Snažilky září/říjen 2017

kleopatra35
21. zář 2017

Ahoj holky,tak jsme se rozhodli pro druhe miminko..zaciname se snažit tento měsíc. .Je nás zde vice?

lmartinkova85
21. zář 2017

@kleopatra35 ano pojď do snazilek, taky jsem se dneska přidala

kleopatra35
autor
21. zář 2017

@lmartinkova85 ahoj.máš odkaz? Děkuji

renulem
22. zář 2017

Ahojky...taky začínáme 🙂

kleopatra35
autor
22. zář 2017

@renulem super..měla jsi HA?kdy jsi vysadila?

renulem
22. zář 2017

Jasně...vysadila jsem HA před dvěma měsíci..

renulem
22. zář 2017

Teď byla naše svatba..tak jsem měla hlavu jinde ale už mám prázdnou hlavu tak vesele do toho 🙂

ladyhacek
22. zář 2017

vysadila jsem na konci srpna 🙂 . snažíme se o druhé

kleopatra35
autor
23. zář 2017

Mě vyndali tělísko v polovině srpna..tak jsem zvedava..U první dcery jsem otěhotněla po 1.cyklu.

renulem
23. zář 2017

A holky už to nějak popoháníte??? Počítáte plodné dny?? Vitamíny??

sarahladynka
23. zář 2017

Ahoj holky, snažíme se též o druhé, ale měla bych dotaz, a trochu mě to trápí.
První mimčo bylo hned na první pokus, v podstatě nechtěně. Malá už má 5 let a já už přes rok vedu s mužem dlouhé debaty o tom, že chci druhé. V podstatě mě total tikají druhé biologické hodiny. V podstatě jsem rok neustále myslela na mimčo, a že ho můžu a nemůžu mít, když muž nechce. A ted ta otázka, konečně se snažíme, ale nebude třeba překážka můj blok v hlavě, že chci moc !díky

kleopatra35
autor
23. zář 2017

@renulem beru jen Mamavit a ovulku mam vzdy kolem 14.dne,což je ted v pondělí ..👍

kleopatra35
autor
23. zář 2017

@renulem
@renulem jinak zatím nic jiného neberu,nedelam atd...a co Ty?

shhannya
24. zář 2017

Ahoj muzu k vam taky bych rada druhe dite 🙂

kleopatra35
autor
24. zář 2017

@shhannya Ahoj. .jasne. .vítáme te. 🙂

shhannya
24. zář 2017

@kleopatra35 dekuji 🙂 cetla jsem ze cekas na ovulku ja uz to mam za sebou ale nedelam si nadeje ze se povedlo pritel je nemocny tak je urcite vsechno oslabene navic zname jak umiraji i s blbou rymou takze to vidim na dalsi mesic 😀

renulem
24. zář 2017

Od hodně holek jsem slyšela že když hodně chtěli tak nic...pak to vypustili z hlavy a bylo to...Vnitřně si říkám že se prostě jen miluju se svým mužem protože se máme rádi a dělali jsme to i před možností že by s toho bylo mimčo. Na drhou stranu je to vzrušující že s toho může být mimi..Snažím se s toho udělat bláznivynu která mi nesežere mozek. 🙂 Mám už jedno dítě s předchozího manželství a syn se nám podařil po 3 měsících kdy jsem vypustila tu snahu. Teď s mým manželem máme plán...pokud se to nepodaří do vánoc tak letíme na dovolenou... No holky ta Kuba vypadá suprově takže prostě buď a nebo 🙂

lmartinkova85
24. zář 2017

Loni v listopadu ( po plesu ) jsme se rozhodli, do roka zkusíme tu holčičku, kdyz nebude, deti mame... měla jsem nějaké zdráv. problémy, dala se do kupy, nemyslela na to, spis naopak uz jsem ani nechtěla vyměnit to ,,pohodlí,, někdy to byl i týden co jsme spolu nespali... sup sup rychle umýt žádné sledování kdy je ovulace a tak... ted v lete se povedlo, // byl to trosku šok, ale začali jsme se těšit ;) .. bohužel to nevyšlo, doufám ze to jeste vyjde ❤️ Ted chceme 😂 Snažím se na to nemyslet. Někdy to moc nejde 😍

shhannya
24. zář 2017

Holky preju vam at se brzo zadari 🤰 👶 🙂

lmartinkova85
24. zář 2017

Nápodobně 🙏👶

kleopatra35
autor
25. zář 2017

@lmartinkova85 to je mi lito, ale jistě se zadari..😉

maruberu
25. zář 2017

Ahoj holky. Můžu se k vám taky přidat? Také už jedno dítko máme, ale druhé se delší dobu nedaří. A už mi to dost leze na mozek, obrazně řečeno. 🙂

lmartinkova85
25. zář 2017

Určitě ;) přidej se taky do snazilek ;)

kleopatra35
autor
25. zář 2017

@maruberu Vítej mezi námi. .

kleopatra35
autor
26. zář 2017

Tak včera jsem měla ovulku....co myslíte??? Usla jsem v posteli s časákem v ruce dřív, než chlap přišel do ložnice..... tak takhle se mimina nedočkám hodně dlouho :D

lucyr1994
26. zář 2017

Ahoj holky můžu se pridat? mám už dvě děti a už od ledna přemyslim nad třetím a poslednim miminkem jen sem doted nemela odvahu. Dcera bude mit v prosinci 2 roky.

kleopatra35
autor
26. zář 2017

@sarahladynka nu, každý tvrdí, že nejlepší je na to nemyslet....ale když člověk po něčem touží , težko ovlivní myšlenky...

kleopatra35
autor
26. zář 2017

@renulem nu, třeba na dovče to klapne....jiné prostředí, relax, pohoda...to dělá své...znám spousty přátel, kterí se snažili dlouho...odjeli na dovču a mimco vypustili z hlavy a z dovolené jeli už ve třech 🙂

kleopatra35
autor
26. zář 2017

@lucyr1994 Ahoj, vítej.....neměla jsi odvahu??? a co muž??ten chce?? Pokud chce on i Ty, tak se vše zvládne.... 🙂

lucyr1994
26. zář 2017

No muž je asi tak stejně na važkach jako ja :D Ale on je spis takový že se boji všeho noveho

shhannya
26. zář 2017

@kleopatra35 tak to je dobry 😀 treba to stihnete jeste dneska 🙂