• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@athens26 ahoj, koukám, že nakonec MS přišla. No aspoň víš, že normálně po ANTIKO funguješ....já bych to měla dostat v sobotu, pokud bych měla 28 dní cyklus, ale po tom vysazení nevím....
31. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady těch 7 měsíců je fakt hrozná přectava :rolling_eyes: musí se podařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: věřím v to
31. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Joo tak to chápu, to je jasný, ten můj je taky někdy jak mrtvola a nepomůže vůbec nic :grinning:
31. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak to jsem zvědavá, co ti poví. Mě jen řekla, že podle ovu testů ovu poznám. Tak uvidím. Tentokrát budu testovat poctivě a kdyžtak hodím foto pro zkušenější oko :wink:
A o tom načasování milování mi ani nemluv. To tě chápu... U nás se to dá naplánovat vždycky jen na víkend, tak nevím, jestli to stačí. Teď až vykoumám tu ovu, tak se pak asi hodím marod, abysme se mohli snažit poctivě... :dizzy_face:
31. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Jojo hoď se marod, já se taky hodila, ale obávám se že ani to nepřineslo svoje ovoce :frowning2: Jinak ovu testy mám já v albíčku, tak se koukni
31. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To já nenašvindluju, protože ona moc dobře ví, jak dloho neberu antikoncepci. Bohužel. Ale zase na druhou stranu, pokud to má jít samo a přirozeně, tak tomu chci dát šanci, víš. Ale pokud to nevyjde, tak jsem tam v červenci jak blesk... :grinning:
31. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda příště ho poliju ledovou vodou - včera jsem se o něco chtěla pokusit a Kuba usnul ve chvíli, kdy jsem dávala DVD do přehrávače :grinning:
@silverskylady já bych to doma klidně plánovala častěji, ale ve finále frekvenci máme taky víkendovou :slight_smile: musíme ji zvýšit :slight_smile: zkusim to před doktorkou nadhodit - snad poradí :slight_smile:
31. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tentokrát se možná ani nebudu muset házet marod, protože na mě stejně něco leze, jen to ještě vydržet do příštího týdne :grinning:
31. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady Až v červenci? Máš teda silnou náturu, ty jo, ale těžko říct, jak na tom budu za půl roku já :slight_smile:
31. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady vydrž, dopuj se vitamínama a pak lehni až příští týden :slight_smile:
31. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova To já se včera nepokoušela, ale pokoušel se Martin a teda holky, dost to bolelo, tak nevím proč, tlačil mě podbříšek :frowning2:
@barbora.martinkova Tak tím já se občas uklidňuji, když mě chytají depky z toho, že si za to můžu sama, že jsem pořád pryč. No prostě občas i když jste spolu celý týden, tak to vyjde na stejno a to tak prostě je. Ale asi ani tím bysme se neměli stresovat, když si vezmeš, kolik je nechtěných těhotenství, tak to by bylo, aby nám to nevyšlo, když jinak pro to děláme cokoliv... :wink:
@mmirunda Já jsem u dr. byla nedávno, měla jsem nějaký problém. Tak jsem se jí snažila naznačit, jak se věci mají a že bych to miminko opravdu chtěla, tak mi zase jen řekla, že prostě musím aspoň rok vydržet a když se nezadaří do roka, že to teprve může považovat za sterilitu a bude se to řešit... Takže asi tak. Já už bych to nejradši měla za sebou... :slight_smile: Ale ta představa, co mě pak všechno čeká, brrr...
Hele ale ty jak jsi psala Báře o tom pocitu bolesti při snažení včera, tak to taky tak trochu vypadá, že bys přece jen mohla být těhu, né? Ale uvidíme v sobotu, viď... :wink:
31. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Já se trošku bojí toho, že jak to nepůjde a nepůjde, budu víc a víc jako mechanizovat ten samotnej sex. Jako sex jen za účelem dítěte, jen v ty správné dny :frowning2:
31. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda protože ti pořád říkam, že to vyšlo a ty tomu nevěříš! Testuješ brzo - to jste říkaly i mě - čárka se objeví později a to pak bude radosti a když ne, tak taky - přijde další snažení :slight_smile: takhle na to koukáme :slight_smile:
@silverskylady Taky mam chuť brečet, když vedle mě usne - no, tenhle měsíc snad vyjde a když ne, tak se budeme snažit dál :slight_smile:
31. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady No to já právě nevím, jen mi to bylo takové nepříjemné, jen jsem Martina nechtěla odbýt aby si nemyslel že chci fakt sex jen v ovu dny a jindy ne :frowning2: A jetsli jsem těhu fakt nevím. Bojím se dělat test, abych nebyla už dopředu zklamaná a zároveň se bojím soboty, že stejně zklamaná budu :frowning2:
@mmirunda Jo, tak toho se bojim i já :frowning2:
autor
@barbora.martinkova Holky a já se jednou rozbulela. On se nechal přemluvit, ke snažení došlo a pak mu to nešlo a já bulela jak malá :grinning:
31. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Baru už osmej den teplota 37 a víc, jen si nedovedu vzpomenout nebo vybavit jestli to tak po ovu mívám vždy nebo ne :frowning2:
31. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Toho se neboj, to je asi stav až po několika letech :grinning: To si zatím vůbec nedokážu představit. Neříkám, že mě občas nenapadá - měli bysme, je správný čas, ale ve finále je to pořád milování z lásky... :dizzy_face: Tak buď v klídku, to jen tak nepřijde...
A s tím testíkem určitě vydrž, teď to stejně ještě nemá cenu, takže to nech být a v sobotu buď budeš mít ms, nebo test s //. Ale teď to stejně neurychlíš :wink:
31. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak to je pěkný - taky někdy bulim, ale do polštáře tajně :slight_smile: a jen když opravdu vim, že milování nutně potřebuju (ovu) - Kuba zatim nic netuší :slight_smile: teplota se nam krásně drží nahoře, vydrž - vypadá pěkně - děláš si grafík? Pomohl by nám to hlídat :slight_smile:
31. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Jo já vím, neurychlím a ono to ve finále docela rychle nakonec uteče, jen kdyby to bylo úspěšné zjištění. A doufám, že to fakt bude tento stav po několika letech, kolikrát jsem tak unavená že na to vážně nemám ani pomyšlení, ale mám náruživýho chlapa a jeho apetyt prostě neklesá, někdy je to dost náročné :slight_smile:
31. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda I to se stává. Jestli tě to uklidní, tak nám se to stalo na svatební cestě, kde už jsme se taky snažili. To ti byla kombinace.. Ale byl tam šílený hic, tak se nebylo čemu divit :grinning: Jenže v tý situaci jsem to nedýchla a taky bulela... :wink:
31. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Nedělám si graf, ale mám každý ráno přesně 37-37,1 jak kterej den, ale prostě každej. Já teplotu začala měřit až po ovu, když jsem jí na sobě vycítila. Poznám na sobě nejen ovu, ale i o pár desetin zvednutou teplotu. Pálí mě oči a cítímtu "horkost"
31. led 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Joo tak to chápu :grinning: ale zase za pár let budete mít na co vzpomínat a budete se tomu akorát smát. Martinovi se to moc nestává, ale tohle prostě byl sex z musu ( měla jsem před ovu ) a on mě takhle vyšlouchl :slight_smile:
31. led 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ráda, že nejsem sama. mě Martin bulet viděl a byl z toho konsternovanej, že bulím kvůli tomu, že nebyl sex až do konce ( pro mě do toho nejdůležitějšího bodu ), kdyby to bývalo šlo, normálně bych mu ho vyždímala :grinning:
31. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Kočky, vidim, že jsme na tom všechny stejně :slight_smile: já se tak těšim, až tohle všechno pomine a budeme se tomu jen smáááát :grinning: už aby to bylo. Kdy má přijít MS, Miru? Čtvrtek, pátek? Cítíš nějaký příznaky? Mě se blížila skoro týden dopředu...
31. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova No já doufám, že už kvůli tomu brečet nebudu, protože to jsou stavy vždycky...A nakonec to stejně nepomůže :slight_smile: Zkrátka doufám, že si udržím odstup a všechno bude o.k. :grinning: A tak to snad bude u nás u všech...
31. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Noooo čtvrtek nebo pátek. příznaky žádné, pořád ty stejné jako hned pár dnů po ovu, břicho cítím furt, ale výtok už nemám skoro žádnej, začaly bolet prsa a ta teplota .... prostě nechápu, ale břicho jako při MS mě nebolí, mě to vždy bolí tak den předem ... tak ještě to má do zítřka čas nebo do čtvrtka :frowning2: test dělat nebudu, protože by byl sněhobílej. Baru, už aby to bylo, tak či tak, ale ať se to někam hne
31. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kéééž bychom se tomu už jenom smály holky a hladily si pupíky :slight_smile:
31. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek