• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@augustka tak od toho je koník ne? abychom mohly drbat spolu o tom, co nemůžeme říct nikomu jinému. Aspoň zatím :grinning:
19. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jo, jsem pěkně rohozená a ještě nemám ani oběd, chlap asi jíst nebude, protože tady drbu s váma :D
19. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek už tak brzo? No teda to zase budu testovat jako kráva :grinning:
autor
@augustka však pro jednou se nic nestane ne?? Tuhle radost musíš s někým sdílet :grinning: Jo a to datum porodu je super :grinning: bylo mi jasný že už to máš dávno spočítané :wink:
@mmirunda Když na to přijde, tak vytáhnu pirohy z mražáku, on je miluje, dělám je dopředu, když někdy nestíhám :wink: Tak kdo by neměl spočítáno, se tady všechny těšíme :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka a vidíš, oběd je vymyšlenej a ty s nám můžeš povídat dál :slight_smile:. Jáá ti to tak strašně přeju :slight_smile: Říká se přej a bude ti přáno ...
19. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženský, vy jste se dneska ale rozepsaly... :grinning:
@augustka A tobě strašně moooc gratuluju! No a jsem zvědavá, jak dlouho to vydržíš neříct... :sweat_smile: Myslím, že tohle nejde dlouho utajit, bříško sice hned vidět nebude, ale z té hlavy si to nevyženeš.......... :grinning:
19. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky,včera jsem se na koníka nedostala a koukám kolik se toho popsalo;) na výročí svatby to nestihneme,ale snad to vyjde co nejdřív,Leni. My jsme dnes 24 DC, 14 DPO-včera mě píchalo v břiše,ale zatim netestuju,ale "příznaky" si umím najít ukázkový;)
19. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Sekaná v troubě, tak jen brambory a je hotovo, on ještě stejně teď nevstane :grinning: . Neboj, taky se dočkáš a přeju ti to, každé tady to přeju, je to krásný pocit a já jsem šťastná :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se brzo zadaří i nám ostatním maminám-čekatelkám :grinning:
Mě by měla dorazit MS příští pátek, tak už teď se modlím, aby to vyšlo a nepřišla. Už by bylo načase................. :pensive:
Jak jste se tu bavily o tom věku, tak už bych neměla dál otálet... :grinning:
19. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka to je aspoň absolutní štěstí, počkej až budeš mimi držet v náručí, to bude ještě hezčí pocit. Taky mám naložené maso a ještě musím nachystat brambory a umýt nádobí. Mužík přijde po třetí hodině, tak mám ještě čas :grinning:
19. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Moooc děkuji, no, budu se snažit tajit to co nejdýl to půjde, ale vzhledem k tomu, jak se teď přiblble tvářím a jsem rozhozená, tak nevím :grinning:
19. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
to je super, už to tu chtělo nějaké těhulky :wink:
19. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova jako každá :grinning:
19. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady hele jsme na tom stejně dvě "stařeny" :grinning:
19. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky, viď, jsou tu úplný romány.... Ale to je dobře, aspoň se máme kde vykecat :grinning:
A s těma příznakama, to vím úplně přesně o čem mluvíš. Pozoruju je každý měsíc, a pokaždé mám aspoň jeden :wink: No a pak už ten scénář znáš. Nic.
Ale moc bych ti to přála, aby to nebyl planý poplach :dizzy_face:
19. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To se taky těším, ale teď žiju tímto, jen mě trochu mrzí, že přítel nechce být zatím u porodu, no jo, stará škola, jak říkala jeho ségra :slight_smile: Ale třeba se ještě umoudří :grinning:
19. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Děkuji :slight_smile: Taky se všechny dočkáte
19. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Já bych se klidně přiblble tvářila celých 9 měsíců, hlavně aby už to klaplo :grinning: Neboj, všechno má svůj čas a "praskne" to určitě až budeš chtít :wink:
19. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, ale pořád si říkám, že v tom nejsem sama... :grinning: A tu stařenu si vyprošuji............ :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka ten můj taky nechce, prý jestli chci aby omdlel. Slaboch. Dělat děti to jo, ale vidět jak jdou na svět už ne :grinning: Třeba ho ještě zloníš, já ho lámu furt :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady :grinning: :grinning: mě se chlap doma směje, no jo už ti bode příští rok 30 :grinning: mezulán
19. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jé, tak to by mě asi mrzelo, kdyby u porodu manžel být nechtěl... Ale třeba se to v něm ještě zlomí, až si s tebou odbude celé těhu :wink:
19. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já snad ani neuvařím :grinning: :grinning: sedím tady od pěti :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady No uvidíme, kdy se to všichni doví :wink:
19. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka teď se z toho radujte hlavně doma s přítelem a ať tě pkěn obskakuje, jasný?
19. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsem na tom stejně s tím vařením:D Nechci do něj moc rýpat, aby nebyl ještě víc zavrzelý, uvidíme, necháme tomu volný průběh... :slight_smile:
@mmirunda Tak to ten můj už se neodvažuje... :grinning: Protože já mu to pak vrátím a směju se mu, že už mu táhne na čtyřícítku....... :grinning: :grinning: :grinning:
A kupodivu ten věk hůř snáší on, než já :wink:
autor
@silverskylady Tak mýmu bude letos 34 takže už taky žádnej mladík :slight_smile:, ale on to snáší líp jak já :grinning: I když jsem si z věku nikdy nic moc neděla, nějak mě to začalo brát. Sice až na konci roku, ale FAKT mi bude příští rok 30
19. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Toho budu obskakovat ještě já, ne on mě :grinning: Ale už mě bere jako dva :slight_smile: a jednou se i prokec u jeho ségry, ale nikdo si toho nevšiml, ani on :grinning: jen já :grinning:
19. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek