• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova když myslíš...
2. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zvargova taky mám rtuťovej teploměr a měřím v puse. Přece ho nerozkousneš
2. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 pokud příjde MS tak další měsíc ráno a v puse :grinning:
2. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda třeba dostanu chuť :grinning: člověk nikdy neví
2. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda nového ani nic...jsem v období snažení :slight_smile: ale ovulka pořád přede mnou...teplota dnes 36,1 :-/ když já ani nevím jak dlouhý cyklus mě čeká, tak uvidím jestli poznám ovulku...
co ty? kdy máš den očekávané MS?zítra?
2. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 jj zítra a přijde, dneska klesla teplota z 37 na 36,5 a test negativní a od rána křeče v břiše, jako před začátkem MS vždy :frowning2: celej den mám splín
2. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda tak sis dělala test,jo? ach jo...ale tak neber to tak tragicky, hmm :slight_smile: budeš se s náma snažit ještě chvilku :slight_smile:
psala si, že pojedete někam na víkend, ne? to zní dobře...přesně tak se musím zabavit, něco podnikat a tak...ono na tom něco bude a pak přijdou // ani nebudeš vědět jak :wink:
2. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda chtěla jsem napsat MUSÍME se zabavit..nechtěla jsem mluvit jen o sobě :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 jj snad ano, ale dneska mám prostě náladu pod psa :frowning2:
autor
@elza2110 jasně já to pochopila :wink:
autor
No nic dneska jdu spát, potřebuju to jako sůl. Dobrou noc holky :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda je mi to jasný, mě z toho bylo taky minule smutno, tak dlouho MS nepřcházela a nakonec jo, mrcha jedna :-/
ale tak jsme furt snažilky začátečnice, tak musíme být trpělivé...včera jsem na netu našla nějaký článek o psychice při snažení a bylo tam hezky napsaný, jak se zabavit, věnovat se něčemu, koníčkum, sobě, a hlavně plánovat dopředu jakoby jsme s těhu vubec nepočítali...něco na tom bude...taky nesnáším, když jsem pak sama, myslím na to :frowning2:
2. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda odpočin si kočko a dobrou noc :wink:
2. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
2. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,holky? Jak se dnes máte a jak pokračuje snažení? Já jsem 8DC,zatím bez ovu,i když příznaků mam moc;) @mirrunda Ahojky,Miru,Jak je dnes? Je to lepší?
3. únor 2012 v 05:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže dnes 1DC a trpím jak kůň
3. únor 2012 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahoj Baru, dobré ránko, ano je líp, tak nějak jsem se s tím smířila :unamused:
3. únor 2012 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirrunda Za chvilku je na řadě další veselý snaženíčko,takhle na to mysli. Je ti blbě? Mě bylo ten minulý týden,hodně moc. Miru,ty máš větší zkušenost s ovu testíkama. Když na něm včera nebylo skoro nic,mám testovat zase dnes nebo můžu až zítra?
3. únor 2012 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Testovala bych Baru každej den, já taky měla furt ducha a najednou silnější čárku a tak jsme se snažili ( ale bohužel k ničemu :frowning2: ) A jo je mě strašně blbě, chytají mě děsný křeče, musím si vždy čupnou na zem a úplně mi vyhrknou slzy :frowning2: :frowning2: Jinak cyklus přesně 28DC
3. únor 2012 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky toto dám zobat Martinovi, jen tak pro jistotu http://www.samoleceni.cz/5060069350442/fertilman-s-taurinem-tbl.30 říkal že klidně, nakecala jsem mu jak po tom bude mít spoustu energie :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 Ahoj a dobré ráno, odpočinula jsem si a rázem jsem 1DC no co, už jsem smířená, tak trochu a budeme se snažit dál. I Martin včera říkal, že mám být trpělivější, že se snažíme teprve od prosince :slight_smile: tak já teda budu a zkusím si najít i jinou činnost než jen miminko :confounded:
3. únor 2012 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda škoda,že nejsi blíž,Miri,šlo by podnikat něco společně a na mimi nemyslet. Bolesti znam,minulý týden mi po dlouhé době tekly slzy. Jinak ten přípravek pro Martina vypadá dobře,asi naordinuju i Kubovi;)
3. únor 2012 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No jo, to je právě ono, jsme tak daleko od sebe, že ani nic podniknout nemůžeme, jen sedět tady na MK a povídat si. Teď jsem se dívala k dodavatelovi na sklad a je vyprodanej, ale hned jak bude tak si ho objednám a Martin bude papkat. Od stejn é firmy se dělá i test ženské a mužské plodnosti, ale do těch se bojím jít, ať mi to nevezme naději :confounded:
3. únor 2012 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, nevěš hlavu, teď to sice nevyšlo, ale co víš co bude příští měsíc??? Třeba už na Vánoce budete 3. Já jsem dnes 17DC, takže si na výsledek ještě počkám. Ta nejistota je mnohdy horší, než když víš, že to nevyšlo...
3. únor 2012 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy
@mersy ahoj,ráda se taky přidám :slight_smile: ,taky mám doma 2 kluky a tet to bude rok co se snažíme o třetí ..bohužel stále nic :frowning2: ..tenhle měsíc mi byl poprvé aplikován pregnyl tak uvidíme..když to nedopadne tak mě čeká laparka kvuli pruchodnosti vaječníku tak doufám že se to povede a vyhnu se tomu :wink: ..nevím jak moc pregnyl pomáhá..
3. únor 2012 v 08:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda :unamused: ach jo, ale za chvilku budeš mít další snaženíčko :grinning: su zvědavá na sebe, doufám že MS nepřijde
3. únor 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,
dnes jsem 17DC - tak uvidíme.....
Miru nevěš hlavu, mimčo přijde.....
3. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem .... :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám špatné zprávy po ránu ......
@mmirunda ale věřím tomu že tentokrát to už určitě vynde neboj :wink:
3. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky děkuju, jste zlaté :slight_smile: