• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@hanysek.hanysek tak těch 10DPO to je ještě docela brzo, uvidíš jeslti přijde ms, kdyžtak to ještě prubni :wink: Ty potraty jsou mi líto :frowning2: Jak si psala, miminko si samo vybere ten správný čas, my musíme jen čekat, ale pak to bude stát za to :dizzy_face:
1. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Jojo, máš pravdu. Já jsem taky 27DC a 14DPO, poslední těhu test jsem dělala v pondělí a byl sněhobílej :frowning2: tak už se nechci nervovat a netestuju. Ono to nějak dopadne
1. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 U těch dvou nevydařených těhu, jsem měla pozitivní těhu test už 10DPO. Tak uvidíme, když to nevyjde, budeme se snažit dál.
1. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty už se brzo dozvíš, jestli to vyšlo nebo ne. Já si musíš trošku dýl jak ty počkat :o)
1. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Ahoj, já mám za sebou taky jeden potrat - zamlklé těhu, na konci srpna... Pak jsme si dali pauzu a od Vánoc se snažíme. Dneska jsem 15 DC, tak doufám, že se brzy zadaří. Nám všem :slight_smile:
1. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Jen do úterka, to není o moc dýl :wink:
1. únor 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska ráno první děsný sen o tom že sem potratila, už z toho začínám taky magořit :angry:
1. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke fuj :-/ mě se zdálo o koníkovi a že sme měli dobré zprávy :grinning:
1. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Ahoj, tak to je právě dobré znamení - podle výkladu snů to znamená, že ti ten sen chce něco naznačit, podstata je většinou uplně někde jinde než v tom co se ti opravdu zdálo - např. potrat může nazačovat něco o tvých vzazích s někým, s někým to máš rozházený, nedořešený, atd. a ten sen ti dává najevo, že ten vztah s tim dotyčným nefunguje, proto si ho jakoby potratila. Nevím jestli je to srozumitelný :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Do pondělka, sem se spletla :o)
1. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Dobré ránko :slight_smile: No to jsou teda sny fuuuj
1. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek No tak vidíš, zase o jeden den míň :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek v tomto případě každá hodina dobrá, jeden den čekání na ms je jak jeden rok :grinning:
1. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@athens26
Holky, těhotná 100% nejsem :o)
1. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 To máš naprostou pravdu, za chvíli z toho čekání zešedivím :grinning:
1. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanysek.hanysek Taky 100% nejsem těhotná a zrovna čekám na mrchu ...... a pořád nic ....mrcha jedna ...
1. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zdálo o koníkovi a že sme měli samé dobré zprávy :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 vím že sny znamenají něco jiného než se nám ve skutečnosti zdá, ale tak nemůže se mi zdát něco hezkého? Kdo se z těch "šoků" má pak probouzet :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke já mám mrchu cca. za 12 dní a doufám, že nepříjde :grinning:
1. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke A dělala sis test?
1. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke to máš pravdu, já mám někdy pocitově tak silný sny, že ten pocit pak mám celej den a někdy sem fakt ráda, že vstávám :slight_smile: O potratu se mi ještě nezdálo, ale třeba, že sem těhu a přes noc mi vyrostlo břicho :grinning:
1. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda musíš mít záchytný body, to pak rychleji utíká. Já to mám teď takhle: dneska učení, zítra zkouška, pátek je hezký sám o sobě a odjíždíme na víkend pryč, víkend - výlet a Miru testuje :grinning: no a hned je konec týdne :wink:
1. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanysek.hanysek jj dělala a vzhledem k tomu že jsme si dávali s manžou i pozor tak je to fakt vyloučený .....
1. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek 18. února odlétáme na měsíc pryč, tak jsme snažení posunuli až na únor a dávali si pozor ...
1. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 No to máš pravdu, takže záchytný bod dnešního dne, práce :grinning: zítřejšího též práce :grinning: a v pátek zase práce, ale nejhezčí záchytný bod tohoto týdne je volnej víkend. Jestli ale bude MS tak to bude na prd, nejen proto že to nevyšlo, ale taky proto, že konečně volno a klid a my z toho nic nebudeme mít :grinning: Dokonce jsem po ránu básnické střevo :grinning:
1. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, no huráá, chvíli tady, dneska mám den volna.. ale jak to tak vidím, uteče jako voda, hlavně tu nebudu na MK celý den, musím uklidit celý byt (nechcete si udělat někdo brigádku? :grinning: ) Jinak já čekám na to snaženíčko, už by mohlo být. Ráno jsem měla být na 7 na krvi, a nějak jsem zaspala, tak jsem byla před chvílí - nu, prostě jsem se chtěla prospat a ne furt brzo vstávat. Proto obdivuju augustku, že tak brzo vstává :wink:
Nu, a včera byl supr den - málem jsem přišla o palec na ruce, ale je to o.k. - riziko povolání :sunglasses: je jen namožený. Málem zůstal v kufru u auta - kolega zavíral kufr až ho zavřel. :grinning:
1. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke
dobré ráno,
neděs se. říká se, že ošklivé sny znamenají ve skutečnosti něco dobrého....
1. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga brigádičku nee :grinning: já mám velký barák, to mi stačí. Dneska se mi zdálo o koníkovi a byly tam tvoje // :grinning: třeba je to znamení, máš šikovnýho kolegu... :zipper_mouth:
1. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy i já měla kdysi sen, že rodím v kuchyni, ležím na zemi a porodníka mi dělal strejda - hrůůůza :grinning: ale nevím, zda se podařilo porodit - vzbudila jsem se, ale fakt už je to dávno
1. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Tak v únoru to třeba vyjde :o)
1. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek