• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda jee tak to se někdy zastavím, až budu mít cestu.. :slight_smile: teda ale femibion zrovna včera kupoval přítel. Už u něj asi zůstanu, i gynekoložka mi ho doporučila. Akorát je trošku dražší no. Ale já zas tý zelenině a ovoci nedám tolik, kolik bych potřebovala, tak radši, když je tam toho víc v těch pilulkách.
@radushka1 a v jaké bance děláš, smím-li se zeptat? :slight_smile:
3. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak co bys chtěla za zázraky :grinning: Však to fůrt říkám, už ať jsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak k těm digitálům, jestli jim nevěříš ty osoba zasvěcená, tak je to jasné
:wink: Není nad ty staré :slight_smile:
3. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ne ovu testíky si nedělám, jen jsem se dívala na kalendář na netu
3. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 já věřím digitálu tak akorát pod paží... na BT zásadně starý rtuťák :slight_smile:
3. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ted si vůbec nevybavuju kde to je vím, že je tam lékárna u zastávky šaliny jsou tam u ní i nějaké tamanské stánky, ale asi myslíš jinou...
3. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Proč si myslíš že se stále doma měřím rtuťovým a to mám digitální dva :slight_smile:
3. únor 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k To není ona, to je konkurence. My jsem jak je první patro Tesca, přímo v Tescu jak je terasa a lávka na Vaňkovku
3. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 No zastav, zastav :grinning: Klidně se stavte všechny, ale musíte hlísit nicky nebo Vás nepoznám :grinning:
3. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
první čaj z kontryhele vypitý a bolesti furt stejné, vypadá to nadějně děvčata, devátej den teplota přes 37°C :sunglasses:
3. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda aha ale i tak furt nevím ted jsem si vzpomněla, že jedna lékárna je ještě ale přímo ve vaňkovce od autobusáku ale ty píšeš v tesku jak tam půjdu tak se mrknu kde to tam je a třeba se i stavím mě poznáš budu s prckem:slight_smile:
3. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k Ty jo s prckem tam chodí mamin, neboj najdeš to, fakt je přímo v Tescu v prvním patře :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Super, můžeme pak udělat třeba nějaký sraz, co jsme tu z Brna. :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda já asi tuším, vím kde je lávka na vaňkovku, ale nějak se mi nevybavuje, e tam je lékárna

jinak kdyby jsi se chtěla někdy sejít a pokecat at máš jiný myšlenky tak můžeme zajít do nějaké kavárny na kafíčko...
3. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 No jasně, ani jsem nevěděla že jsi z Brna :slight_smile: Chtělo by to sraz s bříškama, to by byla paráda :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@hanka_k No jasně, klidně někam zajdeme, až nebude tak strašná zima :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda @zuzkka88 @hanka_k do Brna jezdí busy :sunglasses: ale zatím marodím tak nemožu, ale viděla bych to na jaro
3. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jo no původně jo, teď bydlím kousíček za Brnem, ale v Brně jsem každou chvíli, jezdím tam do školy. :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 A kde za Brnem? A kde jsi v Brně bydlela?
3. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jako děcko v Zábrdkách.. s přítelem jsme bydleli na kraváku a teď od prosince v Silůvkách
3. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Aha, tak kde jsou Silůvky vůbec nevím :grinning: Já jsem teď v Bystrci a jako děcko ve Starým Lískovci
3. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Aha to je kousek :slight_smile:
3. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 právě...na teploměru furt 36,1 -36,3 :-/ al ese nedivím v takových mrazech :grinning:
3. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, já si až ted všimla, že jste holky většinou od Brna...tak to nejsme tak daleko od sebe :slight_smile: jj, já jsem taky pro sraz s bříškama :grinning:

a k těm teploměrům...taky z praxe nevěřím digitálním, ukazují docela rozdílně od normálních :-/ ale tak já už tento měsíc dojedu s tou moji digitální potvorou :grinning: at to měřím stejným ...
3. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 A ovu testy nic?
3. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Možná proto ti to tak debilně ukazuje, mě všechny digi teploměry ukazují kolem 35-36 stupňů a přestože jsem měla třeba někdy teplotu, nikdy mi ji neukázal. A odkud jsi přesně ty?
3. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jéé ty si tady? já si zrovna říkala, že už tu nikdo asi nebude...
ne na ovu testy ještě chvilku počkám...víš jak, my doděláváme ten domeček, tak to mimčo tak nepopoháním, ale mooc ho chci...snad je to srozumitelné :grinning:
3. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aha, ale tak je mi blbý ted to měřit jiným, když už jsem začala :-/ mám doma i obyčejný a včera mi ukázal taky nízkou teplotu, tak nevím..možná to tak bude...
jsem z Lednice (okres Břeclav). Do Brna jsem chodila na střední.
3. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110
@mmirunda holky a kam jste chodily na střední? Brno je tak malý, že stopro známe někoho, koho zná ta druhá :grinning:
3. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravotní škola, Jaselská :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek