• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Mirunko, koukám, že špatné zprávičky po ránu :frowning2: Pohár bude o měsíc později, vyzkoušíme Opavu, třeba zabere :wink: Mě čeká tento víkend snaženíčko, můj dojel z Anglie už včera a on se teda snažil už včera :sunglasses: , za to já po velké poradě v práci, která byla do půl 9 večer , jsem u toho málem usnula :grinning:
3. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@radushka1 Ahojky, no jo špatné zprávy. Držím pěstičky aspoň tobě, aby to vyšlo :slight_smile:
3. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak přece jenom Miri, tak to je škoda...tak skočíte na třetí snaženíčko a každým měsícem se ti zvyšuje šance, že to vyjde :wink: zkusíš měřit teplotu, ovu testíky a pěkně hezky vklidu se snažit :wink: a taky se věnovat něčemu jinému, at na to, že se vlastně snažíš, na chvilku zapomeneš
3. únor 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Fakt jsem ráda že Vás mám holky :slight_smile: Děkuju za Vás
3. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Děkuju, moc děkuju, bude to potřeba :wink: , tak a ty se začni těšit na další snaženíčko v Opavě a bude :wink:
3. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Ahoj, tak jsem si to přečetla a je mi fakt smutno, že v dnešním rádoby civilizovaném světě je tohle možné a asi i běžné... :frowning2: No ještě že jsme tam kde jsme, co, holky... :wink:
3. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Taky mi zůstává rozum stát. Spíš než o prostředcích je to přitom o přístupu lidí. Chápu, že se taky potřebují vyspat, ale tohle je extrém. Taky jsem ráda za naši lékařskou péči :slight_smile:
3. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Holt jiný kraj..... Kamarádka byla na dovolené ve Vietmanu a ze spousty věcí byla úplně mimo. Jsou prostě úplně jiní a věci, které se nám hnusí a nejsou pro nás vůbec normální, pro ně jsou běžné... :angry: Ale co, lepší se těmto krajům vyhýbat, protože nedokážu si představit, si tam třeba někde jen zlomit nohu... :wink:
Po přečtení toho článku se asi budu dívat na zdr. pěči v čr s rezervou a schovíavěji... :grinning:
3. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky, skolila mě nemoc a běhala jsem včera celé dopo po dr., tak jsem se tu ani neukázala. Nakonec se z mého opakujícího se "nachlazení" vyklubala alergie... No chápeš to, v zimě... :astonished: Jsem alergická jen na pyl a ovoce, které teď v zimě stejně nejím... Taky nemůžu mít jen normlní chřipku... :grinning:
3. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Jé, Miru, to je mi líto :cry: Ale nevěš hlavu, ona ta špatná nálada přejde a vrhnete se zase na snažení a bude líp... :wink: Jak už ti tu holky radily, tak to chce tak nehrotit, nemyslet na to. Já vím, říká se mi to, ale věř mi, že čím dýl to bude trvat, budeš otupělejší, možná i trpělivější, a řekla bych, že to je mnohem lepší, než se tím nechat pořád trápit... :wink: Co mam říkat já? :grinning: Už bych bych měla našlápnuto k Chocholouškovi... :grinning: :grinning: :grinning: Jsme od přírody silné, takže něco vydržíme... A tohle je ještě to příjemnější. Když si to vezeš kolem a kolem, ždycky může být hůř. A tohle je v podstatě hezká fáze života :slight_smile:
Mě když přepadají chmury (jako že taky přepadají...), tak si pak vždycky říkam, že jinak je ale všechno fajn. Skvělý chlap vedle mě, práce o.k., rodina zdravá...
Takže vítej opět mezi snažilky a mysli pozitivně... :dizzy_face:
3. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Jo taky bych se tam nechtěla dostat do nemocnice. Ale mě dovolená v těchto končinách ani neláká. Když už tak možná se kouknout do Japonska, ale jinak celkově mě Asie moc neláká.
3. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Ahoj, taky jsem dneska 17DC, tak uvidíme, jestli naše snažení přineslo ovoce (teda spíš miminko) :wink:
3. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :frowning2: , tak vzhůru do dalšího snaženíčka :slight_smile: , tentokrát to vyjde :wink: , já jsem dnes 11DC a na ovu testu pořád jen duch, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

Dneska jsme byli s Vikčou na tříleté prohlídce a má 97 cm a 14 kg, je to už velká slečna, tak rychle to uteklo.
3. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je moje velká slečna :slight_smile:
3. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri tak to mě mrzí ale neboj brzy se podaří já teď čekám jak to dopadne doufám že si sex dáme dřív jak v pondělí ale moc tomu nevěřím můj to nechce dělat u rodičů i když máme vlastní pokoj a malý spi u tchýně v ložnici dneska jdeme na ples tak třeba ho pak ulovím:slight_smile: jinak já bych MS měla dostat asi 13.2. a asi dostanu nevěřím tomu že se to povedlo takové štěstí nemám
3. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka k držím palce at ho ulovíš, po plese to pujde, hmm :slight_smile:
3. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Taky si myslím, že po plese by mohl být "povolnější"... :grinning: Tak ať se ti to podaří... :wink:
3. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda už máš opravdu doma velkou slečnu :slight_smile: a co ona ? chtěla by brášku?sestřičku?
3. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se přidat sem k vám do diskuze?
3. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jo moc by chtěla furt mi o tom mele, že chce sestřičku a pořád se mě ptá už máš v bříšku sestřičku? A pak když někam přijde, tak říká já budu mít sestřičku, tak musím vysvětlovat, že až to vypadá, že mám břuch, jak těhotná, tak zatím nejsem :grinning:
3. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj, jasné že můžeš:slight_smile:
3. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahojky, to víš že jo :slight_smile:
Taková obligátní otázka, v jaké fázi snažení jsi? :wink:
3. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda To si s malou užiješ docela srandovní situace... :grinning:
3. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ahooj! vítej mezi náma :slight_smile: tak jakpak dlouho se snažíte? a doma žádné dítko zatím nemáš?
3. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zase schovávám před šéfem, ale nedá mi to sem nenajuknout :slight_smile: A koukám nevé tváře, taky vítám .... :wink:

@silverskylady S tou alergíí to budu mít asi taky tak, už od listopadu mám rýmu a ne a ne se ji zbavit, ale je to taková ta rýma - nerýma, jen mi teče z nosu ..... pravdou je že teď dělám se starýma šanonama plnýma prachu a tak kýchám skoro neustále. Ale když já tak nesnáším doktory a nějak se nemůžu donutit zajít na tu pitomou alergologii ....
3. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina@silverskylady @elza2110 Díky za přivítání :slight_smile:
@silverskylady Jsem už v intenzivní fázi snažení. Několik let nám to nejde přirozeně a tak jsme tomu s Tomášem (muž) pomohli a podstoupili IVF. Bylo ale neúspěšné. Teď čekáme na druhé, ale byla jsem na imunologii v Plzni a tam mi řekli, že bych mohla ještě podstoupit speciální naříznutí vaječníků. Tak nevím... Dnes jedu da centra asistované reprodukce a tam se poradím.
@elza2110 Snažíme se už....hodně dlouho :frowning2:
3. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 teda, tak to nám budeš příkladem trpělivosti, obdivuju totiž takové dlouhodobé snažilky :wink:
a žádný problém u vás nezjistili, proč to nejde?
naříznutí vaječníků? to jsem ještě neslyšela...ale tak kdyby to mělo pomoct...
tak snad se ti tu bude s náma líbit, bude to snažení a čekání na výsledek pěkně utíkat a brzo se zadaří :slight_smile:
3. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Trpělivá jsem, to asi ano, ale mnohdy mi trpělivost také dojde...i kdybych sebevíc chtěla si jí uchovat. Touze neporučíš. Tu neovlivňuje rozum, ale srdce a to je mimo vše reálně pochopitelné.
U mě zjistili anovulační cykly, PCO a neprůchodné vejcovody po špatně odvedené operaci slepého střeva...v minulém století :slight_smile:
O tom nařezání jsem se také dozvěděla prvně, prý by to mohlo pomoct, aby se vzpamatovali vaječníky. Co ale nebrala MUDr. v potaz, jsou ty neprůchodné vejcovody.
Jak dlouho se snažíte vy? Od léta, podzimu 2011?
3. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 určitě to není lehké, ale vypadáte jako sympatický pár, tak to spolu určitě zvlánete a miminka se dočkáte.
v dnešní době je spoustu postupů a možností jak pomoct k miminku :slight_smile: kdy vás čeká dalšé IVF??
my se začali snažit v říjnu, hned se povedlo, ale neudrželo..takže pokračujeme dál :slight_smile:
3. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k @silverskylady Holky děkuju, už jsem to strávila a těším se na další snažení. Snad se to podaří a odoufám, že ta trpělivost bude jen a jen stoupat, protože to teda fakt tento měsíc bolelo. Teď jen aby rychle skončila MS ať se můžeme milovat i jen tak, bez snažení z lásky. Než jsem to dostala tak mě dost bolelo břicho a bylo to nepříjemné. Tak všem držím palečky
3. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek