Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
zuzkka88
3. únor 2012
@elza2110 tam chodil můj taťka 🙂 A vím, že spolužačka z gymplu přešla na nějakou zdravku, Martina Surmanová, jen nevím, jestli tam
elza2110
3. únor 2012
neznám, jen nás tam bylo v ročníku sedm tříd..takže spoustu lidí 🙂
dolda
3. únor 2012
Jé dívám se děvčata, že je vás spousta od Brna, já jsem z Vyškova je to kousek 🙂
zuzkka88
3. únor 2012
@elza2110 neva.. já chodila na Moravský gymnázium

@dolda super, to můžem dělat srazy jedna radost, koukám, že nás může přijít hodně 🙂
elza2110
3. únor 2012
jsme se tu ale pěkně sešly 🙂
baibies
3. únor 2012
Holky přeju Vám všem ať se brzy zadaří!!! 😉
elza2110
3. únor 2012
@baibies děkujeme 🙂
zvargova
3. únor 2012
Soukromá střední odborná škola Živnostenská Přerov, bydliště Kralice na Hané. okr. Prostějov 😃 taky kousek
zuzkka88
3. únor 2012
@zvargova no supeer tak když něco domluvíme, tak nás bude plno 🙂
cooke
3. únor 2012
@silverskylady Odlétáme 18. února a vracíme se 14. března. Už se nemůžu dočkat protože tam je teď léto a 20 stupňů 😃 Je to vlasntně naše svatební cesta a tím že manžel 5 let na Novém Zelandě žil mi to tam chce vše ukázat. Takže tůry a spaní ve stanu 😃 Snad to přežiju, ale je to tam uplně něco jiného než tady tak proč ne 🙂 🙂 🙂zase nový zážitek. Snažení jsem právě pořáně naplánovala tam, i když teď s tím mým cyklem nevím nevím .... už měsíc a půl mám zpoždění, těhotná 100% nejsem a strašně mě to štve .... jestli mrcha nedojde ani do pondělka jdu k doktorovi ....
elza2110
4. únor 2012
@cooke ty jo, tak tomu říkám svatební cesta!!taky bych hned jela, bude to určitě super!!
dolda
4. únor 2012
@zvargova jé tak to je k tobě ještě blíž než do Brna 🙂
@cooke teda to je úžasná svatební cesta, tichá závist x-)
vera_vila
4. únor 2012
Tak koukám, že jsme se tu sešly všechny poměrně v okolí 🙂
mmirundaautor
4. únor 2012
@zuzkka88 Já chodila na zdrávku na Lipové 🙂
mmirundaautor
4. únor 2012
Dobré ráno holky
zuzkka88
4. únor 2012
@mmirunda tak jsem koukala na net a je to kousek od Kraváku 🙂 ale já tam bydlela jen loni pár měsíců. Jinak také přeji dobré ráno.

Teda ta zima mě vůůůbec nebaví. 😞 Ale příští týden by se snad mělo oteplit.
mmirundaautor
4. únor 2012
@zuzkka88 Jojo, je to kousek od výstaviště 🙂 Mě ta zima taky sejří, ale má trvat prý až do pátku, jako takhle velký mrazy 😞
augustka
4. únor 2012
Ahojka holky, tak jsem se na vás přišla zase mrknout, teď nějak nestíhám, tak co je nového?
zvargova
4. únor 2012
dobré rááááááááááááno 😃 venku zase kosa jak z nosa
cooke
4. únor 2012
@zvargova Já jsem z Přerova a v Krajilích mám kamarádku se kterou se znám roky .... Erika Bejlková 🙂
cooke
4. únor 2012
Jinak dobré ráno holky 🙂 ... tak mrcha konečně dorazila, je mi sice blbě ..... křeče jak při porodu (teda aspoň si myslím že nějaké takové to budou) a jsem tedy 1DC .....

@mmirunda Tak jsme se skoro sešly s tou mrchou .... jen tebe fakt mohla už vynechat ... já jsem za ni ráda .... a hurá do snažení x-)
zvargova
4. únor 2012
@cooke udělej si ten kontryhelový čaj a bolesti přejdou, žádnou eriku tady neznám, vlastně nikoho tady moc neznám za ty 3 roky co tu bydlíme, ale snad až bude mimišek tak budu znat 😃
cooke
4. únor 2012
@zvargova oprava Kralicích 🙂
cooke
4. únor 2012
@zvargova Má dvouletýho Matyaska takže jak budeš mít mimi tak myslím že ji poznáš 🙂 Kralice nejsou tak velký ....
mmirundaautor
4. únor 2012
@cooke No já jsem 2DCa už jsem se s tím plně smířila. Přepadl mě včera strašnej strac, že bych se o mimi neuměla postarat a že jsem vlastně ráda, že zatím nepřišlo :-S ale to zase přejde 🙂A tobě grauluju že dorazila. Mě je zle jak psovi, strašný neuvěřitelný křeče, jsem pod brufenama a uvařila jsem si kontryhelový čaj
mmirundaautor
4. únor 2012
@augustka Ahojky,ty žiješ? jsem tě neviděla ani nepamatuju
zvargova
4. únor 2012
@mmirunda pomohl ten čajík?? 😃
mmirundaautor
4. únor 2012
@zvargova ještě nevím, luhuje se
cooke
4. únor 2012
@mmirunda Tak to jsme na tom stejně .... trpím s tebou 😞 .... ale mívám to jen ten první den, tak zítra snad už bude dobře. I když teda fakt nevím, když jsem to dostala skoro po měsíci a půl tak to bude masakr :-S jako by mě někdo zevnitř rval 😞
mmirundaautor
4. únor 2012
@cooke jo to je přesný, já to takhle bolestivý teda nikdy nemívám, nemůžu se ani vyčura abyto nebolelo, teď ležím a trpím, tak snad to brzo přejde, mívám to tak dva až tři dny. Tak snad bude už zítra pokoj