• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@elza2110 No právě, když už něco takového dělat, tak se vším pohodlím, že jo... :grinning: Tak já doufám, že ho tady v Praze seženu a když ne, tak už jsem ho našla na jedněch stránkách, kde mají i ten gel, co si chci kupovat, tak stačí jen kliknout :wink:
31. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Já si to myslela hned, že je to ta tvoje zašívárna, když sem dáváš odkazy tam odsud... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady No jasně, moje zašívárna :grinning: ale mám tam i fotku dámy :slight_smile:
31. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda v tom zeleném tričku? :grinning:
31. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda v zeleném tričku? a děláš, že děláš :grinning:
31. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já tě nenašla, sem asi úplně slepá... :confused:
31. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Už tě mám :grinning: Ale máš tam jiné vlasy, tím to bude :sunglasses:
31. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova @elza2110 jasně ta zelená :grinning:
31. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady jj teď mám jiné vlasy :grinning:
31. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 jojo dělám, že dělám, ale mám pocit, že jsem tenkrát míchala zrovna mastičku :grinning:
31. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky musím běžet Za chvíli mám padla tak jdu předstírat činnost :slight_smile:
31. led 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky mizím, mějte se holky!!
31. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukam, že už jsme se dostaly přes 100 stran :slight_smile: vy jedete a to jsem tu nebyla jen chvilku :slight_smile: jak se dnes máte? jsou nějaké novinky? :slight_smile:
31. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky Baru, no jo, vy jste hrozně drbaly přes víkend, my zase teď :grinning: Jak se máš? Někde jsem zahlídla, že ti to tentokrát nevyšlo, to je mi líto. Ale jsme na tom stejně, já jsme dneska 4DC :frowning2: Takže akorát jsem se vrátila z lékárny s kupou ovu testů... :wink:
31. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky Leni, je to začátek, tak ještě nevadí :grinning: ale jinak jsme na tom hodně podobně - já jsem 5 DC a dnes mi dorazilo 18 ovu testů a 6 těhu :grinning: kolikátý den začneš testovat?
31. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Kolikátý si DPO? Já asi zítra zkusím testnout. Ale sem si 100% jistá, že těhu nejsem!!! A do ms mám daleko, tak uvidíme.
31. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Minule jsem začala testovat asi 11 den a to bylo ještě bílo. Takže asi tak nějak, pro jistotu :wink: Já mam teď těch testů 24, tak jsem zvědavá, kolik jich vypatlám... :grinning: No doufám, že ne všechny, klidně je pak někomu dám :dizzy_face: :wink:
31. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytá mě žravá..asi to do té neděle nevydržím to čekání na test :grinning: příznaky z této stránky jsou čím dál víc http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-znamky-tehotenstvi.html :grinning:
31. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady A ovu byla? Děsim se toho, že bude bílo pořád, jako na těhu - i když tam dušík byl :slight_smile:
31. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No to si právě nejsem jistá, protože jsem tu testovací čárku neměla silnou jako tu kontrolní. Takže to mi dr. vysvětlila tak, že každý cyklus nemusí být ovulační... No to mě uklidnila :grinning: Takže teď to budu zkoušet znova, vše si mam zapisovat, testy schovávat a pokud neotěhotním, tak to tak mam dělat tři měsíce a pak k ní zajít. Zkoukne to a asi by se to pak nějak řešilo. Nechci plašit, ale obávám se, že to tak zkončí...
31. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Nikdy mě nenapadlo, jaká s těhotněním bude starost :frowning2: no, já minulý měsíc měřila bt - graf nejdřív ovu spočítal na 5.1., tak jsme se snažili a pak nějak přestali :slight_smile: a podle teplot to vypadá, že ovu přišla až 13.1. :slight_smile: no a to jsme prospali :grinning: tenhle měsíc zkusim obojí - ovu testy i měření a uvidíme, příští bych koupila i ten gel :slight_smile: jinak 6.2. jdu na preventivní kontrolu na gynekologii - snad doktorka něco poradí :slight_smile:
31. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No jo, já si pořád říkala že se ten můj spokojenej a v poslední době i poklidnej život musí někde zaseknout... :confounded: Tak je to tu.
Ale máme podobný plány, akorát přes net objednávám teploměr na měření BT a i ten gel. Prostě zkusím co se dá a uvidíme... :wink:
Ale mě dr nic moc neporadila, jen mi řekla, ať beru vitamíny, zkusím ty ovu testy a hlavně ať spím se svým chlapem.... :grinning: Pokud i tak nic, tak pak mluvila o nějakých cvicích podle Mojžíšové, tak má asi dobré zkušenosti, nevím... Hledala jsem a dá se koupit nějaké DVD s těmito cviky, tak jsem o tom taky přemýšlela. Jenže to už bych neřešila asi nic jiného... Tak nevím. Co si o tom myslíš?
31. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Já jsem 13DPO a 26DC :frowning2: a taky si myslím že těhu nejsem .... nevím divná intuice. Mám to dostat teď ve čtvrtek nebo v pátek tak uvidíme. Netestuju, protože včera jsem testovala a byl sněhobílej :frowning2:
31. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Tak neplaš a snaž se myslet pozitivně :slight_smile: To pořád říkáte mě :slight_smile:
31. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahoj Baru, tak se snažte denně a rozhodně to nepropásnete :grinning:
31. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Taky jsem o nich slyšela, ale nezjišťovala podrobnosti :frowning2: doufam, že mi Dr. řekne jestli probíhá nebo neprobíhá ovu - jestli to nějak pozná třeba na ultrazvuku nebo tak - my si doma hlavně musíme načasovat milování - někdy se snažíme denně a někdy spíme 5 dní jako dřeva a nic - v lednu bohužel v době ovu :grinning:
31. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No já se snažím, ale 7 měsíc je prostě znát :wink: Ale neboj, nezblbnu, jen teď tak trochu zkouším, co všechno se dá dělat. Nechci hned otravovat doktory, na to mam ještě chvíli čásek :grinning:
31. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No teda Baru, jak 5 dní nic :grinning:
31. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Já ani nevím zda bych to vydržela takhle dlouho já, jestli bych už neklepala na ordinaci gyndaře a raději neřekla, že se snažíme dýl :frowning2:
31. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky Miru, to je trošku problém - Kuba je hasič, k tomu hraje hokej a někdy je fakt těžky udržet ho v posteli "naživu", natož po něm chtít výkon :slight_smile:
31. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek