• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Miru, je pravda že už se nevyrábí klasické rtuťové teploměry? Manžel mi šel koupit teploměr a nabízeli mu jen digitální s tím že ty klasické se už nevyrábí ...... a pravdo je že ten digi je pěkně na prd, ani jednou mi neukázal stejnou teplotu měřenou hned po sobě :(
4. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke \no je to pravda rtuťové s už kvůli EU vyrábět nesmí, protože je škodlivá. Jsou jen digitální a nebo lihové ( vypadají jako rtuˇové jen jsou plněny lihem). Ty se ale strašně špatně sklepávají a jsou k ničemu :frowning2:
4. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky. Jak se máte? Já mam dnes odpočinkový den,manžel je v práci,doma vše hotovo,nevylezu z postele;) jinak jsem 9 DC. Čárka na ovu testu začíná sílit,ale pořád je to duch;)
4. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova I já mám dnes "válecí" den, jen dávám prádlo do pračky :slight_smile:
4. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak já za chvíli dokončím přednášku a frčím domů a pak kupovat šaty na svatbu, na kterou jdeme příštý týden... Jinak 19DC teplota 37°C... malinko mi ten ocásek stoupá...
4. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Ahojka, tak já jsem se taky ještě nevyhrabala z gaučíku, drahá půlka také v práci, tak klídek a pohoda. Obídek uvařrný od včera, tak žádný stres :wink:
4. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Ahojky, tak to jsme na tom podobně - taky mě čeká praní :slight_smile: a před chvilkou mi volala ségra, že se řítí na návštěvu, je v první třídě, tak budeme psát a počítat :slight_smile:
@augustka Ahojky, jakpak se máš? Ty máš nárok na odpočinek :slight_smile: Jak ti je? Vše v pořádku? Za týden kontrola, 13.,viď?
4. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Ahojky, jen ať stoupá a drží se, já držim palce, ať to vyjde :slight_smile: my máme před sebou ovu a tím pádem intenzivní snažení :slight_smile:
4. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jj, ty máš teda pamatováka :astonished: Mám se fajny, odpočívám si, občas se mi chce zvracet, občas pobolívá břicho, ale jinak dobrý. Už se nemůžu dočkat kontroli, ať vím, že je vše tak já má být :slight_smile: Co ty, už se připravuješ na snaženíčko :wink: ?
4. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Dneska zkusím 3. den ovu testíky - zatim čárka sílí, ale je to ještě začátek - ovu čekam příští týden :slight_smile: zatim snažení vychází :slight_smile: snad intenzita vydrží :slight_smile: držim palce, ať je vše v pořádku!!!
4. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Děkuji, já ti taky držím palečky, ať se to povede :wink: Já chci posunout čas, ale celkem to utíká :slight_smile:
4. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka zkoušela sis dělat ještě teď někdy těhu test? :grinning:
4. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova ne ne, nezkoušela
4. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Taky mam pocit, že nejhorší bývá konec měsíce, kdy netrpělivě vyhlížím MS, ale jinak to celkem běží, než se naděješ, máš mimi doma a začne teprve ten správný kolotoč :slight_smile:
4. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no, tak to si ještě počkáme :wink: Do září času dost :slight_smile: Ale už se těšíme, doma to ještě nikdo neví, tak to bude překvápko :grinning:
4. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka tak si udělé a zabal jim to do krabičky jako překvapení, ti budou paf :sweat_smile:
4. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova No, tak to teda rozhodně dělat nebudu. Když něco, tak bych jim dala fotku z UZ a ne nějaký počuraný test....
4. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka dneska sem to viděla u někoho v albu a byly u toho botičky, vypadalo to pěkně
4. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova No, tak jaždý jsme jiný a já si to udělám po svém
4. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka však já tě k ničemu nenutím, mě se líbil ten nápad jak měla v tom albu :grinning:
4. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Děkuji... Dneska zajdu do lékárny koupit testík a možná už v pondělí zkusím... Koupím nějaký citlivější a uvidím... Možná vydržím až do středy...
4. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Doufám že tě my ostatní budeme brzo následovat .... :slight_smile:
4. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Hola hola je tu dneska někdo? MY jsme po obědě a tak odpočívám, je mi furt zle :frowning2:
4. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Jo tak v to doufám taky :frowning2:
4. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky mám válecí den.... už moc dlouho :slight_smile:
4. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Určitě, moc vám to přeju a držím palečky :wink: Tak se holky snažte :slight_smile:
4. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já se snažila a jak to dopadlo :frowning2:
4. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem neodolala a upekla makový koláč s vaječným koňakem z kuchařky, kterou jsem vyhrála s sms soutěži v jednom časopisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/nedelni-menu-helena-rytirova/
4. únor 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nevěs hlavu, příště už to určitě vyjde :grinning:
4. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já vím Miru
4. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek