• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Zezačátku se to celý rozpilo, ale když jsem to nechala ustálit jak píšou 10 minut tak rozpití zmizelo byla tam testovací a duch ....
1. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova žádné nemám, tak pohoda
1. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka Noo netestovala a zase jsem se zařekla, že to vydržím :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cooke Ale mě to přišlo strašně slabě viditelný, i ta kontrolní
1. únor 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to máš pravdu, ale já to nemám s čím srovnat :D a s netestováním ti držím pěsti ať to vydržíš až do neděle :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Děkuju, pokusím se, třeba dřív přijde MS a testovat se vůbec nebude :slight_smile:. No tak když už máš tyhle testíky, tak už je dotestuj, prý se má každej cyklus testovat stejnýma, je to prý lepší pro porovnání :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste toho zase napsaly... To se fakt nedá stíhat dočítat...
No, jinak já mám druhý ten stejnou teplotu, zjistila jsem, že snažení proběhlo akorát v den ovu, cítím pořád v břiše nějaký napětí, něco podobnýho jsem cítila, když jsem byla těhu poprvé, ale na druhou stranu to zase trošku svádím na nadýmání, protože moc nevěřím, že by to vyšlo takhle napoprvé... Ale může být, proč ne... Se uvidí tak za 14 dní...
1. únor 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj tak nevyhodím je :D budu testovat těmato. Víš co? Tak uděláme dohodu tu MS šoupni mě protože já na ni čekám už týden a ty ať máš pěkně // :D
1. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cooke Jééé dobře, kam to mám poslat :grinning: Takovej obchod beru :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda přámo zamnou do Přerovaaaaaa :D
1. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Tak fajn, dám se na telepatii a dnes v noci ti ji pošlu :grinning:
1. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky, loučím se, za chvíli končím tak musím poklidit a spočítat kasy. Mějte se a hezkej večer :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pa paaaa
1. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Celkem dobře, je velká absence, tak jsem pomáhala na rychlé zóně obsluhovat kolegyňce běžné klienty, pročítala mailíky od klientů, už mi jich zbývá jen 150 :unamused: . Budu tam s ní do konce týdne (takže mimo dohleď pakoša), buzerace začne příští týden, tož tak. Zítra clusterová porada, snad nebude do 8 ... :angry: Ale jinak nevadí, do pátku budu relativně v klídku, což je na víkendové tulení potřeba :grinning:
1. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Sakryš, jako ale z nich jsem taky blbá ti povím, tak den po MS duch (minulý pátek), na dalších nic, včera duch, dnes slabší duch, tak jsem z toho pako, nebo blbý testy. Jsem 11 DC, tak snad to tam už brzy naskočí :grinning:
1. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dorazila jsem z práce, tak běžim hned za váma :slight_smile: leží mi doma ovu testy, dnes jsem 6 DC - váham,jestli nezkusit .-) malinko mě začínají bolet prsa a bříško :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 já z nich pako jsem :confused:
1. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova zkus, za to nic nedas :slight_smile: mas jich dost! Lepsi driv nez to pak prosvihnout :wink:
1. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Už je pozdě - sice se mi chtělo extrémně na záchod, ale zapomněla jsem na test :slight_smile: tak zítra :slight_smile: jak jsi na tom ty? Kolikátý DC?
1. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke jsem zvědavá co to bude dělat teda postupně, jak se budu blížit ovulce...uvidíme no... :unamused:
1. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ja jsem 5DC, dneska uz bez ms, takze ted zacneme najizdet na snazenickove tempo :sunglasses:
1. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@athens26 My jsme začali se snažením už 2DC, tenhle měsíc byla MS fakt strašně krátká - v noci vůbec nic a přes den lehce špinavý tampon - jinak jsem ji vůbec neregistrovala, až na tu bolest na začátku:slight_smile: včera to klaplo taky, dnes je Kuba v práci, tak nic - tenhle měsíc chystam častý přepadovky :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova to je spravny, je potreba to podchytit hned ze zacatku :wink: taky to mam v planu, akorat teda pristi vikend jedeme na tyden lyzovat a mame s sebou pritelova syna, ktery s nama bude na pokoji, takze to bude dobrodruzo :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Tak uvidíme obě :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Jo, to jsem vlastně už četla :slight_smile: no, budu držet palce,ať malýho na svahu utaháte a spinká celou noc :slight_smile: nebo po obědě :slight_smile: já plánuju využít každý den, co bude manžel doma a ne v práci :slight_smile: každý 3tí den je 24 hod mimo, takže ob den u nás nefunguje, prostě budu chtít milování pořád :grinning:
1. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Baru diky, hlavne aby nam pak zbyla nejaka energie :grinning: taky ti drzim palce, strategii mas dobrou tak to by bylo aby se nezadarilo :wink:
1. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Viď? Jinak už fakt nevim jak tomu pomoct :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky holky, přesně vy budete zničení :grinning:
1. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeju dobrou noc, právě končím v práci :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky, a dnes se tu už neukážeš?
1. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek