• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Pořád tě bolí bříško? To je blbý,že takhle i během MS:( já měla nejhorší první hodiny,pak o MS nevim. Co dát do bylinek medík? S nim se to už pít dá,i když já jsem si dnes udělala kafčo;) Miru,co mam koupit Kubovi za ty "vitaminky"?;)
5. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No pořád, ale MS už končí tak snad už bude klid. Vidíš medík bych si tam mohla dát, mám domácí, od včeliček :slight_smile:. Ty vitaminky se jmenují Fertil Man, ale jsou teď nějaké vyprodané, tak kup nějaký antioxidant, třeba Selezin ACE nebo Selzink, něco kde je vitamin E v kombinaci s dalšími vitamíny :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova Ale DC se počítá od prvního dne MS
5. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda konečně to vím :grinning: takže 26DC :sunglasses:
5. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Tak ještě s testíkem vydrž,možná je brzo:( kontryhel ovlivňuje ovu? Chodí pak dřív? Já ji měla minulý měsíc až 18 DC,pravděpodobně podle teplot.
5. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova No a jak dlouhý cykly máš? po kolika dnech?
5. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ovu právě že zpožďuje sem někde četla
5. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak já jsem HA vynechávala podle potřeby takže sem vzala třeba i jedno a půl platíčka nebo dvě a pak vynechala a byla MS po 5ti dnech většinou, teď mám první měsíc vysazeno tak jsem zvědavá kdy MS dorazí
5. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova Aha takže ty jsi první měsíc po vysazení .... to pak jo. Mě to teda došlo i po vysazení přesně po 28 dnech, ale já to brala pravidelně, málo kdy nějaké posuny a když už jsem brala dvě plata po sobě, tak jsem je taky dobrala celé ... Tak uvidíš no
5. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Budu si to pamatovat. Teď říkám Kubovi "Miri mi napsala,jaký vitaminy bys měl brát.", Kuba na to " já ale nic brát nechci." Tak mu říkam "no,ono to je hlavně abys měl energii-na hokej a tak" a reakce je hned kladná;)
5. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Také přeji dobré ráno holky.. Tak jak jsem si myslela, že už se mi MS ustálila, tak prd. Teď 4 měsíce jsem měla cyklus dlouhý 27 dní, a dnes už jsem 30 DC. :frowning2:

@zvargova To jsem četla několikrát (i gynokoložka mi to říkala), že vždy dobrat celé plato, nikdy ne jen část plata.
5. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No vidíš, musíš to obejít. Ten můj chlap taky otočil jak jsem mu řekla že to dodá energii i jinde :grinning: Ale hlavně on už tak bere prášků dost, tak jestli bude brát jeden navíc, je fuk.
5. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Ahojky Zuzi, to je blbý s tím cyklem, že to nemůže chodit pravidelně :frowning2: s tímhle aspoň já neám problém. Tak třeba dojde, mrcha jedna. Jedna ji nechce a jedna zase chce, je to jak u blbých na dvorku :frowning2:
5. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova Tak to asi fakt funguje. Dřív jsem měla ovu vždy okolo 10-11 DC, teď je v průměru 16, ale byla i 19 DC - může to něčemu vadi? Luteální fáze je myslim potom dostatečná - čim dýl je ovu, tím delší je cyklus, okolo 29 dnů...
@mmirunda Kuba nebere nic, tak nechtěl s ničim začínat, ale občas sezobnout nějaký vitamínek by vadit nemělo :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Ahojky, ona přijde, akorát dýl - já ji minulý měsíc taky vyhlížela 27.den a dorazila 30., blázinec - přesně jak píše Miru - nejdřív jí nechceme, pak vyhlížíme :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se že sem se vám pletu.Ohledně tej HA.Já jsem ji brala 6let.Brala jsem taky několikrát jeden a půl platíčka nebo 2 platíčka hned po sobě bez pauzy.Nebo když jsem dobrala jedno a jela jsem na víkend k přítelovi tak jsem si vzala z druhého platíčka třeba jen týden.Minulý rok v půlce července jsem dobrala platíčko.Za 4dny jsem dostala MS a začlo snažení.V srpnu jsem čekala MS zhruba po těch 28dnech a nic.Měla jsem ji zpožděnou asi o týden.Ale ta pravá MS to nebyla,spíše jen takové špinění a asi jeden den krvácení.Byla jsem strašně zklamaná že to první měsíc snažení nevyšlo.A když jsem byla 10DC tak mi kamarádka poradila že když jsem MS neměla moc silnou at zkusim těhutest.A byly // :slight_smile: Takže nikdy neházejte flintu do žita když MS dorazí.Já jsem toho důkaz a kamarádka to měla taky tak :wink: Omlouvám se že vám sem lezu :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda
@barbora.martinkova jo je to na prd.. tak uvidím, kdy přijde. Ale teplota pořád klesá, tak čekám každým dnem.
5. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Tak to už se snad objeví. já to na sobě poznala rovnou. Teploty pořád přes 37 a ve čtvrtek šup a bylo 36,5 a hned druhý den ráno mrcha dorazila :frowning2:
5. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Taky vždycky sleduju teplotu a říkam si "klesá, tak kdy už" :slight_smile: minulý měsíc se ale docela dlouho držela nahoře, klesla až těsně před MS...
5. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@barbora.martinkova moje vysoký teploty jsou 37,4, někdy i 37,5. 37,4 jsem měla1.2., pak tři dny 37,2 a dnes už jen 37,1
5. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Ty jo ty máš ty teploty teda fakt vysoko :slight_smile: A těhu být nemůžeš?
5. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Já měla teploty obvykle taky hodně vysoký - podobně jako ty - okolo 37,3. Od té doby, co piju kontryhel, šly dolů - dnes mam 36,6. navíc minulý cyklus jsem asi 9 dnů po sobě měla 36,8 - to se mi normálně taky nestává - zkusila jsi těhu testík?
5. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova kontryhel musíš pít jen při MS jinak si tím kazíš cyklus a posune se ti ovulace
5. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Jen v době MS? Já myslela, že můžu právě až do ovu - tzn. v první polovině cyklu. Problém je, že MS mam třeba jen 2 dny, to si bylinek moc neužiju :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova to sice můžeš v první polovině ale posuneš si tím ovu :slight_smile: tak pij tak 3 dny po MS ještě a pak už ne a čekej na OVU a na snaženíčko :grinning:
5. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
@mmirunda těhu být nemůžu.. podle toho co mám načtenýho. 23.1. v poledne jsem byla na gyndě, na ultrazvuku doktorka říkala, že už ovu proběhla, nevěděla kdy, no a nechráněný tulení bylo až další den večer. Ale hlodalo to ve mně, včera jsem si udělala test, jeden jsem doma měla, ale samozřejmě negativní, sněhobílo. A teploty 37,1/2/3 u mě znamenají nástup MS. A doteď jsem měla luteální fázi jednou asi 9 dní, jednou 10, třikrát 11 a jednou 12. Když to dnes dostanu, bude LF 12 dní. Když ne, tak nezvykle u mě dýl. No už jsem si myslela, že svý tělo už tak nějak znám, a ono si se mnou zase hraje.. :grinning: Je to úplná věda.
5. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 No to ´teda je, není lepší se prostě jen snažit bez měření a bez bylin a bez testů a ono to prostě vyjde? Toto je hotová alchymie :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkka88 To jsme na tom všechny hodně podobně. Já včera zjistila, že bolest, kterou jsem do teď brala za ovu bolest, je jen nějaký omyl - ovu test je čistě bílý :slight_smile: no, tělo je docela věda :slight_smile:
@zvargova A já včera nakoupila zásobu kontryhele:grinning: no, tak přejdu zase na kafčo :slight_smile: četla jsem někde, že je šikovný taky maliník - nemáš nějakou zkušenost? Na netu jsem objevila, že se má pít až ke konci těhu - tak tápu :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já asi nic... Nevím teda, z čeho mám ty teploty a proč mě tak šíleně bolí břicho, ale dneska už jsem neodolala a udělala si test... A nic... ani duch... Byla to 20 citlivost, ale je na něm napsáno, že už se dá testovat patý až sedmý den po oplodnění... Tak nevím, možná je ještě málo citlivý... Nechápu tu lékárnici, že když chci hodně citlivý test, tak mi dá dvacítku, když existují desítky... No, to je jedno... Jsem sice trochu zklamaná, ale nějak tak to neřeším...
5. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova o maliníku je něco v té babiččině domácí apatyce odkaz na stažení http://uloz.to/7606805/bylinky-b-kamullerova-cs-babyccina-domaci-apatyka-pdf
já čtu vždycky víc článků na netu a pak porovnávám jak to vlastně je, všude píšou totiž něco jiného :sunglasses:
a tady tu knížku mám načtenou, protože jsou to domácí produkty a bylinky a ne žádná chemie
5. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek