• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Dobrou noc, Miri. Zítra papa:slight_smile:
1. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda i já ti přeju dobrou noc :dizzy_face: papa, zítra tu celý den nebudu, možná až zase večer
1. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paaaa všem, já už to dnes taky vypínám a jdu relaxovat u televizky :D pa pa
1. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už ať je neděle a já vím co a jak, bo sem teď sežrala celej pytlík JOJO papoušků :grinning: 7mej den teploty přes 37°C, bolest v podbřišku, odpoledne mě bylo zle, ale nezvracela sem, tak uvidíme, už aby fakt ta neděle byla :grinning:
1. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova vydrž prďka vydrž!!! :grinning:
1. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@athens26 držím :stuck_out_tongue_closed_eyes: víš jak ti papoušci byli dobrý :grinning:
1. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbora.martinkova a nejsi třeba těhotná když si měla až tak krátkou MS? :slight_smile:
2. únor 2012 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda šikovná holka, jen pěkně vydrž..už to máš za pár :slight_smile:
2. únor 2012 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera vila kolikátý jsi DC, a jakou máš TT? :slight_smile:
2. únor 2012 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Dobré ráno :slight_smile: no, myslim , že nejsem - teplota mi šla před MS dolů a celkově se i dole drží - dnes ráno jsem měla "jen" 36,5 - obvykle mam okolo 37. Tak čekam ovu a protože mě začíná bolet bříško, myslím, že ovu bude dřív :slight_smile:
2. únor 2012 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky dneska pokles teploty z 37 na 36,5 jsem jasná. Pravděpodobně dneska nebo zítra to dostanu :frowning2: :frowning2: Přesně po 28DC!!! Bolí mě břicho, klasický křeče před menzes :frowning2: :frowning2: jsem strašně smutná :frowning2: :frowning2:
2. únor 2012 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mrazivé dobré ráno a držím pěstičky ať nedopadnete jako já :frowning2: , budeme se muset víc snažit, ani to že jsem se hodila na ovu marod nepomohlo ....
2. únor 2012 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrunda Dobré ráno,Miru. Nesmutni,vždyť jsme říkaly,že první měsíc by byl zázrak. Těš se na snažení,vyjde to brzo,nám všem!
2. únor 2012 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miru víš co se říká - Když ti život nabízí citron, řekni si taky o sůl a tequilu. To přesně platí tady u nás, nevyšlo to?? no a vyjde to příště a do té doby můžu ještě stihnout nebo udělat to co bych jako těhotná dělat nemohla :slight_smile: Všechno má svůj čas, využij toho čekání :dizzy_face: Já jsem se třeba přihlásila na 31.3. na pražský půlmaraton, trénuju na to jak divá a vím, že bych mohla mít dobrý čas, ale když do té doby budu těhu tak to samozřejmě běžet nemůžu, ale láká mě obojí :wink:
2. únor 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@athens26 ahojky,krásně si to napsala. Dáme si tequilu;) sice se mi hezky radí,ale je to tak,chce to klid. Dnes začínám naprosto klidně dělat ovu testy;) maraton nezvládnu,ale naprogramovala jsem nám doma kulturu-kino,divadlo,hokej a fotbal;) ať je i jiná zábava,než ta postelová;)
2. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barbora.martinkova Toto byl už druhej :frowning2:
2. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova @athens26 Holky děkuju za podporu, smiřuju se s tím. Pomalu, ale smiřuju.... Jen doufám že tady těch zklamání nebude tak strašně moc. Taky nám asi něco naplánuju a říkám si, že aspoň v klídku doplatím vše to co mám a pak už budu šetřit jen na miminko
2. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Hlavně v tom nejsi sama! Téměř všechny tady sme na tom uplně stejně :wink:
2. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojka Miru, to bude dobrý, uvidíš. Nevěš hlavu, že by to nemuselo vyjít. Jak to píšeš, alespoň máš čas poplatit, co potřebuješ a budeš se těšit na další snaženíčko :wink: a třeba to tak ani nemusí být :wink:
2. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to zvládneš, si naše šikovná holka :grinning: ikdyby mrcha přišla tak se těho zbavý toho špatného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahoj, jsem 17DC, ovu byla podle teploty 12DC, pak jsem měla na teplotách zoubek, teď mám BT 36,9°C dnes třetí den... Vypadá to zajímavě... Ale ještě týden počkám, jak se to bude vyvíjet, a kdyžtak přístí týden tak ve středu, možná až v pátek bych zkusila testit...
přikládám můj grafík BT http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx?s=17.1.2012&e=13.2.2012&i=1

@mmirunda Drž se, to bude dobrý, třeba nebudeš jediná, která vypadala nadějně... Prostě to tak asi mělo být... Jak psaly holky, všechno má svůj čas a teď prostě ještě ten správný čas není... najdi jiné aktivity, zabavte se jinak, milujte se, protože chcete a ne proto, že musíte a ono to vyjde třeba příští měsíc...
2. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju, už jsem nám na další plodné dníky domluvila víkend mimo Brno. Pojedem se podívat do Opavy k martinovi na barák, tak třeba .... začínám se těšit. A @augustka je to jasné, MS bude, cítím to a vím to Hani ..
2. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Ale třeba nepřijde, Miri :slight_smile:, v sobotu testík :wink: Jinak víkendové plodné dny též trávím u Opavy (20 km od ní :grinning:), tak ti pak povím, jestli tam maj ty mršky malé větší úspěšnost :grinning:
2. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
http://www.uloz.to/6732030/o-tehotenstvi-rar další kniha antonína pařízka, kapitola po kapitole, mám staženo :grinning:
2. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: .....
2. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Ahojky kočko, přijde :slight_smile: vím to že ano ... Ale děkuju a zjisti mě teda jak to u Opavy funguje :grinning:
2. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám tady čilo od časných ranních hodin ..... :slight_smile:
Já si ráno udělala těhu test a dle očekávání nic ...... takže stále čekám na tu mršku mrchatou ..... jeeejda ať už konečně dorazí ......
2. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda celkem ti zavidim, ja jsem od pondeli bez prace, sice si to ted doma i uzivam, po tom silenym schonu co jsem v praci mela, ale dlouho to doma taky nevydrzim :slight_smile:
2. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je paradox ... já tu mrchu chci a nikde .... ty ji zas nechceš ...... kéž bychom si to mohly prohodit co? :frowning2:
2. únor 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek