• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@elza2110 tam chodil můj taťka :slight_smile: A vím, že spolužačka z gymplu přešla na nějakou zdravku, Martina Surmanová, jen nevím, jestli tam
3. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznám, jen nás tam bylo v ročníku sedm tříd..takže spoustu lidí :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé dívám se děvčata, že je vás spousta od Brna, já jsem z Vyškova je to kousek :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 neva.. já chodila na Moravský gymnázium

@dolda super, to můžem dělat srazy jedna radost, koukám, že nás může přijít hodně :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se tu ale pěkně sešly :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeju Vám všem ať se brzy zadaří!!! :wink:
3. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@baibies děkujeme :slight_smile:
3. únor 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soukromá střední odborná škola Živnostenská Přerov, bydliště Kralice na Hané. okr. Prostějov :grinning: taky kousek
3. únor 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova no supeer tak když něco domluvíme, tak nás bude plno :slight_smile:
3. únor 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Odlétáme 18. února a vracíme se 14. března. Už se nemůžu dočkat protože tam je teď léto a 20 stupňů :D Je to vlasntně naše svatební cesta a tím že manžel 5 let na Novém Zelandě žil mi to tam chce vše ukázat. Takže tůry a spaní ve stanu :D Snad to přežiju, ale je to tam uplně něco jiného než tady tak proč ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:zase nový zážitek. Snažení jsem právě pořáně naplánovala tam, i když teď s tím mým cyklem nevím nevím .... už měsíc a půl mám zpoždění, těhotná 100% nejsem a strašně mě to štve .... jestli mrcha nedojde ani do pondělka jdu k doktorovi ....
3. únor 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cooke ty jo, tak tomu říkám svatební cesta!!taky bych hned jela, bude to určitě super!!
4. únor 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova jé tak to je k tobě ještě blíž než do Brna :slight_smile:
@cooke teda to je úžasná svatební cesta, tichá závist :dizzy_face:
4. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsme se tu sešly všechny poměrně v okolí :slight_smile:
4. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Já chodila na zdrávku na Lipové :slight_smile:
4. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky
4. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak jsem koukala na net a je to kousek od Kraváku :slight_smile: ale já tam bydlela jen loni pár měsíců. Jinak také přeji dobré ráno.

Teda ta zima mě vůůůbec nebaví. :frowning2: Ale příští týden by se snad mělo oteplit.
4. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Jojo, je to kousek od výstaviště :slight_smile: Mě ta zima taky sejří, ale má trvat prý až do pátku, jako takhle velký mrazy :frowning2:
4. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, tak jsem se na vás přišla zase mrknout, teď nějak nestíhám, tak co je nového?
4. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rááááááááááááno :grinning: venku zase kosa jak z nosa
4. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Já jsem z Přerova a v Krajilích mám kamarádku se kterou se znám roky .... Erika Bejlková :slight_smile:
4. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno holky :slight_smile: ... tak mrcha konečně dorazila, je mi sice blbě ..... křeče jak při porodu (teda aspoň si myslím že nějaké takové to budou) a jsem tedy 1DC .....

@mmirunda Tak jsme se skoro sešly s tou mrchou .... jen tebe fakt mohla už vynechat ... já jsem za ni ráda .... a hurá do snažení :dizzy_face:
4. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke udělej si ten kontryhelový čaj a bolesti přejdou, žádnou eriku tady neznám, vlastně nikoho tady moc neznám za ty 3 roky co tu bydlíme, ale snad až bude mimišek tak budu znat :grinning:
4. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova oprava Kralicích :slight_smile:
4. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Má dvouletýho Matyaska takže jak budeš mít mimi tak myslím že ji poznáš :slight_smile: Kralice nejsou tak velký ....
4. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke No já jsem 2DCa už jsem se s tím plně smířila. Přepadl mě včera strašnej strac, že bych se o mimi neuměla postarat a že jsem vlastně ráda, že zatím nepřišlo :confounded: ale to zase přejde :slight_smile:A tobě grauluju že dorazila. Mě je zle jak psovi, strašný neuvěřitelný křeče, jsem pod brufenama a uvařila jsem si kontryhelový čaj
4. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Ahojky,ty žiješ? jsem tě neviděla ani nepamatuju
4. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pomohl ten čajík?? :grinning:
4. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova ještě nevím, luhuje se
4. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak to jsme na tom stejně .... trpím s tebou :( .... ale mívám to jen ten první den, tak zítra snad už bude dobře. I když teda fakt nevím, když jsem to dostala skoro po měsíci a půl tak to bude masakr :confounded: jako by mě někdo zevnitř rval :(
4. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke jo to je přesný, já to takhle bolestivý teda nikdy nemívám, nemůžu se ani vyčura abyto nebolelo, teď ležím a trpím, tak snad to brzo přejde, mívám to tak dva až tři dny. Tak snad bude už zítra pokoj
4. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek