• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda je to náročný :zipper_mouth:
31. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Taky jsem se ke konci modlila, aby přišla MS - bílo na testu a MS nikde je šílená kombinace - výtok jsem pak taky neměla, prostě sucho :frowning2: jsem zvědavá na ovu testíky, kam nás posunou :slight_smile:
@silverskylady když budeš smutnit, písej - říkam to Miru pořád - od toho se máme :slight_smile:
31. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Jojo budu písta, a @silverskylady taky, viď že jo? Mě teď už ani smutno není, nějak jsem se s tím smířila, jen to čekání mě pěkně štve :rolling_eyes: :angry: ale co, vydržela jsem i horší věci a budu doufat že když ne teď, tak to vyjde příště :slight_smile: Kdžy já budu mít ovu tak @radushka bude čekat na test :slight_smile:
31. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No to teda.......... :grinning:
31. led 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak to už by se ti mělo něco ukázat, když jsi 13DPO. tak uvidíš, ale neztrácej naději, určitě čárečka bude.
31. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je krásný, jak se to tu posouvá z jedné na druhou - mě čeká testování někdy koncem února, plus mínus, jako Leni,viď? @silverskylady ...rozhodla jsem se, že než přijde mimi, držim dietu, ať má pěknou maminku :slight_smile:
31. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hanysek.hanysek včera bylo sněhobílo :frowning2:
31. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
belhám se z kontroly a sádru mám ještě dalších 14 dní....
Doufám, že když už musím odpočívat, že se to tentokrát podaří.
31. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
@mmirunda Jasně, no proto jsme tuu, abychom se podržely... :grinning: Hned je to všechno lepší, když vím, že na tom tak nejsem sama........
Jen to čekání kdyby jsme uměly nějak přibližovat :wink:
31. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova No vidíš, je třeba se upnout na něco jiného. Kéž bych si aspoň mohla pořídit pejska. Jednoho jsme museli poslat v říjnu do psího nebe, tak by mi mohl z nebíčka poslat nějaké to miminko a dalšího mít nemůžu kvůli Martinovi, má ze srsti astmatický záchvaty, ještě by se mi zadusil a mimi by nebylo nikdy :frowning2:
31. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mersy A jak ti to snažení se sádrou jde ? :grinning:
31. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím utíkat - jdeme za kulturou , do divadla na Krauze :slight_smile: mějte se tu fajn, myslete pozitivně!!! :slight_smile: papa
31. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
testuješ se Miry moc brzo....
Možná ti jen pomalu stoupá HCG ( u obou dětí jsem měla // až v 7 týdnu - MS nikde, test bílý a přece jsem byla těhu)...
tak vydrž
31. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Jojo to čekání je nejhorší :frowning2: ale tohle bych nikde s nikým nemohla probírat jako to co probírám tady s Váma. by si klepaly na čelo jestli nejsem divná :grinning: Já se jen švagrové zeptala, jestli někdy zkusila ovu testy a už jsem slyšela že na to mimino jdu nějak vědecky :grinning:
31. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Papa baru a užij si to :grinning:
@mmirunda
jo dá se to, jen to není tak pohodlné :grinning:
31. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tak uvidíš. Třeba si se o den sekla, nebo to blbě spočítala. Uvidíš, čárka bude.
autor
@mersy JJ vydržím a netestuju, nejdřív v sobotu :slight_smile: možná až v pondělí ( pokud to vydržím)
@mersy to se musí podařit když si v klidovém režimu :grinning:
autor
@mersy Tak pohodlí nepohodlí, hlavně že by se zadařilo :grinning:
31. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Dietu? Próóóč??? Jako je to chvályhodný, ale nevím, jestli bych na to teď měla ještě sílu :grinning: Já jsem se rozhodla, že začnu nějak cvičit, jen tak zlehka, ale kvůli ms jsem ten začátek odsunula až na příští týden. Tak doufám, že mi do toho příští týden nic nepřijde... :sweat_smile:
A jojo, my budeme testovat vlastně cokoliv společně, to bude fajn, společný nervíky... :grinning:
autor
@hanysek.hanysek Děkuju, hezy mě uklidňuješ a povzbuzuješ :slight_smile:
@mmirunda
nemá smyls se bavit s někým, kdo si tím neprochází.....
Skusila jsem to jednou - a dozvěděla jsem se, co bych chtěla , když už mám 2.... :unamused:
autor
@silverskylady Hoooolkyyy já chci taky mít někoho společně :slight_smile: Stejnej cyklus :slight_smile:
31. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy No jooo, ti co to nechápou :confounded: , Švagrová taky na mě koukala jak na vola
@barbora.martinkova Tak papa a užijte si to, to bude fajn :wink:
@mmirunda to budem testovat skoro spolu :grinning: ale já řekla že až v neděli
@zvargova
děkuji, taky doufám.....
31. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za chvíli musím taky běžet, mám dneska sbor :grinning:
@mmirunda Ty bys mi mohla jako lékarnice poradit, co na bolest :o) od minulé neděle mě bolí podbřišek jako bych měla každou vteřinu dostat ms, tak nevím, co na bolest. Dávám si růžové pilulky, ale mám strach, kdybych byla náhodou těhu. Ale ta bolest je fakt hnusná, protivná, klasická menstr. bolest. Jsem po dvou potratech, poslední byl v říjnu ( nikdy mě to tak dlouho nebolelo), tak vůbec nevíc, co si mám vzít na bolest a proč mě to bolí???
@mersy Ahoj, tak k něčemu ten klidový režim snad bude, tak držím palec :wink: Jen si to s tou sádrou nedovedu úplně představit, tak hlavně opatrně, ať pak není na nemocenský i partner... :grinning:
31. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek