• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
kuku je tu něko ??? Já dnes vařila, pekla - prostě vzornost sama a manžel stále nikde ..... :/ hrabe se v autě už od devíti od rána .... ach ti chlapi .....
4. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cooke teda jsi šikulka,on to ocení,až dorazí a bude mít hlad;) dnes tu je prazdno,viď?
4. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova To je pravda, když jsme v práci tak jsme asi všechny "akčnější" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já teda určitě .....
4. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cooke já taky,i když dnes jsem sama doma,takže podmínky pro net ideální;) ale dorazila ségra,nejdřív jsme se učily,teď běháme po obchodech,mam další zásobu bylinek na snaženíčko;)
4. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova mě už došla trpělivost a tak jsem povečeřela sama ... jsem zvědavá kdy manža dorazí ... dovolat se mu nedá .... to zas má určitě telefon někde mimo :slight_smile:
4. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..je tady nektera z vas ktera se snazi o mimco pritom uz ma vetsi deti..diky
4. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@xaxanka já mám sedmiletého kluka... nevím, jak staré dítě považuješ za "větší"...
4. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, fakt je tu dneska prázdno :frowning2:
4. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@xaxanka já mám 8 a 5

Jinak vás tu po delší době holky zdravím
@barbora.martinkova No, mám nutkání, testíky už mám doma, ale počkám... Já sice při prvním dítěti testovala taky 10. den a byla tam úplně krásná čárka, tak myslím, že i teď by se mohlo něco ten desátý den objevit... Uvidím... Doufám, že do té středy vydržím, menses mám mít potom v sobotu...
@mmirunda je mi líto že to teď nevyšlo, ale nevěš hlavu, držím palečky ať to vyjde co nejdřív :wink:
4. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@krtecci75 děkuju, jsi hodná, snad ano
4. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vera_vila Držím palečky abys nedopadla jako já ...
4. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda určitě :wink:

a @augustka tobě gratuluji k // a ať dopadne kontrola dobře :slight_smile:
4. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Děkuji... No, a když dopadnu jako ty, no tak holt se podaří příště... stejně mám pocit, že manžel na to není ještě dostatečně připravený... Když se povede, budu ráda, když ne, tak holt to budeme zkoušet dál...
4. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vera_vila No jo tobě se to mluví když už děti máš :slight_smile: a myslím si že žádnej chlap není na dítě dostatečně připravený. Myslím jako na tu velkou změnu, ten můj podle mě taky ne, někdy mám pocit že to snažení chce bojkotovat, ale zatím se tak nestalo
4. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke Znam to - telefon mimo, hlava plná auta a manželky doma čekají s večeří - klasika :slight_smile: už si se dočkala?
4. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vera_vila Já ti rozumím, jakmile jsou testy doma, nevydržim a testuju hnedka. Zrovna teď - byla jsem 6 DC a vrhla jsem se na ovu testy, který jsou zase bílý :grinning:
4. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova teda Baru, kdo mě tady nabádal k trpělivosti :slight_smile:
4. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tady bude dneska asi mrtvo, tak jdu do sprchy a s knížkou do postele :slight_smile: Papa a dobrou noc
4. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Já, Miri, já...ale to se nedalo vydržet. Musela jsem zjistit, jak to vlastně funguje - teď už vim, že jsem měla vydržet - testy jsou zatím jen malinko duchový, nic na nich ještě neni, snad bude:slight_smile: ty utíkáš do haja? Já pomalu taky, ještě naložím maso na zítra a spinkat - tak se měj hezky a když bude zítra chvilka, tak tady papa!!!
4. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova I tobě dobrou noc a s testíkama vydrž já začínala až 10DC. Na zítřek mám uvařené, zbylo zelí a maso ze dneška, jen udělám asi čerstvý knedlíky :slight_smile: Tak se hezky vyspinkej a těš se na // pořádné čárky na ovu testu a pak samo sebou i na těhu testu :slight_smile: Papa
4. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Tenhle cyklus už dotestuju a kdyby nevyšly //, příští začnu mnohem později, zhruba o týden:grinning: Miru, papa a dobrou noc!
4. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!!!dneska nebyl čas sen kuknout a zítra taky ne ...jezdíme se psem po výstavách (do Brna).
takže jsem to tady jen přeletěla, snad jsem o nic důležitého nepřišla :slight_smile:
jinak jsme dnes potkali malinkaté miminko, manžel na něj upozornil, že je hezké :slight_smile: nějak častěji mluví a všímá si dětí, tak snad mu toho potomka taky brzo dám :slight_smile:
A koupila jsem si dneska nový digi teploměr, tak snad mi vyšvihne teplotka už trochu výš :grinning:
Napadlo mě pak totiž, že jsem měla dva delší cykly a že ty většinou bývají anovulační, tak snad se pletu a dočkám se nějaké té ovulky :slight_smile:
Pěkný zbytek víkendu, a moc tu nekláboste, kdo to pak má dohánět :grinning:
4. únor 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
tak holky test ráno ani ducha neukázal, tak ty bolesti budou asi hormonama :astonished: jdu si uvařit kontryhelový čaj a budu poctivě vyčkávat na mrchu, která by měla dorazit kolem 12.2. ikdyž na netu byl datum již 8.2. tak uvidíme
5. únor 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ Dobré ráno,včera jsem taky vyrazila do lékárny pro kontryhel. Co čtu na netu,tak hodně holčinam pomohl. Mě asi zkrátil MS. Pomáhá i při bolesti. Kolikátý DC a DPO jsi? Neni třeba ještě brzo?
5. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Ahojky Miri, vyspinkáno?;)
5. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky Baru, docela jo, ale ty bolesti by už mohly přestat. ms skoro končí, ale křeče neustávají. Taky si asi půjdu uvařit kontryhelový čaj, ale ta chuť no fuj. bylinky nemám ráda :frowning2:
5. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova 11DPO a 21DC (počítáno od konce MS) jj kontryhel zkracuje cyklus ale i OVU bacha na to, a pomáhá proti bolestem
5. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek