• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@elza2110 Budeš těhulka co nevidět :wink:
Já mám právě MS, takže tento měsíc už nic. Pokud nepůjdu na tu operaci (což se dnes domluvím), tak bychom snad mohli začít koncem tohoto měsíce a příští si jít pro embrijko :dizzy_face:
3. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky konecne patek! Vcera sem udelala jednu z nejtezsich zkousek takze se dneska bude zapijet :astonished: Hrozne mi to zvedlo naladu. Snazeni je v plnem proudu tak uvidime kdy dorazi ovu, sem teprve 7 DC.
3. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda Miru my sme rady ze si nas v tom nenechala samotne :wink: naplanujem to hezky najednou :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@athens26 Jojo, to teda nevím jak když jsme každá jinej DC :grinning: ale dobře, beru. Vy byste mi pak moc "záviděly" tak jsem to dostala no
3. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Jsem v práci, tak musím dneska běžet :grinning:
3. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 gratuluju k uspěšné zkoušce!!
3. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda To je nespravedlnost a já pořád nic :( :( mrcha jedna ......
3. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke že...též si to ta potvora mohla u vás vyměnit :angry:
3. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady
@elza2110 snad jo ale moc tomu nedávám dneska bych měla být 16DC a už asi třetí čtvrtý den mám průhledný hlen a kalhotky mám mokré ještě musím tak týden vydržet na testování

Jinak jsem holky rada že tu s vámi mohu být nejsem na to sama nemám si s kým o tom popovídat navíc to nikdo kromě Peti neví v jiné diskuzi mi nikdo neodpověděl tak jsem psala sem a jsem rada že jste mě přijaly děkuji a všem přeji hezké a úspěšné snaženícko
3. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a já dneska 14DC, podle teplot a hlenu asi ovulka nikde...a ani se tak necítím..tak nevím
a hlavně nevím jak dlouhý cyklus mě čeká...a to mám volný víkend, jsem myslela, že budeme v největším snažení :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Mno já v to tajně doufala že si to vymění - půjde ke mě a Miru nechá 9 měsíců napokoji :/
3. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka_k Víš co, když jsi u toho popisování OVU, celý týden si dělám ovu testíky, jsem dnes 13 DC, ráno už byl průhledný hlen, ale na ovu testících jsou pořád jen bílí duši, BT fůrt stejná, tak jsem zvědavá, co tam objevím dnes večer. Každopádně manželovi se podařilo přijet z Anglie (bála jsem se, že to do víkendu nestihne), a už se snažil včera (aby se nesnažil, když byl týden fuč :grinning: ) a já u teho skoro usla (samozřejmě únavou z pracovní porady). Tak se budeme snažit celý víkend. Ty si děláš ty ovu testíky?
3. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já právě sedím ve škole... Dnes jsem 18DC a teploty se zatím stále drží... Přemýšlím, jestli testovat už v pondělí, nebo ještě vydržet...
3. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Vydrž, ať nejsi sklamaná zbytečně :wink: Přijde mi to brzy, zbytečně by ses pak nervíkovala...i když taky jsem nedočkavka :wink:
3. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska než sem šla na rehabky tak sem navštívila lákárnu nechala sem tam 485kč, to je mazec kolik vrážíme každá do miminka (kys. listová800 90tbl, calibrum babyplan 60tbl., kontryhelový čaj a calciovou mast na jizvu na koleno) celkem nic za tolik peněz :grinning: doufám, že když sem do toho už nějakou korunu investovala že to konečně vyjde :sunglasses:
jinak mám nějakej hlen, tak uvidíme v neděli co testík :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem asi divná, ale já už si s tím prckem povídám, jestli tam je a jestli s náma zůstane a jak se na něj těšíme...
3. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cooke Tak já právě měla jen nárazově rýmu, ale za to vždycky brutální a nezabíraly mi ani normální kapky, takže jsem byla už nešťastná. Ovoďačka mě poslala na ORL a tam mě dr. zkoukla, zrentgenovala a podle sliznice a mých problémů s alergií usoudila tohle. Ale tak nějak mi došlo, že to tak bude :wink: Tak sna už bude líp... Jen mě šte, že mi dala nějaký kapky a prášky na měsíc a během toho byh prý neměla těhotnět... :confounded: ALe při tom,jak nám to spíš nejde, než jde, tak na to asi kašlu. Nebo je to nezodpovědné.. :confused: ?
No a u tebe je to asi jasný, prach dělá své... :wink: A to děláš prosím tě v nějakém archivu?
3. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Jejda, tak ty už jsi takhle daleko... Kamarádka byla taky v Plzni na IVF, první neúspěšné... Tak tobě přeju, ať se zadaří. Jsem laik, netuším, proč se nařezávají vaječníky... Ale na druhou stranu, jak jsi to popsala elze, tak nevím no... Ale snad vědí, co dělají a že ti to opravdu pomůže. Dneska budu držet palce :wink:
3. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Tak snažit se můžete i tak ne ? :grinning:
3. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zvargova Neber i Calibrum babyplan a listovku, v Calibru je taky listovka a už bys jí měla zbytečně moc. Ber jedno nebo druhé :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Tak snad ovu dorazí, ať to o víkendu můžete spáchat a my pak můžeme jít na tu zmrzku :slight_smile: I když teda v těchto mrazech děkuju pěkně :frowning2:
3. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova @mmirunda
Holky, mám dotaz. Byla jsem v lékárně a koupila si kys. listovou a kontryhelový čaj. Ale lékárním mě upozorňoval, že by se ten čaj neměl užívat v těhotenství. Co je na tom pravdy?
Mám cyklus 28 - 33, listovku jsem začala užívat až teď, ale nerada bych zbytečně ohrozila mimčo.... BT si neměřím, OVU testy nezkouším, prostě to nechávám na přírodě. Takže pokud bych byla těhu, tak se to dozvím jenom z vynechané MS...
3. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke No jo, ale nespravedlnost světem vládne. Já teď budu doufat, že jak rychle přišla, tak i odejde a pošlu jí k tobě. Díky bohu aspoň za pravidelné cykly :grinning:
@vera_vila Jejda, tak v tomhle tě úplně chápu, taky mi to občas nedá a to břicho pohladím a vyhrožuju mu, ať tam kouká už zůstat... :grinning:
autor
@novina Tak Kontryhle podle mě nevadí, jakmile zjistíš že těhu jsi tak ho pak jen nepij, nebude potřeba :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Jo tak blbé jsme všechny, já to dělala taky :slight_smile: A nakonec tam žádný nebylo :frowning2:
3. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Nejsme blbé, jen to moooooooc chceme... :wink: Hrozně se těšim na ten okamžik, až tam fakt bude :sweat_smile: Už aby to bylo..........
3. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už se dneska tak těším domů, zalezu s knížkou do postele a bude :slight_smile: a volnej víkend přede mnou, to je paráda. Teď ještě vydržet do pěti v práci :frowning2:
@zvargova Mi povídej, též jsem teho ponakupovala kupu o ceně škoda mluvit, jen jsem šťastná, že mi z loňska zbyly flexy pasy, protože všechno stoji kupu koňurků.
autor
@silverskylady Jo to já taky, hlavně na tu radost kterou pocítím až najdu ty dvě čárky, a až to mudr potvrdí :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek