• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky začátek října 2012

11. května 2012 
Ahojky holky :slight_smile:, tak doufám, že si navzájem všechny poradíme a podělíme se o zkušenosti :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, také doufám. My bychom se chtěli začím snažit kolem Vánoc....
9. kvě 2012 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky my bychom chtěli od srpna ,tak uvidíme zda se zadaří ,o) :slight_smile: už se moc těším!!! na miminko :astonished:
10. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: no my bychom chtěli až od října :slight_smile: možná září :slight_smile: myslíte že nebude vadit když začnu listovku brát už ted? To ničemu neuškodí ne?
10. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, myslím, že to určitě nevadí :wink:. A to je snažení o první miminko, nebo už máte děti? My máme holčičku rok a půl starou
10. kvě 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My s chystáme na první :slight_smile: Prý budu mít větší miminko než ostatní ženy, když jsem diabetička... Ale to nevadí tak budeme mít malýho šreka :grinning: už se dost těším :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
To určitě nevadí, mám známou, která je též silná diabetička a kloučka má krásnýho, šikovnýho, takže se nemusíte bát :slight_smile:. A můžu se zeptat, zda si měříte třeba bazální teplotu, nebo sledujete nějak ovulaci?
10. kvě 2012 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem ted vysadila prášky :slight_smile: takže čekám až se mi měsíčky dají do normálu :slight_smile: takže začnu sledovat ovulaci tak v červenci v srpnu abych tak přibližně věděla :slight_smile: a jak dlouho vám trvalo než se to povedlo :slight_smile:?
10. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem brala HA od svých 18 let bez přestání téměř 8 let. Po vysazení jsem měla velké problémy s návratem cyklu. Chtěla jsem vydržet a nechat to na přírodě, ať se s tím vypořádá sama, ale bohužel jsem vůbec nemenstruovala, takže jsem musela začít brát léky na srovnání cyklu. To mi sice pomohlo, ale zase nebyla ovulace. Až po nasazení clostíku se mi hned první měsíc s ním povedlo otěhotnět. Celé to trvalo od vysazení HA rok, což je v pohodě. Ale tehdy jsem si to nemyslela. :slight_smile: Nechci vás strašit, já jsem měla před braním HA vždycky dlouhé a nepravidelné cykly, takže pokud máte normálně ms, není se čeho bát :slight_smile: Hodně mi právě pomohlo měření teploty. Naštěstí po porodu se mi cyklus pěkně upravil sám.....
10. kvě 2012 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@naomi6 No před rokem jsem ji vysadila protože mi prostě nedělala dobře a hned za měsíc jsem to normálně dostala. :slight_smile: Právě že chci mít alespoň 4 ovulace před tím, než začneme na ostro, aby si to tělo na to zvyklo. Za chvilku jdu s přítelem pro vitamínky, protože diabetičky prý by měli plánovat už tak půl roku dopředu a myslím si že i s moji celiakii a štitnou se vitamínky těch 5 měsíců hodit budou. Chci být zdravá pro to malé. Nechci aby moji chybou bylo nemocné jako já. Budu se snažit i regulovat váhu. Měřím 158 a mám 55 kilo ale stejně by bylo fajn být na 50 když pak přiberu. A navíc mám mít o něco větší mimčo kvůli diabetu, takže abych pak nebyla jako koule. :-/ To bych velmi nereda. Já doufám že když se začneme snažit na začátku října tak že se to do Vánoc povede. :slight_smile:
11. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 braní listovky už teď určitě neuškodí, doporučuje se tak 3-4 měsíce, max. půl roku před plánovaným otěhotněním... Takže myslím, že teď ji začít brát je tak akorát...
11. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vera_vila A co třeba jinčí přípravky jako je mamavit apod.?
11. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 Mě dr. vždy doporučovala před otěhotněním jen listovku (i v centru asistované reprodukce)... mamavit jsem brala až jako těhule a beru ho až jako těhotná i nyní, ale při snažení jsem brala jen listovku... Sice mají všude napsáno, že se doporučuje i pro snažilky a kojící maminky, ale myslím, že je to zbytečně drahý přepych... ale to je můj názor... Já jsem brala listovku asi 2 měsíce a manžel bral vitamíny asi týden a podařilo se nám otěhotnět ve třetím cyklu po vysazení HA. Takže rozhodnutí je určitě jen na Tobě... Znám holky snažilky, které například berou občas babyplan nebo gravital, ale většina, co znám, tak jim stačila jen ta listovka...
11. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek