Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
augustka
1. únor 2012
@ivana21m Ahojka, já odpočinkově 😉
athens26
1. únor 2012
@ivana21m já nad učením :-|
zvargova
1. únor 2012
@augustka jak pinknout?? ty se máš šetřit maminooooooooooo :-o
augustka
1. únor 2012
@zvargova pingpong přeci, nebudu jen ležet na gauči 😉
zvargova
1. únor 2012
@augustka tak na gauči sice ne ale šetřit se musíš, aspoň první 3 měsíce, ty sou nejdůležitější 😎
mmirundaautor
1. únor 2012
@augustka Ty se máš taky bych odpočívala. Chodí dneska docela dost lidí, tak tady nemůžu být s Váma 😞 nestíhala bych
radushka1
1. únor 2012
Ahojky hojlky, už jsem doma z práce a čučím kolik stránek zase přibylo, a to se mi povedlo se sem tam sem kuknout, co je nového ?
zvargova
1. únor 2012
@radushka1 je mi blbě že nemám ani tužku, už asi hodinu :-x
radushka1
1. únor 2012
@zvargova a do prčic, tak to je dobréééé 😃 To vypadá pozitivně 😃
zvargova
1. únor 2012
@radushka1 naposled mi takhle bylo v neděli...
cooke
1. únor 2012
Holky tak jsem z toho naprosto zmatená 😞 dnes mi dorazily nové testíky, tak jsem si "jen tak na zkoušku" udělala ovu test a mám tam ducha ..... přitom jsem těsně před MS :/
zvargova
1. únor 2012
@cooke třeba ste si až tak pozor nedali a MS nepřijde 😃
zvargova
1. únor 2012
@augustka co ranní nevolnosti? 😃
radushka1
1. únor 2012
@cooke jéééééé 🙂 Super, tak ať duch co nejdříve zesílí 😃
cooke
1. únor 2012
@radushka1 Ale to byl OVU test ....
cooke
1. únor 2012
@zvargova ne nic žádný příznaky .... jen čekám na MS ... a pozor jsme si fakt dávali .... za 18 dní odlítám a nechtěla jsem být těchu na cestách a dva dny v letadle ......
zvargova
1. únor 2012
@cooke někde sem četla že ovu test se může někdy ukázat jako TT
zvargova
1. únor 2012
@cooke kam letíte?? já chci takyyy 😞
cooke
1. únor 2012
@zvargova Na Nový Zéland ... na měsíc ..... právě proto jsme na chvilku snažení přerušili a dávali si pozor a pokračování až na dovči 🙂ale s tím mým dlouhým cyklem teď ani nevím který DC jsem 😞
mmirundaautor
1. únor 2012
@cooke Hele v klídku, ducha tam můžes mít po celou dobu cyklu 🙂 Ale až zesílí to pak bude sranda 😃
jana3333
1. únor 2012
@radushka1 Ahoj, tak jak si dopadla v práci?? 🙂
mmirundaautor
1. únor 2012
Holky mě to v té práci nebaví 😞 A málem jsem dnes nevydržela a odpo se testla, ale nakonec ne 🙂
zvargova
1. únor 2012
sedmej den teplota přes 37°C to nebude jen tak :-S už se nemůžu dočkat neděle na testování 😃
cooke
1. únor 2012
@mmirunda :Tak to asi jo, jen se tedy pak hodně špatně určuje OVU .... 🙂 mno zítra ráno dělám pro sichr ještě těhu test ..... ať mám jistotu protože mrcha jedna stále nikde :////
mmirundaautor
1. únor 2012
@cooke No ovu pak určíš tak, že testovací čárka bude stejně silná nebo silnější než kontrolní 😉
cooke
1. únor 2012
@mmirunda Máš zkušenost s tím, že některé ovu testy jsou citlivější než jiné?
mmirundaautor
1. únor 2012
@cooke To nemám, já zkusila jen dva druhy a na jednom mě to bylo vidět lépe a ten asi budu kupovávat, je asi lepší 🙂
cooke
1. únor 2012
mmirundaautor
1. únor 2012
@cooke Ten mě právě ukazoval strašně jaksi rozpitě a rozmazaně, já si v práci vzala tyto http://www.samoleceni.cz/8584135000187/ovulacni...
augustka
1. únor 2012
@mmirunda já si to taky závidím 😃 teď jsme všichni natažení na gaučíku, místo ještě máme, se stav. Jsi šikulka, že si netestovala 😉