• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@hanysek.hanysek Bohužel to mi nevyjde, chtěla bych testovat v 15 hod, to mi přijde akorát, jenže minimálně 1 den v týdnu budu tou dobou v práci:slight_smile: takže se testování nevyhnu ani tam :slight_smile:
1. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já testovala v poledne :o)
1. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek To by u mě bylo ještě horší - to jsem v práci skoro každý den :grinning: střídáme se na 3 směny, buď 5-10, 10 - 14 nebo 14-18, ta 15 hod mi z toho vychází tak nějak nejlíp :slight_smile:
1. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak hodně štěstí :o)
1. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Ahojka, já se mám pořád stejně, stále čekám, na 13. a očina posouvám kalendář :grinning: Zase se ti blíží snaženíčko, tak tfuj tfuj :wink:
1. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahojky, děkuju - snad poprskání pomůže, ráda bych to od tebe chytla:grinning: včera mi dorazilo spoustu ovu testíku, takže testování nanovo, jen trošku jiné:slight_smile: neboj, do 13. to uteče ani nebudeš vědět jak :slight_smile: já jdu 6.2. na preventivní - teď jsem mrkla do nějaké diskuze, kde se holčiny snaží delší dobu a nic:frowning2: padla na mě malinko deprese :frowning2:
1. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky Mirunko, šikulka :slight_smile: Já už jsem v pakárně, dnes mám ale trošku klídek, zaskakuju dole za kolegu, tak jen obsluhuju lidi a pročítám poštu, mám v ní od klietnů tak milion mailíku, strašné :slight_smile: A heslo dne, nevěš hlavu :wink: PS: dá se u vás v lékárně platit flexinama?
1. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova já ti testíkovala ze srandy v pátek a byl tam duch, i když na OVU bylo moc brzy, končila jsemMS, včera jsem testila jinýma testíkama a duch tam byl zase, tak ti nevím....Ale tento týden testuju natvrdo
1. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já už ty diskuze radši nečtu, bo pak to na mě taky padne :frowning2: Už se těším, je únor, tak to uteče :wink: Určitě se nakazíš, tohle je hodně nakažlivé :grinning: Držím palečky, ať rozšíříš řady těhulí :wink:
1. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Ahojky, a kolikátý den cyklu jsi dnes? Taky bych nejradši testovala hnedka, MS byla strašně krátká, vlastně jen 2 dny a hodně slabá - dnes jsem teprve 6 DC...
1. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Určitě by bylo nejlepší nechodit na diskuze, jenže na druhou stranu to tady můžeme s holkama probrat a zjistit, že na tom jsme podobně :slight_smile: uklidňuju se tím, že jdu za necelý týden k Dr. a může mi říct, kdyby byl problém...
1. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru, je to od minulé neděle, takže 11 DC, ovulka ale musí počkat do pátku, tak snad počká, to dojede můj ze světa :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jééé, ty nás krásně povzbuzuješ....tak šup šup holky at máme ty nadprumerně inteligentní dětičky :grinning:
1. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Kdyby šla nějak naplánovat, viď? Bylo by to nejlepší, jenže příroda si dělá co chce :slight_smile: no, v pátek budeš 13 DC, víkend 14, 15 - to by mohlo akorát vyjít :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Vlastně jo, já blbnu, jsem první den v práci, tak mám v hlavě pondělí a ona už je středa, :wink: NO mohlo by to vyjít, dnes mi dorazí též balíček z lékárny, objednávala jsem tam toho mraky, včetně testíku, bo ty mi už dochází :D...tak budu testovat o život, ale vychází mi testování tak na 17:30, 18 hod, v práci nenatestuju nic...tak snad to bude stačit, píší že do 20 hodin, tak snad zvládám
1. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Určitě jo, já si testy plánuju na 15 hod, asi budu muset i v práci - jsem na to zvědavá :grinning:
1. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda holčiny, já než dočtu ty předchozí stránky, tak vy jedete furt dáál...člověk pak není vubec v obraze...ale jsem tu s váma ráda, přijde mi, že to fakt nějak rychleji utíká....ještě nedávno jsem čekala jestli mrcha přijde a ted už tu je další snaženííí :slight_smile: jsem 12DC, teplota furt nízká, tak snad ovulka ještě přede mnou....dneska mám opět noční, ale pak až do neděle volno, akorát přes pravděpodobně plodné dny :wink:
1. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ahojky ty naše inspirace :slight_smile: tak už je únor!! to bude krásný dáreček k valentýnovi vidět bublinku a snad už i srdíčko :slight_smile: kolikátý budeš týden na té kontrole???
1. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahojky, je to tady ukecaná debata, co? :slight_smile: Stačí, když tu člověk den neni a hned je co číst :slight_smile: Měříš jen teplotu nebu si zkoušela testy? Mě čekají tenhle měsíc poprvé, tak jsem zvědavá :slight_smile: držim palce, ať je únor šťastný měsíc!!!
1. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova tento měsíc poprvé zkouším jen měřit teplotu, na ovu testy ještě počkám, asi bych z toho zblbla...stačí kdy každý večer se teším na ranní měření teploty :grinning: měřím ráno v 5hod, tak nevím jestli ta nízká tt není z takové brzkého měření..ale asi ne, že?
1. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jj, bude to krásný dárek a já doufám, že i s fotečkou :wink: na kontrole bych měla být 7+5tt :wink: tak doufám, že mi řekne, vše je tak jak má být :slight_smile: tak se nechte všechny inspirovat, ať v tom nejsem sama :grinning:
1. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Nene, pokud měříš každý den v 5, je graf nižší, než by byl v 8 hod, ale je v pořádku - já třeba měřím někdy ve 4 jindy v 8 a pak musím dopočítávat - ubírat nebo přidávat stupně - tvoje metoda je lepší, jenže řídit si budík jen kvůli teplotě - to mě ještě nenapadlo :slight_smile: taky se vždycky večer těším na ráno a někdy pro jistotu měřím i večer, jen pro porovnání :grinning:
1. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Řekni nám, jak se to dělá a slibuju, že udělam vše jako ty :slight_smile: srdíčko už bys mohla vidět, to bude dáreček, krása!
1. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martibkova tak když jdu do práce tak vstávám v 5h, takže jsem takhle začala měřit...když mám volno, tak mě vzbudí budík, změřím a spím dál :grinning: a pak je problém po noční...to jsem měřila jednou až když jsem se vyspala v 11h a tt byla překvapivě taky nízká 36.3...nebo jsem to měla ještě nějak odečíst??

a používáte někdo zaznamenávání teploty na womenzone.cz???? nevím jak tam zapsat hlen :-/
1. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No, to se musíte zeptat mé drahé polovičky, jak se to dělá, já ani nevím, kdy byla ovu. Ani jsem se tak moc nesnažili, prý stačí "jednou" a dost :grinning: Jsem taky byla dost překvapená, když jsem tam našla ty dvě čárky s tím jeho přístupem :grinning: No, podle toho co jsem četla, tak bych srdíčko měla slyšet, už se těším, bude to vážně krásný dárek, přesto že si na Valentýna moc nepotrpíme :wink: Takový krásný dárek přeju vám všem a nebojte on přijde, k někomu dřív a k někomu později, ale dočkají se všechny :wink:
1. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 No, četla jsem, že za každou hodinu navíc, máš odečíst 0,1 stupně, jenže to by bylo skoro půl stupně, viď? A to mi přijde divný :slight_smile: Jojo, womenzone mam taky - pro hlen jen tak kolnka myslím hned pod teplotou - jsou tam 4 druhy :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ježiškote já ti tak závidím, ale moc přeju :slight_smile: jsem nervozní za nás za všechny :slight_smile:
to už bude určitě i srdíčko, to bude krása! já když viděla jen bublinku na té obrazovce, tak jsem se celá třásla...a co teprve srdíčko!!! moc ti budeme držet palečky!
a testovala si ještě? jen tak ..:slight_smile:
1. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jj, to vím, pod tím grafem je tam tabulka na hlen, čípek atd. ale nevím jak to tam zaznamenat, kliknu na to a ono nic...nevím
1. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Já ho právě nezaznamenávam, protože mi prostě přijde pořád stejný :grinning: tak se v tom nevyznam :slight_smile: mě hlavně mate to, že mi dva kalendáře ukazují jinak ovu - možná to je tím, že fakt měřim teplotu každý den jindy a to se grafům nelíbí - budu muset vstávat na budík, kvůli teplotě. To už si Kuba fakt bude myslet, že nejsem normální :grinning:
1. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Děkuji, já vám taky držím palečky :wink: No, právě na to srdíčko se tak těším :wink: Jj, testovala 26.1. :grinning: čárka byla silnější než kontrolní :wink: ještě mám tady jeden, tak testnu třeba za týden :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek