří.
8. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za přání.

Kami koukám přípravy v plném proudu :wink:
10. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, krásná fotka na koni :slight_smile: Ve fotogalerii ti jich ale moc nepřibývá. Docela bych se mrkla na Vendulku, jak roste :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nějak se mi nechce tam mít moc fotek, ale nějakou ti sem hodím až bude chuť a čas ta fotka na koni je staršího data ale to asi poznáš podle Vendulky.
12. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu fotku na koni vidím jen malinkou tady u tvého jména, takže nevidím pořádně Vendulku :grinning: Tak až budeš mít čásek, můžeš mi poslat nějaké foto i do mailu na seznam.
12. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, žena, matky,
tak "operaci" mám za sebou, už mám i vyndaný steh, zatím to vypadá hezky, zůstala jen slabá čárka, tak snad se to hezky zahojí. Leni, DR. Nácovký mě fakt mile překvapil, profík, ochotnej, příjemnej, maximální spokojenost! Jen holt zákroky dělá jen ve Vanďáku, ale nelitiju, když budu zase něco řešit, tak u něj.
Rya, super fotka na koníkovi, my chceme taky svézt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kami, to to letí, jak ti je???
Co nějaký kafíčko, dámy? Šli byste???
13. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo děkuji za pochvalu fotečky, tak zítra ve tři v zoo :grinning: a svezu vás :wink: :slight_smile: :wink:
Kafíčko klíďo píďo a ráda i když tenhle týden ještě raději ne ale ven už můžeme
13. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rya, dneska nemůžeme, příští týden, tam budem jak na koni:slight_smile:, fakt můžeme???????
14. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo jasný to chápu byl to jen návrh, jen my dej třeba v úterý vědět že dorazíte. :wink:
14. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to je dobře, že máš "operaci" v pořádku za sebou. Jak dlouho jsi tam byla? Já jen, kdybych si to naplánovala, tak ať vím, na jak dlouho musím udat Danečka. Jinak že je to ve Vdf, to vůbec nevadí.
14. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kafíčko bych také brala - pokud mi bude dobře, což dopředu nikdy nevím. Hoďte nějaký termín - já jsem teď s Elí sama doma, táta jel na služebku a přijede zítra, příští týden není doma od pondělí do čtvrtka. Pro mě to znamená, že se utrhnu dopoledne, pak musím být doma s Elí, má tréninky, kroužky.... Ale třeba se domluvíme. :dizzy_face: Bylo by to fajn. :grinning:
14. dub 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, cesta hodinu tam, tam půl hodinka sakum prásk a pak hoďku zpět, na řadu jsem šla ihned, má to jen na objednání.

Dani, vědět určitě dám, ráda bych malou nechala svézt, co na to bude říkat:slight_smile: a vzala bych foťák :slight_smile:

Holky, tak co v pondělí nebo v úterý odpol, ve tři v hefaistosu? Jak se vám to hodí????
15. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zatím nic nemáme tak se přizpůsobíme většině, dáme vědět i Míle (ta si to možná přečte) a třeba Anině???

Péťo Vendulka už ani nechce dolů když jí vezmu s sebou, musím jí říct že jde koník dělat hají a pak nekřičí a nevzteká se :sweat_smile:
15. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně by se možná hodilo pondělí odpoledne, snad budeme ok. Teď je Daneček nachrchlanej a neradi bychom někoho nakazili. Takže když by byl dobrej, tak bychom přišli. Ideální je pro nás 15,30 hodin.

Péťo, díky moc. Vážně o tom uvažuju. Přemýšlím ale, jak dlouho se ta jizvička hojí a jak je velká. V červenci se vdávám, tak abych nebyla nějak viditelně sešitá :grinning:
16. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co ten dnešek???
19. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se moc omlouvám, ale já měla lítání kolem auta, v pátek se nám v Německu kousek od Žitavy zastavilo a už se nerozjelo, takže nás odtáhli do Rumburka...no story, takže jsem ho jela s malou vyzvednout autobusem, taky zážitek.

Dani, myslíž, ž bysme se mohli stavit? Půjdem do zoo asi tak jako tak, tak tě tam budeme vyhlížet, teda jestli nebudou padat trakaře:slight_smile:
21. dub 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo určitě doražte, já si ve tři na pokladně vyzvedávám děti tak kdyby jste to stihly nemusely byste platit vstupný :grinning:
21. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak koukám, že se srazíku nic nebylo :unamused: , tak snad jindy....

Já byla včera na v nemocnici utz, mrně je v pořádku, váží 1690g a je to kluk jako buk. Krásně jsem viděla srdíčko, ledviny, močák, bylo to moc hezký. Ale musím říct, že je tam fakt chaos, jak se maluje, utz mi dělali na 2x - mezitím tam přivezli rodičku na císaře, tak jí dělali utz a já musela počkat ( to jsem měla napatlaný břicho gelem)....., porodopis se mnou také sestry nesepsaly , mám přijít znovu během příštího týdne :frowning2: .
21. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek