• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova no já ten hlen taky moc nerozeznám, hlavně nevím který název vybrat z té jejich nabídky :slight_smile: ale zrovna dneska bych ho určo nazvala mléčný..tak jsem to tam chtěla zapsat...já to furt tak studuju...teploty, hlen, včera jsem zkusila i čípek...že se musím do té ovulky trefit :grinning:
dva kalendáře? na internetu? já když zadám někam své udaje o poslední MS, taky mi to vypočítá jinak ovulku, nechápu to, tak se ted budu řídit podle těch teplot, jestli z toho něco poznám..
1. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Jojo, mam na womenzone a ještě fertilityfriend - každý ale určuje ovu jinak, takže malinko blázinec - navíc se mi teď pusunulu i ovu, netuším podle čeho - štve mě, jak se tomu podřizuje milování. Bojim se, že to za chvilku manžela nebude bavit :frowning2: čípek si netroufnu kontrolovat vůbec, ještě tak ty teploty :slight_smile: jednou se trefíme určitě, už bych chtěla :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Aha... No vidíš, tak to mě teda vůbec nenapadlo...
1. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova aha, tak já se zkusím držet toho na womenzone a raději nezkoušet jiný :slight_smile: ale ta ovulace tam nejde vidět dokud neproběhně, že? ted tam jdou videt jen jakoby plodné dny...
1. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Přesně tak, ovu ti to určí až podle teplot, pokud se jim budou zdát nižší :slight_smile: snad pomůžou ovu testy, dneska začínam nějak panikařit, nevim proč - padla na mě nějaká msutná nálada,ale co - jsme pořád ještě na začátku :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ale pročpak, máte před sebou snažení, to je super, ne?
1. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj Baru, já to s tou ms měla taky slabší tenhle měsíc - jenom 4 dny, a jen tak trochu, to je divný viď? Ty to takhle normálně míváš?
1. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
@barbora.martinkova Holky já zatím odolávám i testům i měření bt, ale pozorně vás čtu, až to začnu taky zkoušet tak ať vim co a jak :wink: Zatím si myslím, že sem ovu poznala dle bolestí tak uvidíme tento měsíc.
1. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Trošku se bojim toho, že to nevyjde - nechtěla jsem se na to moc upínat - šup a je to tu :slight_smile: a to včera jsem byla naprosto v klidu, říkala jsem si "když ne teď, tak příště" a dnes si říkam "včera bylo pozdě" :slight_smile: moc bych chtěla vidět // a ne jen an ovu testu :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 mě se to též tento měsíc nějak porouchalo, 3 dny zpoždění, 2 dny hrůza a děs a 1 den slabota a normálně to mývám tak 5 dní, nějak se nám ta MS tu hromadně hroutí, no však další at raděj nechodí :D
1. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 sme se sesynchronyzovali a hromadně tu mrchu vytlačujeme, zatím úspěšně pokud by to tak pokračovalo, tak příště už jen 2 dny a další měsíc vůbec :grinning:
1. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Ahojky, já jsem si říkala, kde se touláš :slight_smile: jojo, nikdy jsem MS neměla silnou, teda dřív jo - poslední dobou nic moc - tak 2,3 dny max. Snad to nebude otěhotnění bránit. Poctivě piju čajík z kontryhele, měřim teplotu a teď poprvé ty testy. No, měření mě malinko zklamalo, ale asi tím, že neměřim každý den stejně a dopočítávání neni přesný:frowning2: navíc, jak už jsem psala, štve mě, že sex plánuju co nejčastěji, aby ovu neutekla - takhle to Kubu dlouho bavit nebude :frowning2:
1. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ale ted vubec nesmíš myslet na to že by to nevyšlo, ted tě čeká plodné období, musíš být v pohodě a ty potvurky s ocáskama si tvoje čekající vajíčko najdou :wink:
já se hrozně těším až manžela zítra večer přepadnu :slight_smile: ale je fakt že pak to čekání za týden za dva..to budou :-/
1. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova chlapovi nemužeš dávat najevo, že děláte mimi, děláte prostě jen sex :grinning: toho bude bavit :slight_smile:
a já po pití čaje z kontryhele mám taky trochu slabší MS, a nemám takové bolesti...celkově mi příjde, že víc špiním a dva dny z toho mám opravdu silnější MS..takže si myslím, že je to v poho..vliv na těhu to určo nemá :wink:
1. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elza2110 Já taky přepadávám, skoro každý den:slight_smile: v pondělí mi Kuba usnul sotva jsem stihla dát DVD do přehrávače, přišel z práce a z tréninku, tak byl fakt unavený - tak jsem přepadávala i včera, to už usnout nestihl :slight_smile: vim, že je to psycho, ale říkam si, že když to bude takhle často, resp. každý druhý den, vyjít by to mělo, viď?
1. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 Naštěstí od té doby, co chodím sem - doma o mimi skoro nemluvím, tak si snad myslí je to, že na to mam teď v zimě větší chuť :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@barbora.martinkova já myslím, že se musíme trefit...a každý druhý den prý stačí, spermie tam 2-3 dny vydrží a za ten jeden den se asi nahromadí i noví silní spermíci :grinning:
nemá cenu se do toho nutit každý den i když vidina té ovulky je silná, pak je stejně ta psycika nabouraná tím, že to děláte z povinnosti...a můj Michal je taky věčně unavený - práce, domeček, treninky- takže je to víceméně na mě, ale on se pak přidá a spolupracuje :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se psem ven, trochu uklidit i vyžehlit bych měla :-/ tak na chvilku mizím
1. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Jo, Kuba taky nějak výrazně neprotestuje :slight_smile: ale chápu, že po celém dnu v práci a nebo na ledě, se mu do přesvědčivých výkonů nechce :slight_smile: no jo, jinak to nejde, až bude ovu za námi, necham ho odpočívat. my máme problém, že se víc milujeme ve druhé polovině cyklu - to jsem zjistila nedávno - no a k mimi nám to moc nepomůže :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
@elza2110 Holky, my jsme se pokoušeli po 2-3 dnech a taky to vyšlo :wink: no spíš po 3 :grinning:
1. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka Asi to stačí,viď? Jen nemít veliký mezery - minulý měsíc jsme měli 6 dnů v kuse prázdno :frowning2: ale je fakt, že ovu přesně netušim :frowning2: no, snad už to konečně vyjde :slight_smile: musim letět do práce, i když se mi ani trochu nechce :slight_smile: mějte se tu fajn, když bude chvilinka, zkusim se objevit! papapa
1. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Jj, stačí, já jsem zářný příklad :grinning: Toho chlapu už to pak nebaví, jak si psala :grinning: Určo to vyjde :wink: Taky se měj krásně a ať to v práci uteče :wink:
1. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Všude se píše, že při pravidelném sexu 2-3 týdně většina žen do půl roku otěhotní a další většina do roku, takže nemá cenu se stresovat jestli sex vyjde nebo ne, v době ovulace alespoň jednou nebo dvakrát vyjde, a to by chlapa nemělo přestat bavit :wink: Právě bych řekla že plánování sexu na ovu takhle na začátku je možná spíše kontraproduktivní. Tak to máš asi tím čajem, já jsme taky ráda, že to nemám moc a dlouho, takhle už mám po a můžem pomalu najet do snažícího tempa :grinning: A kdyžtak řekni Kubovi, že v době ovulace se ženě zvyšuje chuť na sex, že za to nemůžeš že chceš zrovna v těch dnech víc :sunglasses:
1. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110
Ahoj, nezadáváš to přímo do grafu, ale do kalendáře.Máš tam kolonku hlen, čípek ... atd., Automaticky tam máš nezjištěno, ale když rozbalíš roletku, tak tam je nabídka dál.
Mě teda čípek přijde furt stejný a hlen taky nějak nepozoruji, tak to nevyužívám. Zatím ani TB neměřím, dám tomu ještě tak dva měsíce a když se nezadaří, tak asi taky začnu.
1. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dneska sem byla šikovna, uvařila sem rajskou, těstovinky a masenko k tomu, ještě hrachovou polívečku (tu vařil manžel), pak sem pouklízela celou kuchyň, umyla sporák, zametla chodbu a před chvilkou zapla myčku (tu už jen uklidit) a sundala prádlo ze sušáku a poschovávala :grinning: mám radost
já OVU testy zatím nedělám, ale myslím si že sem ji i tak poznala,měřím jen teploty pod paží a večer po 18-té hodině :wink: i tak to myslím stačí, kdybych ji měřila ráno tak by to asi nemělo význam, teplota na mě přichází až večer a to vycítím, už pátej den mi mrznou nohy :grinning: a to mám ponožky a zabalený v dece
1. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahoj, tak teď jsi mě aspoň trochu uklidnila tím, co jsi napsala :wink: Většinou si říkám, že jsme se do té ovulky nějak trefili, ale pak mě zase přepadá splín, že ne, protože nejsem celý týden doma... No ale zase na druhou stranu většinou to také stihnem 3x do týdne (i když vždy jen víkendově), tak asi nebudu panikařit, nějak to dopadne... :slight_smile: A taky mě nikdo nemůže obviňovat z toho, že si sex plánuji, když jinak doma nejsem... :grinning:
1. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina díky, už to mám :slight_smile:
1. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova bazální teplotu musíš měřit nejlépe po spánku, jinak to asi nemá smysl
večer v 18h si vlastně měříš obyčejnou teplotu...
1. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 no ale i tak ji mám zvýšenou už 6 dní :grinning: přes 37°C
1. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova no ale to je jiná teplota, prostě normální, takže ty vlastně nevíš, jakou máš bazální...tak si ji zkus ráno po probuzení změřit a nejlépe v pusině nebo přímo na místě činu...v podpaží to není tak přesné
1. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek