• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@augustka Jů, vydržela si a nikomu ještě neprozradila? To bude překvepní:slight_smile: Kdy to plánujete vyzradit? :slight_smile:
@vera_vila To bys byl dobrá. Držim palce, ať zvítězí trpělivost. Já vždycky testovala den před MS nebo v den MS, dušík byl a MS pak dorazila se zpožděním :slight_smile:
4. únor 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky Miri, zase smutná nálada? Nesmutni - těš se na snaženíčko - já poctivě dělam ovu testy, mam radost z dušíků i na nich :slight_smile:
4. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova ojo to je fakt, taky me nabíjelo to když jsem měla dvě čárky na ovu testu
4. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jinak ahojky Baru, ani jsem nepozdravila. Jak se máš?
4. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Celkem fajn, mam tu malou ségru - děláme úkoly:slight_smile: je v první třídě a zatim jí to baví, teď 4 měsíce nechodila do školy (je po operaci srdíčka), tak to doháníme a dáváme dohromady:slight_smile: jinak snažení probíhá, i když ovu ještě nebyla, no - tak jako tak mam pocit, že milovat bychom se měli víc, jenže Kubu každý den vzhůru neudržim :slight_smile:
4. únor 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova No, nejdřív, až to budu mít potvrzené od doktorky, že je vše OK :slight_smile: ale radši bych až po 3. měsíci, ale to už asi neututlám, když mi leze břich :grinning:
4. únor 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Tak až budeš kolem ovu, budeš se muset snažit o to víc :grinning:. Sestřičku pozdravuj
4. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Už ti leze? To je pěkný :grinning: tutlej, dokud to půjde - já už bych to teď asi taky radši tajila, dokud doktor neřekne "vše v pořádku", každopádně držim moc palce, ať v pořádku jste!!!!
4. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuju, taky pozdravuje - hnedka se ptala "Kdo je Mirka?" "Odkud se znáte?", tak jí to vysvětluju - malinko nechápe:slight_smile: ale ona pochopí :slight_smile: kolem ovu ho budu násilnit každý den, co bude doma :grinning:
4. únor 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Děkuji, jj, už leze, nedopnu některé kalhoty, akorát to jsou zrovna zimní, což mě sejří :grinning: Tak uvidíme, už se to blíží a určo řekne vše OK :wink:
4. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barbora.martinkova Jenže ten můj jak má chuť tak na mě nečeká ani jak přijdu z práce :frowning2: a nedá sám sobě pokoj :grinning: pak na mě nic nezbyde
4. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je problém - taky jsem Kubovi řekla "opovaž se na sebe sáhnout:grinning:", jenže kontroluj je :frowning2: sna dppochopí, že jde fakt do tuhýho - nebudu kupovat testy měsíc, co měsíc :slight_smile:
@augustka Přesně tak - vše bude ok, na kalhoty kašli - kup si větší - a je to :slight_smile:
4. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No on chápe, ale nedbá, nekontroluju ho, ale znám ho a hlavně to poznám :frowning2: tak pak to nemusí vyjít jak dlouho. Jenže když se pak doma nepotkáme jsem v práci a on se tady nudí, je to jasný. Já zase nemůžu každej měsíc házet maroda
4. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To nemůžeš, bohužel - oni jsou v tomhle hrozný:frowning2: no, snad to už tenhle měsíc klapne! Já teď udělala testík - dušík je mnohem slabší, než včera - snad začne sílit:frowning2: je fakt, že jsem měla čaj a kafčo, ale já prostě neumim nepít :frowning2:
4. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ja jsem si půjčila od kámošky, co byla těhu a bo jsem žádné nesehnala, ale až mi to potvrdí, tak po nějakých mrknu :wink:
4. únor 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova taky neumím nepít, ale není na ovu ještě brzo?? A máš pravdu chlapi jsou v tomhle strašný, jenže on mě tvrdí že si neumí pomoct no a co mám pak dělat, tak uvidíme. propadám depce
4. únor 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ty jo - to bude pěkný, měnit šatník za těhu oblečky :slight_smile: jen si to užívej :slight_smile:
@mmirunda Nepropadej - víš, co jsem zjistila? Že mam ovu stopro úplně jinak, než jsem si dřív myslela - protože příznaky mam podle mě už teď, ale podle testů - žádná ovu neni! Bříško pobolívá, taky občas záda a prsa, ale ovu nikde - jak píšeš ty - je brzo, nejspíš bude jako minulý měsíc podle teplot bt až někdy okolo 18 DC a dnes jsem 9, ale testů je dost, tak hlavně vydržet :slight_smile: bohužel minulý cyklus zrovna v době ovu snažení nebylo - 6 dnů jsme o sebe v posteli nezavadili :grinning: ale jestli Kuba nezlobí doma sám, když tu nejsem - to nepoznam :frowning2:
4. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jj, to bude, ale nebudu to nijak hrotit, co pujde si pujcim, nebo zdedim po segre, doufam :grinning: Co se týká nějaké kojící podrdy, tak to budu řešit až dýl, nemá cenu to kupovat teď, bo už teď se mi prsa zvětšila a nevím, jak budou veliká, se pak s nima umlátím :grinning:. Max vyřeším nějaké triko, mikču, či svetřík a víc nehrotím :wink:
4. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova no já jsem ti říkala že je ještě brzo, uvidíš podle ovu testů, taky zase budu dělat, ale zatím je čas. Já to poznám když už o sebe pak zavadíme, tak to poznám, i na délce a času kterej to trvá to poznám :confounded: tak doufej, že ten tvůj není takovej maniak jako ten můj
4. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Přesně, někde jsem viděla, že se dělají nějaké "pásky", které si vsadíš do džín a můžeš dál nosit své - jen jsou přes bříško volnější, takže nemusíš utrácet penízky za nové těhu oblečení. Jen ta trička, atd - to asi nestavit nepůjde :slight_smile:
4. únor 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, myslim si, že neni :slight_smile: hlavně po práci a díky náročným koníčkům je hodně unavený, celkově jsem asi v posteli akčnější :slight_smile: teď koukam na nějaké těhu grafíky na netu a na frekvenci tulení - bojim se, že to zase prošvihneme a zároveň do toho nechci Kubu tlačit násilím nějak moc často - to je trápení :slight_smile:
4. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jo to je, je to hotová alychmie, kéž bych do toho vlítla jen tak bez snažení a dlouhých příprav
4. únor 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Přesně tak, no asi to chvilku potrvá, ale nikdy mě nenapadlo, co bude s jednim mimčem práce, než se vůbec objeví :grinning:
4. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova mě teda taky ne, jsem myslela že vysadím HA a bude to hned a ono nic
4. únor 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda O to větší z toho pak budeme mít radost, jen aby už to bylo - v pondělí mě čeká kontrola u Dr. - prevence - ta by taky mohla říct, jestli ovu probíhá, viď?
4. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova tak to já mám ty těhu půjčené, mám asi patery, tak toho moc z kalhot řešit nebudu a ty těhu jsou fakt pohodlné, nikde nic netlačí, nedovedu si představit, že svoje si nějak nastavuju :grinning:
4. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jj to by měla, tak se na všechno zeptej, ať jsi chytřejší. Já si na snažení musím ještě počkat teprve 2DC a pomalu mi to utíká
4. únor 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Patery? To ti krásně vystačí na celé těhu;) pohodlí bude důležitý,musíš se cítit dobře!
@mirrunda Zeptam se na všechno. Problém je,že otázky mě napadají teď,do pondělí je snad nezapomenu;) škoda,že na těhu není recept,přijela bych si k tobě do lékárny,vyzvednout;)
4. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No, to jich budu mít víc, tohle jsou jenom teplejší, pak má ještě jarní a letní :grinning:
4. únor 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova ty jo už bych jich doma měla balíček, kdyby na to byl recept, to mi věř. Tak si ty otázky někam napiš, ať nezapomeneš
4. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek