• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova jak nééé, holky nástup a do toho :grinning: pls. Moje //? nu, kéž by, ale teď to nehrozí, budu si na ně muset počkat, ale nehrotím to, prostě buď to má být nebo ne :wink:
Nu, kolega si nevšiml, že tam mám ruku a že chci juknout do kufru. Vietnamka mě pak pomalu objímala :grinning: bylo to její auto
1. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga jo tvoje // :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova se ti o mě i zdá ? :grinning: to je dobrý
1. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se na dnešek fakt asi nic nezdálo, chrupkala jsem si spokojeně, Pepa ráno odešel do práce, jen mi lípnul pusu a chrupala jsem dál :wink:
1. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga měla sem na PC plochu se stránkou koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrovna tam byli tvoje //
1. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda šéfové dorazili, musím pracovat :( tak zatííííím pa
1. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Ahojky Evi
1. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj Miru :wink:
1. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova to jsou sny :grinning:
1. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda držíš se dobře, že budeš testíkovat až o víkendu, viď? Budeš mi muset napísat smsku, jelikož v pátek jedeme k mojí mamině a budeme tam do neděle
1. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga taky budu testovat o víkendu, ale až v neděli, včera bylo sněhobílo :-/
1. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Jéé tak ci ten víkend hezky užijte. Pokud to do pátku nebo do soboty nedostanu tak testovat budu nejdřív v neděli ráno, chtěla bych vydržet až do pondělka ( ovšem pokud nedojde MS dřív) Nějak jsem se obrnila a prostě netestuju. Dneska mě ráno vzbudila šílená bolest břicha, jako před MS, ale zatím nic. Bolí to stále, ale nechci si brát brufen nebo tak, a teplota taky zatím neklesá ...
1. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga A co jinak ty? jak je? Kolikýtý DC jsi?
1. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já bolest cítím vždy jen v ten den, kdy MS dostanu, jinak před ani po ne. Takže u mě je to jasný.... ale pokud se ti teplota drží, a býváš unavená a další iniciály, co by napovídali tomu, že se v tvém těle něco děje, je to na dobré cestě, moc ti přeju, aby už jsi se dočkala :wink: .. a věřím, že tomu tak bude. Tu mršku MS na pár měsíců vyžeň !
1. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova @mmirunda v neděli tu budu, tak na večer, nevím, kdy dorazíme, chci ještě zajít za kámoškou, co má 2měsíční holčičku, ještě jsem jí neviděla a kámošku už taky dobu ne, ale stopro sem juknu, to bude počteníčko
1. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jsem 9 DC teprve, jinak pohoda, jen fakt dnes musím uklidit... ale nemůžu se odlepit od PC ... zítra totiž má dorazit majitelka bytu s vyrovnáním, zase chce peníze (nějaký nedoplatek) :confounded:
1. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No to si piš že bude, jestli se zase s holkama rozepíšeme :grinning: Ale já bych o víkendu chtěla taky dělat něco jinýho než jen sedět nakoníkovi, mám volnej celej víkend, tak se těším. Pak mi začne 14 dnů v tahu v práci a asi mě z toho trefí :frowning2:. Nevím jestli se v těle něco děje, uvidíme. Připravuju se psychicky na další snaženíčko :grinning:, to víš košilku už mám :grinning: a to by bylo aby nebylo. to víš že tí písnu sms, jak jsem dopadla, ať jsi v obraze
1. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Už 9DC toto nějak letí. Já tu budu taky už jen asi půl hodinky, musím si jít dofénovat hlavu, sklidit robota ( co teď za mě vysává ) a namalovat si obličej na ten můj ksicht :grinning: a vyrazit do města. Ještě jdu za mamkou do práce
1. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... pak nestíhám ... vždy skoro 10 stránek, to se nedá :grinning: určitě někam o víkendu vyražte - třeba jen na procházku, sice je tam kosa, ale jinak hezky, nebo někam zajeďte ke známým. Udělat si hezký víkend. My si ho taky uděláme - tou návštěvou, v pátek zajdeme na chvíli k tetě, má přítele co dělá modely a to je něco pro Pepu, pak v sobotu babička slaví narozky, a v neděli za tou kámoškou, uteče mi to.... a pak zpátky do práce. Ale to nějak přežiju, co mi zbývá :grinning:
Jinak utíká to rychle, jen nevím, jak to udělat u maminy, asi jí budu muset vyslat někam na kafe a bratra poslat na hokej, abychom si mohli užít :grinning:
1. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda zatím papa, ještě se tu určo ukážu. Jdu něco dělat, ač se mi nechce ... :dizzy_face:
1. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Jako myslíš si že zrovna budpu plodné dny? A joo vlastně budou, už to počítám :grinning: No víkend máš naplánovaný hezky, jen kdyby nebyla tak šílená zima, tohle počasí nesníším :frowning2: takovejhle mráz :frowning2:
1. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda i kdyby nebyly plodné, tak proč se nepomilovat... :wink: nechci to mít jen v určitý dny
1. únor 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda kdybych uměla zimu odehnat, už by tu nebyla dávno... mám ráda teplo, ale néé to přehnaný, a nejvíc jaro a krásný podzim - takový to babí léto
1. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, dneska nějak nestíhám, hodila jsem do sebe snídani a jdu hlídat neteř a synovce, to zase bude :grinning: Tak príma den a já se snad během dne stavím :wink: Ty které jsou v práci, ať vám to uteče :wink:

@mmirunda Ahojka Miru, dnes nestíhám, ale zkusím se přihlásit :wink:
1. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak se dnes máte? Mě čeká odpol práce,teď mam chvilku volno,tak hnedka písam;) jinak dnes jsme 6 DC,snažení je před námi. Koukala jsem na své grafy bt,obvykle mam ovu okolo 15DC,jednou byla už 11DC,kdy byste začali ovu testíky?
1. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Ahojky, už musím pomalu jít, ještě vysušit hlavu a šup do té zimy :-/
1. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky Barum, já začala ovu testy 10DC, ale pokud jsi měla ovu i 11DC tak bych začala tak za dva dny :slight_smile: A jak se jinak máš? Já stále stejně, teplota stále 37, jen se přidaly větší bolesti břicha jako při MS a neklidněji spím. Ale jsem hrdinka a netestovala jsem
1. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Začala bych 10DC. Já teda osobně začínám 10DC. Normálně mívám ovu 15DC ale tento cyklus 17DC a nevím proč. Takže 10DC je ideální čas začít dělat testíky :o)
1. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrunda Ahojky Miru,jsi šikulka,s testem ještě vydrž,už se blížíš ke konci cyklu,pak testni. teplota nahoře je slibná,hm? Já ji mám teď okolo 36,8. Na ovu potřebuju,aby malinko klesla,i když minulý měsíc byla lehce pod 37.
@hanysek.hanysek Ahojky,zkusím testovat od soboty,to by šlo,viď? To budu 9DC,ještě s ovu testama nemám zkušenost,tak na to alespoň bude klid;) akorát nevim,jak budu testovat v práci:slight_smile:
1. únor 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Musí se to dělat vždy ve stejnou hodinu ( já sem dělala +- půl hodiny stejně), 9DC by šlo. Tak testuj tak, aby si byla doma :o)
1. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek