• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
ahoj holky jsem tu přes mobil nemám tu notas jsem u tchýně na pc se dostanu asi odpoledne tak vás dočtu včera jsem měla den blbec ráno jsem jela s malým vlakem ke tchýni to bylo v pohodě a pak mi asi v 1 volal manžel že dnes nepřijede že musí na 90%v pátek do práce dneska se to dozví takže celý naplánovaný program musíme překopat tak jsem zvědavá co dnes zjistí v práci jestli přijede dneska nebo až zítra no a pak se mi nepovedla včera zkouška tak jsem to obrečela asi řádí hormony už dlouho jsem kvůli neudělane zkoušce nebrečela už bych taky chtěla jak Miri vědět jak jsem na tom jestli se zadarilo v den ovu jsme sexovali to bylo v úterý a teď už asi nic až v neděli a teď počkat do min 10.
2. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Tak moc držím palce! Příští víkend budeš moudrá - kdy ti má dorazit ms? Tak se těšíme na výsledek s tebou :slight_smile:
2. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem na to párkrát koukala, moc se mi to líbí.. každý den se dá sledovat, co se děje s mimčem nového, tak kdyby to někoho zajímalo a chtěl to sledovat :slight_smile: http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/tehotenstvi-1-den/
2. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě o něco se s vámi musím podělit, co jsem našla tady na MK. Kdyby někdo chtěl nadávat na naše zdravotnictví.. aneb vždycky může být hůř, a to dost. http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/257-porodnice-moje-nova-cerna-muza.html
2. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 fujky, hold ve Vietnamu to mrskají jak běžícím páse, tak nač nějaká modernizace
2. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke jojo :frowning2:
2. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke no už by ti mohla přijít, abyste se mohli začít snažit ;)...držím palečky ať tobě dorazí o víkendu a @mmirunda tu jásá o 106 :wink:
2. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 kolem 13.2.
2. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si lehnout, su nějaká unavená :grinning:
2. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miri,nevydržela jsem a udělala ovu test,je skoro bílý,jen mini dušík. Bolelo mě bříško,tak jsem myslela,že se ovu blíží a nic:( já snad mam smůlu na všechny testy. No,snad je ještě brzo,jsem 7DC:(
2. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila na odkazu se mi tvuj frafik nezobrazil :-/ jinak držím palečky :wink:
2. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 To je divný, já to dala sdílet pro všechny uživatele... No, tak asi je ještě něco špatně...

@barbora.martinkova Jak dlouhý máš cyklus? Myslím, že to je ještě brzy... Bříško mohlo bolet i z papáníčka :slight_smile: Určitě se tam brzy čárka ukáže v plné kráse a můžete na to "hupsnout" :slight_smile:

@hanka_k Tak to jsi na tom podobně... I když mě by mohlo stačit počkat do 7. na testování... No, hlavní je vydržet... Je to ale hrozný čekání...
2. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzka88 ten první odkaz je super, pěkně napsané den po dni :slight_smile:
a ten druhý? no, hruza, člověk tomu nechce ani věřit :frowning2:
2. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Tak už vím, kde je problém, ono to chce potvora přihlášení... jsem zkopírovala blbý odkaz... Tak teď už snad uvidíš http://www.womenzone.cz/uzivatelka/vera-vila/grafy?c=634623552000000000
2. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky!! tak já pulku noční prosedela u PC a četla o BT, o hlenu a o snaženíčku a tak se ted nějak víc pozoruju :slight_smile: jsem 13DC, dneska ještě nižší TT, tak očekávám vzestup :slight_smile: doufám, že dneska bude snažení :slight_smile:

@mmirunda nesmutni, když to nevyjde, tak tě přece čeká příjemné snažení :slight_smile: a povídání si tady s náma... :wink:
a s tou teplotou to taky není tak jednoduché...teplota se ti po oplodnění drží výš, než na začátku cyklu a často dojde k poklesu právě v době očekávané MS a pak opět vzestup...
a že se cítíš, že to máš dostat? tak se cítí většina těhulek a to ještě hodně dlouho i po potvrzení těhotenství...
prostě je to celé složité a opět nezbývá než čekat :wink:
2. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila bolelo jako před MS,papání dorazilo až teď. Asi je ještě brzo:(
2. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila jéé, tak to vypadá pěkně :slight_smile: a vidím, že snažení bylo v době ovulace, tak to jste se snad museli trefit!! :slight_smile:
držím palečky, at se teplotka drží!!
ovulace je prý poslední den nízkých teplot...a mě jde tt pomaličku dolu, furt očekávám ten náhlý vzestup, tak jsem zvědavá :slight_smile:
musíme se dneska snažit, at se trefíme :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 A já si v první chvíli říkala, proč mi to nedává smysl.. spíš jsem zkratku TT viděla jako zkratku pro těhotenský test.. pro bazální teplotu se používá zkratka BT :slight_smile: ale ono je to stejně jedno, hlavně že víme všichni o čem je řeč :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 No, prostě jsme měli chuť, já jsem akorát manžela varovala, že bych měla mít plodné dny, tak jen řekl, že to nevadí... No a až druhý den naskočilo, že jsem po ovu :slight_smile:, no, pak přišel ten schodek, ale cítila jsem, že mám pořád tak nějak nadmutý břicho... takhle mě vždycky tlačívalo před MS, ale v půlce cyklu by to byla blbost... No a teď se zatím teploty drží takto, tak uvidíme... Tak se pořádně snažte, ať to vyjde :grinning:

@zuzkka88 No, ony některé holky neměří BT, ale TT (tělesnou), protože se třeba bojí dát teploměr tam dolů :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkka88 TT:slight_smile: to mám z práce..jasně že BT, hlavně, že si rozumíme :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 no právě...ale ona bazální a tělesná teplota je trošku něco jiného, ale já poctivě měřím BT :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Taky jsem měřila poctivě.. :slight_smile: Teď už vím zhruba, jak to mám, tak neměřím.. ale stejně, když mám pochybnosti, jestli to třeba nevyšlo (asi 3x), tak jsem pak litovala, že jsem poctivě neměřila :D Třeba jako tento cyklus, kdy jsem přece jen měla takový zvláštní stavy.. včera jsem měla 37,4, dnes už jen 37,2 a to u mě znamená nástup MS.. škoda.. ale když už měřit teplotu, tak určo tu bazální, pravda, jak psala @vera_vila TT může být tělesná teplota, to mě nenapadlo :slight_smile: Ale takový měření je dost naprd, to se skoro nemusí měřit vůbec.. a když se měří v puse, je to taky ještě bazální že? Když už něchce někdo tam dole, tak aspoň v puse, když už :slight_smile: ... jinak mooc držím palce, ať teploty neklesají :wink:
2. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 já měřím poctivě, protože jsem v prosince přestala brát HA a minule jsem dostala MS o týden dřív, než jsem předpokládala, tak radši ještě pořád měřím, abych věděla, jak se to bude vyvíjet, jestli se to ustálí na tom, co jsem měla před HA nebo budou výkyvy...
2. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzka88 jj, i v puse, nebo v konečníku, ale to já si to už raději strčím "tam" :grinning:
já začala měři spíš, ze zvědavosti, jestli z toho poznám ovu a jestli vubec ovu probíhá :slight_smile:, tak uvidím...
2. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila já jsem měla výkyvy dlouho (snad už nemám). Přestala jsem brát HA loni v lednu.. cyklus jsem měla 31, 28, 31, 29, 28, 26, 30, 26, 27, 27, 27. Teď jsem 26 DC a nic, vypadá to zase na 27 denní cyklus, tak snad už se mi to ustálilo. Někomu to trvá třeba i dva roky, co jsem četla, někomu zase naběhne hned jako hodinky a má to pořádn stejné :slight_smile:
@elza2110 nápodobně :grinning: Taky jsem začala ze zvědavosti, abych věděla, jestli vůbec funguju, po cca 7 letech braní HA jsem z toho měla celkem obavy.
2. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88
@elza2110
Taky jsem začala proto, abych věděla, jestli funguju... Já měla cyklus 28 dní, minule se o týden uspíšila MS, ale možná to bylo dost stresama, měla jsem nějaké náročné zkoušky, tak možná to bylo i tím (i když teda podle teplot mi ovu vycházela pěkně na půlku cyklu)... Ale když si tělo řekne...
Tak nám holky všem držím pořádně pěstičky...
2. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 já brala HA cca 5let, poslední tři roky neberu...a 7let ještě nebude tak hrozný, neboj.znám plno holek co HA brali ještě dýl! i když já už jsme zastáncem nebraní HA...taky mi trvalo než jsem to měla tak nějak pravidelné a poslední skoro rok jsem si držela 29dní...jen od toho, co se nám těhu nepodařilo jsem to měla po 34 a po 37dnech...:-/
2. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Ahojky tak já se taky přidám. Já brala HA 11 let bez přestávky a ihned po vysazení mám cyklus přesně 28 dní jako hodinky a ovulace je, tak aspoň něco :-/
2. únor 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ahooooooooooooooooooj
2. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova Ahojky
2. únor 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek