• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@radushka1 Tak já už koupím jen ty vitminy pro Martina a pak možná ten lubr gel Conceive a víc asi nic. Pak snad ještě teploměr na BT :grinning: a hnedle to bude 800korunek :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda lékárnica říkala že to nevadí, že to můžu brát dohromady :astonished: a co ten čaj?ten můžu ikdyž budu těhotná?
3. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já se dneska povaluju od rána a je to fajn :grinning: Ale nedokážu si představit, být doma takhle pořád, bych se tu zbláznila.......
3. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1
@silverskylady
No, kdyby mě tak šíleně netlačilo bříško, tak bych to ani moc neřešila... No, já počkám tak do středy, to bych měla být nějaký 23 DC, tak to už by mohlo něco vylézt na testíku - pokud teda vydrží teplotky...
3. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam ze tu pisete o kontryhelovem čaji, mne hodne upravil cyklus, a jesti prispel k oplodňění to nevím, ale povedlo se.. Pije se od prvniho dne cyklu,muze se začit i par dni po a pije se do ovulace, nemel by se pit uz po ovulaci zas do začatku cyklu. A jak pise mmirunda, v tehotenstvi ne!
3. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 já mám úplně stejnou zkušenost... pila jsem ho před prvním těhotenstvím
3. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já piju taky kontryhelový čaj a taky jen do pulky cyklu a pak ne...někde jsem to četla...ale že by se neměl v těhu, to jsem nevěděla...
@zvargova taky myslím, že stačí jedno nebo druhé, ono moc té listovky taky není dobré a před těhu ti stačí myslím 600mg denně a v těhu max. 800mg
já si mám doma od minule FEMIBION, stál mě 300kč..nestihla jsem z něj ani jednu tablektu zobnout....takže ho mám schovaný až uvidím //
3. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já u nás kupovala Femibion (je dražší než Calibrum, ale tak ať to vyměním na chvilku, je sice dražší, ale stravenky mě až tak nemrzí).Tento ýden jsem kupovala ten lub.gel Conceive, tady v lékárně v Kr.Poli po mě kukali, co to vůbec chci, že to ani neexistuje, ale nakonec díky vytisknutému obrázku mi to objednali, nebyt taková kosa, tak si proto sjedu k Vám dolů fakt. Teploměr na BT jsem objednávala s kupou dalších věcí pro švagříka, ale leží mi to na poště, tak dnes už to vyzvednu, i když už je pozdě. Zkoušela jsem ji měřit obyčejným, alel celý týden pořád 36,6, tak buď jsem blbá já, nebo ten teploměr. Uvidím, co naměři spešl teploměr. Ale můj se už po mě dívá jak na pako jako.
3. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jestli nám to tento měsíc nevyjde, tak si koupím taky teploměr na BT...ten muj je snad rozbitý, že ukazuje furt nízké teploty :grinning:
3. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 mě fůrt stejné....
3. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ne ne dělám kancelářskou práci a pomocnou účetní, ale ty šanony tahám z archivu a vůbec se taky kolem "papírů" strašně práší ..... jen blbá skartovačka dělá své ......

Já bych to zkoušela dál, i s práškama a kdybys náhodou zjistila nějaké příznaky těhu, prášky přestaneš brát ...
3. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhel -přímo magická bylinka, byla odpradávna doporučována na všechny ženské problémy včetně neplodnosti. Posiluje ženské orgány, především dělohu. Působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Kontryhel je jedinečný při menstruačních poruchách, tlumí mentruační bolesti, nadměrné krvácení. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbříšku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu. Upravuje nepříjemné potíže při menopauze včetně psychických. Kromě ženských potíží lze Kontryhel použít i na výplachy při zánětech v puse nebo třeba po vytržení zubu, na oční záněty. Je dobrý na průjem, čistí krev, pomáhá při obezitě, zlepšuje spánek a působí jako netoxické sedativum. Při zevním použití hojí rány, včetně hnisavých. Kontryhel nemá žádné vedlejší účinky.
3. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@radushka1 Jaký speciální teploměr? Ten co jsou na něm dvě desetinný čárky? Já mám teda normální, ale měří dobře. Spíš to bude tím konkrétním teploměrem, že bude nějaký vadný :slight_smile:

@mmirunda A kde vlastně děláš, jestli se můžu zeptat? :slight_smile: Když budu mít někdy cestu do lékárny, třeba pro těhu testy :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že diskuse je sice rozpoutána, ale s dovolením se přidávám, jsem tu nová a snažíme se o mimi více méně od konce ledna, tak ráda vidím spřízněné duše... HA jsem dobrala v prosinci po 8 letech...Tak uvidíme, Všem nám držím palce :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova @eliss2 @elza2110
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Jsem snažilka začátečnice, tak občas koukám o čem tady píšete: ) O existenci některých věcí jsem neměla ani tušení :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda škoda,že nejsi blíž,Miri,šlo by podnikat něco společně a na mimi nemyslet. Bolesti znam,minulý týden mi po dlouhé době tekly slzy. Jinak ten přípravek pro Martina vypadá dobře,asi naordinuju i Kubovi;)
3. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Pracuju přímo u hlavního nádržaí v lékárně v Tescu ( jak je lávka na Vaňkovku )
3. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 jj, objednávala jsem na BT, no asi vadný bude, a to jsem ho kupovala nedávno, potvora od Hartmanu, fakt byly nejlepší ty staré klasiky
3. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Femibion si holky nechte až na tobu když fakt budete těhu, teď stačí obyčejná listovka :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkka88 @mmirunda A když nebudete vědět co s penězi, tak se stavte za mnou do banky :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tak já budu teď papat to calibrum a pak si dám tu listovku :grinning:
3. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska se to neskutečně vleče ..... a i přesto že mám spoustu práce ......já už chci domů :(
3. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si dávám čajíček z kontryhele, byla sem vyhnána na poštu tak ať se zahřeju :grinning:
3. únor 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhel v každém případě tiší u mladých dívek bolestivé křeče, stabilizuje měsíční cyklus, posiluje dělohu, začne-li se pít tři týdny před porodem a po porodu, upravuje návrat do normálního stavu, mírní příliš silné měsíční krvácení a pomáhá při obtížích přechodu.
Z babiččiny domáci apatyky, mám tu knihu v profilu :grinning:
3. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 No jasně, do banky :-P a pak o ně o všechny přijdu. To známe :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 Já těm digitálům vůbec nevěřím :frowning2:
3. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jé, tak to já se za tebou taky někdy stavím, až budu mít cestu do Brniska :slight_smile:
3. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 Taky mam digitální od hartmana a když měřím několikrát po sobě, pokaždé ukáže něco jiného... :grinning: Takže už mam taky objednaný speciální na BT. Jsem na něj zvědavá. Jen už měl přijít a pořád nic...
3. únor 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kontryhel v každém případě tiší u mladých dívek bolestivé křeče, stabilizuje měsíční cyklus, posiluje dělohu, začne-li se pít tři týdny před porodem a po porodu, upravuje návrat do normálního stavu, mírní příliš silné měsíční krvácení a pomáhá při obtížích přechodu.
3. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Kdysi jsem dělala ještě brigádu při škole v jednom archivu a můžu ti říct, že to u bych si nedala... Tfuj :grinning: Ale co, každá práce je holt nějaká :wink:
Tak já to asi risknu i s těma práškama, stejně jsem poměrně dost skeptická a prostě si říkám, že stejně neotěhotním, tak je to jedno :pensive: A pokud jo, tak se na ně hned vybodnu, jak píšeš :slight_smile:
A jak dlouho tu s námi ještě budeš, než odletíš, jestli se můžu zeptat?
3. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek