Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
cooke
4. únor 2012
@mmirunda Miru, je pravda že už se nevyrábí klasické rtuťové teploměry? Manžel mi šel koupit teploměr a nabízeli mu jen digitální s tím že ty klasické se už nevyrábí ...... a pravdo je že ten digi je pěkně na prd, ani jednou mi neukázal stejnou teplotu měřenou hned po sobě 😞
mmirundaautor
4. únor 2012
@cooke \no je to pravda rtuťové s už kvůli EU vyrábět nesmí, protože je škodlivá. Jsou jen digitální a nebo lihové ( vypadají jako rtuˇové jen jsou plněny lihem). Ty se ale strašně špatně sklepávají a jsou k ničemu 😞
barbora.martinkova
4. únor 2012
Dobré ráno,holky. Jak se máte? Já mam dnes odpočinkový den,manžel je v práci,doma vše hotovo,nevylezu z postele😉 jinak jsem 9 DC. Čárka na ovu testu začíná sílit,ale pořád je to duch😉
cooke
4. únor 2012
@barbora.martinkova I já mám dnes "válecí" den, jen dávám prádlo do pračky 🙂
vera_vila
4. únor 2012
no holky, tak já za chvíli dokončím přednášku a frčím domů a pak kupovat šaty na svatbu, na kterou jdeme příštý týden... Jinak 19DC teplota 37°C... malinko mi ten ocásek stoupá...
augustka
4. únor 2012
@barbora.martinkova Ahojka, tak já jsem se taky ještě nevyhrabala z gaučíku, drahá půlka také v práci, tak klídek a pohoda. Obídek uvařrný od včera, tak žádný stres 😉
barbora.martinkova
4. únor 2012
@cooke Ahojky, tak to jsme na tom podobně - taky mě čeká praní 🙂 a před chvilkou mi volala ségra, že se řítí na návštěvu, je v první třídě, tak budeme psát a počítat 🙂
@augustka Ahojky, jakpak se máš? Ty máš nárok na odpočinek 🙂 Jak ti je? Vše v pořádku? Za týden kontrola, 13.,viď?
barbora.martinkova
4. únor 2012
@vera_vila Ahojky, jen ať stoupá a drží se, já držim palce, ať to vyjde 🙂 my máme před sebou ovu a tím pádem intenzivní snažení 🙂
augustka
4. únor 2012
@barbora.martinkova jj, ty máš teda pamatováka :-o Mám se fajny, odpočívám si, občas se mi chce zvracet, občas pobolívá břicho, ale jinak dobrý. Už se nemůžu dočkat kontroli, ať vím, že je vše tak já má být 🙂 Co ty, už se připravuješ na snaženíčko 😉 ?
barbora.martinkova
4. únor 2012
@augustka Dneska zkusím 3. den ovu testíky - zatim čárka sílí, ale je to ještě začátek - ovu čekam příští týden 🙂 zatim snažení vychází 🙂 snad intenzita vydrží 🙂 držim palce, ať je vše v pořádku!!!
augustka
4. únor 2012
@barbora.martinkova Děkuji, já ti taky držím palečky, ať se to povede 😉 Já chci posunout čas, ale celkem to utíká 🙂
zvargova
4. únor 2012
@augustka zkoušela sis dělat ještě teď někdy těhu test? 😃
augustka
4. únor 2012
@zvargova ne ne, nezkoušela
barbora.martinkova
4. únor 2012
@augustka Taky mam pocit, že nejhorší bývá konec měsíce, kdy netrpělivě vyhlížím MS, ale jinak to celkem běží, než se naděješ, máš mimi doma a začne teprve ten správný kolotoč 🙂
augustka
4. únor 2012
@barbora.martinkova no, tak to si ještě počkáme 😉 Do září času dost 🙂 Ale už se těšíme, doma to ještě nikdo neví, tak to bude překvápko 😃
zvargova
4. únor 2012
@augustka tak si udělé a zabal jim to do krabičky jako překvapení, ti budou paf :-N
augustka
4. únor 2012
@zvargova No, tak to teda rozhodně dělat nebudu. Když něco, tak bych jim dala fotku z UZ a ne nějaký počuraný test....
zvargova
4. únor 2012
@augustka dneska sem to viděla u někoho v albu a byly u toho botičky, vypadalo to pěkně
augustka
4. únor 2012
@zvargova No, tak jaždý jsme jiný a já si to udělám po svém
zvargova
4. únor 2012
@augustka však já tě k ničemu nenutím, mě se líbil ten nápad jak měla v tom albu 😃
vera_vila
4. únor 2012
@barbora.martinkova Děkuji... Dneska zajdu do lékárny koupit testík a možná už v pondělí zkusím... Koupím nějaký citlivější a uvidím... Možná vydržím až do středy...
cooke
4. únor 2012
@augustka Doufám že tě my ostatní budeme brzo následovat .... 🙂
mmirundaautor
4. únor 2012
Hola hola je tu dneska někdo? MY jsme po obědě a tak odpočívám, je mi furt zle 😞
mmirundaautor
4. únor 2012
@cooke Jo tak v to doufám taky 😞
mersy
4. únor 2012
Ahoj holky,
taky mám válecí den.... už moc dlouho 🙂
augustka
4. únor 2012
@cooke Určitě, moc vám to přeju a držím palečky 😉 Tak se holky snažte 🙂
mmirundaautor
4. únor 2012
@augustka já se snažila a jak to dopadlo 😞
zvargova
4. únor 2012
tak jsem neodolala a upekla makový koláč s vaječným koňakem z kuchařky, kterou jsem vyhrála s sms soutěži v jednom časopisu :-p http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/nedelni-m...
zvargova
4. únor 2012
@mmirunda nevěs hlavu, příště už to určitě vyjde 😃
augustka
4. únor 2012
@mmirunda Já vím Miru

Začni psát odpověď...

Odešli