Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
19. led 2012
@athens26 chlap je zatím v práci, ale už ví co ho čeká až přijde domů 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@hanysek.hanysek nevěš hlavu, může být i opožděná 😉
athens26
19. led 2012
@hanaharris Ahoj, my taky teď zkoušíme první měsíc, kéž bych měla takové štěstí jako ty 🙂 Máš nějaké příznaky??
athens26
19. led 2012
@mmirunda to toho stejně moc neudělá, se už určitě nemůže dočkat 😃
mersy
19. led 2012
@hanaharris
moc gratuluju
hanysek.hanysek
19. led 2012
@mmirunda No já už testuju od 10DC, dneska je 14DC a zdá se mi, že čárky nesílí. Tak uvidíme. Takže možná bude opravdu o dva dny opožděná, mívám ji cca 15,16DC. Takže nevím. A stejně nejspíš nebude ani čas zasévat, ale štve mě to!!!
mersy
19. led 2012
@mmirunda
tak honem na to..... 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@athens26 to nevím, hlavně aby neprotestoval, jak o něco jde, je na zabití 🙂
mmirundaautor
19. led 2012
@mersy 😃 hned jak dorazí 🙂
mmirundaautor
19. led 2012
@hanysek.hanysek já právě taky od 10DC a první dny duchové, pak trošinku viditelnější čárečka a dneska je silnáááá 😃
augustka
19. led 2012
Holky, tak jsem nevydržela a testík si udělala a mám radost 🙂
hanysek.hanysek
19. led 2012
@mmirunda Tak ke mě ta silná ještě nedorazila a nebo možná ani nedorazí. Nemůžeš hodit foto, jak ti ty čárky sílily?
mmirundaautor
19. led 2012
@hanysek.hanysek zkusím to vydržaj 🙂
radushka1
19. led 2012
@mersy
...ale prosím tě, pořád mladá holka 🙂 ...po 40 už se mi zdá mít mimčo hazard ale do 35 pohodička 🙂
Jinak se mi tvůj přístup k třetímu dítku líbí 🙂, dokonce je budeš mít s krásným odstupem po sobě,...
Já mám víc sourozenců a nepřijde mi, že bychom někdy díky tomu strádali a s VŠ též nebyl problém 🙂
radushka1
19. led 2012
@augustka
Gratuluju 🙂)))))))
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka sílí????
mmirundaautor
19. led 2012
@hanysek.hanysek mám nové album tak jukni 🙂
athens26
19. led 2012
@augustka Jaký test - ovu nebo těhu??
augustka
19. led 2012
@mmirunda a @radushka1 Děkuji a ano, sílí už byla vidět ani ne minutu po a to nebyla ani ranní moč
@athens26 Doufám, že těhu 😉
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka moooooooooooooc gratuluju, doufám že se nám všem tady co nejdřív zadaří 🙂
athens26
19. led 2012
@augustka Tak super!!! To by bylo fajn, nějakou těhu by to tady chtělo, kuli motivaci a aby si nám mohla odpovídat na naše dotazy okolo testu atd. Tak tady první dotaz 😃 Máš nějaké příznaky?
augustka
19. led 2012
@athens26 No, byla jsem unavená, píchalo mě v levém podbřišku, přišlo mi, že mám větší i prsa a nafouklé břicho, jo a mám takový bílý hlen. Test jsem dělala první 27 dní po poslední MS, nemám pravidelné cykli, tak těžko říct, kdy byla ovu 🙂, ale byla tam slabá čarka, ani jsem s tím nijak nepočítala, byl to první měsíc, snažení, nepočítam prosinec, protože jsem se vratila 3 dny před MS, byla jsem v lázních 🙂
augustka
19. led 2012
@mmirunda Moooc, děkuji, teď se rozmýšlím, jestli zavolat na gyndu a objednat se na někdy
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka tak zavolat bych zkusila 😉
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka já bych tak posunula čas tak o 14 dnů 😞, aby už bylo 3.2. a já věděla na jisto jak to je
augustka
19. led 2012
@mmirunda Neboj, taky se dočkáš, já jen dofám, že bude vše OK, vždyť víš co a jak..... 😞
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka jojo neboj se, tohle si vůbec nesmíš připouštět, jasný? Bude vše O.K. Já vím, snad se taky dočkám ...
augustka
19. led 2012
@mmirunda Dočkáš, neboj, tak já tam jdu zkusit cinknout, než budou mít přestávku
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka jasně, utíkej. To je příjemný objednávání 🙂
hanysek.hanysek
19. led 2012
@mmirunda Tak to takové vubec nemám. Takze pockam 2,3 dny a uvidime, jestli ovu u me bude nebo ne.

Začni psát odpověď...

Odešli