Snažíme se o miminko, co pro to mám udělat?

lucie187
26. črc 2017

Chtěla jsem se poradit tenhle měsíc se chcem snažit ó miminko a mám strach že to nevyjde měřím 165 a vážím 105kg. Já wim je to strasne ale nějak mi nejde s váhou dolů.. chci otěhotnět co mám pro to udělat . Krom zhubnout. Máte s tím některá zkušenost

Děkuji za rady a nápady

eliza1
26. črc 2017

Hlavně buď v klidu ( i když to jde blbě ovlivnit) měřím 160 a vážím ještě víc jak ty a otěhotněla jsem spontálně i když po delší době) hlídej si akorát ovulaci. Pokud se budete snažit teprve teď první měsíc tak nezoufej když to nevyjde, všechno hned nejde....

lulu_88
31. črc 2017

Ono zalezi na spouste jinych veci - ovulujes? nemas srusty? pco? atd atd. Ja mam treba momentalne na 160 cm necelych 80 kg, shodila jsem za posledniho pul roku pres 15 kg, a samozrejme budu pokracovat. Muzu ale shodit klidne i na 50 kg a stejne na 99,9 % prirozene diky partnerovym spatnym spermiim neotehotnim. Takze se zkus hodit do klidu, mate minimalne ten rok cas snazit se v klidku doma a behem toho roku se proste zamer striktne na hubnuti. Miminko je obrovska motivace. A v tehotenstvi pak budes za kazde to dopredu shozene kilo rada.