• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@hanysek.hanysek
to mě mrzí.....
31. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek proč tě to bolí, to ti těžko řekno. příčin může být hodně. Zánět močáku, zánět jako vaginální. Výtok u toho nemáš? Nepálí tě při močení?? Já taky beru brufen, teď teda ne, kdybych náhodou byla těhu, ale jinak Paralen zkus, ten se může, ale nevím jak moc ti na tu bolest zabere :unamused: na mě je to dost slabé. A kolikátý DC jsi?
31. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Tak by se aspoň mohly snažit furt no ne??
31. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Třeba se k tu k tobě časem někdo solidárně přidá... :grinning: My sjme s Bárou taky neměli být nastejno a teď už jsme :wink:
31. led 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No pokud by si to nevyměnili, tak joooo :grinning:
31. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady Jako že se mi to k někomu posune nebo se někde posune ke mě? :grinning: :grinning:
31. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no já se k tobě asi neposunu :grinning: mám ještě 10dní do cyklu odhadem
31. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přesně tak. Kdo z nás to má pravidelné jako hodiny...? Takže naději máš :grinning:
31. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek To s těma potratama, to je mi líto... Tak snad tě ta bolest brzo přestane trápit :slight_smile:
31. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Já to mám pravidelný, teda dovčil jsem měla, přesně 28 dnů, od té doby co jsem vysadila antiko
31. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky, musím letět na šalinu nebo ten sbor ani nestihnu, mějte se tu krásně a zase na Vás kouknu :grinning: Papa a hezký večer :wink:
31. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Měj se, ahoj. Taky běžím dom, léčit bacila. Tak zítra :slight_smile:
31. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa holky, jdu si lehnout - noha bolí :unamused:
31. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, dnes jsem si udělal první ovu test a je tam taková slabulinká čárečka, mám testovat každý den, dokud ta čárka nebude silnější než ta kontrolní?
31. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda ahojky. já je nedělám tak neporadím, ale myslím si že sem ji poznala i bez testů :grinning: ale myslet je prd vědět
31. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Výtok nemám, u močení mě nepálí, neřeže, takže zánět močáku to asi nebude. Dneska jsem 26DC. Ale děkuji :o) takže budu brát jen paralen, to by případnému těhu nemělo uškodit?
31. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
může být ovulace jinej den než 14tej??doufám že jo, zrovna ten den nebyl sex ale dny okolo jo, tak doufám že sme to nezapinkali to bych nerada
31. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova jasný.. záleží na spoooustě dalších věcí.. jako délka cyklu, délka luteální fáze (doba od ovu do ms) apod.. může být prakticky kdykoliv, i v době menstruace. Ale nejčastěji bývá kolem toho 14. dne.
31. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 mám teprve první měsíc vysazený tak teprve zjišťuji co a jak, ale mám hodně příznaků :grinning: z této stránky co poslala mirunda http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-znamky-tehotenstvi.html
31. led 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda mně taky čeká v pátek MS, tak bych v tom byla s tebou. :slight_smile: Ale my zatím se snažením bohužel čekáme. :frowning2:

Jinak když děláš v lékarně, tak kdyby ti to třeba něco náhodou říkalo.. :slight_smile: tak nějak mě "pobolívá" celý spodek, podbřišek i vzadu na zádech nad zadkem... ani nemůžu říct, že by to bolelo, ale jsou to takový divný tlaky nebo co.. občas to malinko píchne.. spíš je to takový divný a nepříjemný, než by to bolelo. Nevíš (nebo někdo jiný), čím by to mohlo být? Třeba něco se střevama, nebo to může patřit k viroze (jsem nějaká nachlazená, bolí mě hlava, jsem unavená, nemám vůbec hlad) nebo co si o tom myslíš? Děkuji moc, budu ráda za názor. Na návštěvu u doktorky to nevypadá, nechci vypadat jak hypochondr. Možná jsem :grinning:
31. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky tak to ja fakt nevim kdy mam ovulaci ani nic podobneho a jeste min rok to resit nebudu :grinning:
31. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tak moc držím palce ať to vyšlo :slight_smile: Navíc spermijky vydrží uvnitř i pár dní a počkají si na vajíčko (nejčastěji jsem viděla údaj 2-3 dny, max asi 5), takže nemusí být tulení jen v den ovu.. den po ovu je šance o dost menší, vajíčko je po ovulce schopné oplodnění max 17 hodin (nejčastější údaj).. toť z toho co mám načteno :slight_smile:
31. led 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste toho zase napsaly... to se nedá ani dočíst...
31. led 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dolda ahojky, jasně, testuj každý den, až čárka bude stejně silná jako testovací ne-li silnější :slight_smile:
31. led 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 já mám taky načtený ale dneska sem počítala a nějak sem si nevěděla rady :grinning: tak doufám že se zadaří, test budu dělat v neděli, dneska byla bílá smrt, ani prd :grinning:
31. led 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já má na dole speciálně vyčleněněný teploměr a nic jiného se s ním neměří... Si pořiď rtuťový, stojí pár korun...
31. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Já mám taky normální rtuťový, to stačí... Měřila jsem s ním i při prvním těhu a nemůžu si stěžovat...
31. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 já si myslím, že na tom nic není... Do pusy vůbec neměřím, jen dole a pokud ho nerozlomíš, tak se není čeho bát...
31. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Děkuji za radu, pracuji v lékárně a rtuťové teploměry se už nesmí prodávat víš?
31. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Ahojky, no mohly by to být ledviny, nemáš s tím problém? Zkusila bych neprve urologický čaj ( nebo spíš ledvinový) a hlavně udržovat to místo hooodně v teple. Výzat si tam třeba i doma mikinu, nosit košilku, ať tam ještě více neprofoukneš. Střeva to podle mě nebudou, to by to bolelo spíš vepředu. Od nachlazení by to mohlo být taky, ale měl by to spravit ibuprofen nebo voltaren v tabletách a nebo i natří gelem ( Ibalgin, Voltaren něco co máš doma :slight_smile: )Na ty ledviny ( pokud to jsou ) se pak dají volně koupit Rowatinex kapky ( nebo tablety ) a jsou to jenom bylinky, takže si tím neublížíš :slight_smile: Ale spíš to vypadá celkově na nachlazení ( bolest hlavy, nechuť k jídlu, únava ) pokud teda nejsi těhu :grinning: pak by to bylo jasné
31. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek