• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova Už ji stahuju - taky jsem radši pro bylinky, chemie až na konec:slight_smile:
@vera_vila Ahojky, nemůže to být viróza nebo třeba jen nervy?
5. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila No tak vydrž, nevím proč ti dala 20, vždyť desítka je lepší, ale zase někdy ukazuje duchy a pak to ani těhu není .... Jinak mě taky celou dobu visela teplota nahoře, břicho šíleně bolelo a nakonec z toho byla stejně jenom MS. Tak zkus vydržet, mě se zklamání stále jšět drží, ale jen co skončí ta mrcha, vrhnu se na nové snažení
5. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Baru maliník spíš fakt až na konci těhu, pro lepší porod, tak daleko jsme zatím nedošly :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova pak mám ještě odkaz na dvě super knížky od Pařízka
http://uloz.to/2247003/antonin-parizek-kniha-o-tehotenstvi-a-porodu-pdf
http://uloz.to/6732030/o-tehotenstvi-rar

tak si postahujte, já z toho čerpám informace a dozvěděla jsem se věci, o kterých jsem v životě nic neslyšela :sunglasses:
5. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jejda a co teď s ním? :grinning: Mam ho 3 balení :slight_smile:
@zvargova Jdu stahovat, bylinky už jsou v pc - budu studovat :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova já už to mám stažený dlouho, ještě než sme začali pokoušet :grinning:
5. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Nech si ho na porod :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Já jsem si vzala nějaký knížky, když se mamče narodila ségra a už je nepotřebovala, jenže v tu dobu jsem je nepotřebovala ani já, takže teď jsou někde na půdě nebo ve sklepě u mýho táty :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co máte dneska v plánu? Já vůbec nevím co dělat venku kosa a chlap pořád spí :grinning:
5. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova A kolik je mámě, že měla ještě další mimi a jste teď se ségrou tak daleko od sebe :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova no já knížky nechci, za prvné jsou moc drahé a za druhé se nedonutím číst nic jiného než noviny :grinning:
@mmirunda mojí mamce je 41 a mám o 11 let mladšího bráchu :grinning:
5. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova taky mám mladší ségru (8 let), tak mám po mamce nějaký Betynky a knížku o těhu a péči o dítě.. A hlavně mi mamka schovává všechno oblečení, boty a hračky.. takže o starost míň

Jinak dneska nám umřel papoušek, před chvílí ho našel přítel v kleci. Nechápu, nebyly jí ani 3 roky, jmenovala se Růženka. :frowning2:
5. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Jééé to je mi moc líto :frowning2: to je smutné. Je to přeci jen člen rodiny :frowning2: :frowning2: Drž se, já ještě pořád oplakavám svýho pejsánka, kterýho jsem 22.10. musela poslat do nebíčka :cry:
5. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 RIP Růženka :unamused:
5. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Mamce bude letos 50 - malinkou měla ve 42, takže jsme o rovných 20 - je to úžasný rozdíl, ale za nic na světě bych ji nevyměnila - máme k sobě strašně blízko, až moc. Voláme si každý den :grinning: jinak na dnešek zatím plány nejsou - Kuba teď jel za klukama na stadion, je bez bruslí, tak alespoň fandit :slight_smile: vidim to na návštěvu tchánů - dlouho jsme tam nebyli :frowning2:
5. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Nervy nemám z čeho mít, viroza nevím, ale začínám mít podezření na zácpu, ale to nevím, jestli by vyvolala stejné teploty po několik dní...
@mmirunda no, uvidím, asi už to nechám tento měsíc být... Jako mě bolí to břicho už přes týden, před MS mě bolí většinou tak maximálně 1 den... Tak nevím... No, už to nebudu řešit a uvidí se za týden, buď přijde MS nebo ne a pak zkusím třeba ještě počkat na zdržení a pak třeba znovu testit... Ale když teď není duch, tak asi nebude nic... Možná je to třeba fakt jen zácpa...
5. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Jů, tak to máme stejně starý ségry:slight_smile: mamka taky hromadí věci po naší Adi - snad to bude holčička, až mimi přijde :grinning: Papoušek umřel? To mi je líto :frowning2:
5. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ty jo, to je teda odvážná, mít malou takhle "pozdě", ale musí to být fajn. No a já nevím co budu dělat, uvařený mám, Martin furt spí, takže musím být tady v tom našem pidi bytečku jako myška a už mě to nebaví :frowning2:
5. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já mám v plánu praní, uklízení, vaření a odpoledne návštěva u našich a pak práce a práce a zase práce...
5. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova No, já právě dělam ve zpravodajství, tak novin mam dost z práce :grinning:
@vera_vila Tak s tím zkušenosti nemam, třeba se to fakt sešlo takhle všechno dohromady a výsledkem je teplota - tělo je zrádný:frowning2:
5. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Tak vypráno mám, uklízet budu až nebude doma Martin, nemám na to pak klid a uvařený mám od včera, tak ti nevím, asi půjdu taky spát :grinning:
5. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Odvážná byla, měla za sebou dva potraty - jeden v 5. a druhý v 6. měsíci, Adinka je fakt vymodlená, bohužel v říjnu měla operaci srdíčka - to bylo fakt nejhorší období v životě, brečela jsem den co den - peklo :frowning2: teď už se z toho dostává, tak snad bude líp! Máte pidi byteček? My máme 1+1, takže taky malý - když Kuba spí, nemůžu se skoro nikam pohnout :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda my máme barák 4+1 z toho je 11,2metrová chodba :grinning:
5. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No my máme úplně stejnej 1+1 a ješt navíc je to jen podnájem :grinning: takže jsme na tom fakt dost podobně. Tak to věřím, že je malá vymodlená, to si toho máma musela prožít fakt dost, obdivuju toho kdo se prostě takhle dokáže vzchopit a jde do toho zase a znova.
5. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda My jsme taky v podnájmu. Po svatbě jsme sice chtěli kupovat vlastní, ale všichni nás odrazovali - kvůli hypotéce, atd. já jsem sice dostala byt po maturitě, ale byl hned vedle našich a od nich - pořád jsme slyšeli jen " zalijte si kytky na okně, v kolik budete doma, atd." tak jsme odešli :slight_smile: teď máme klid, ale je fakt, že už začíná být malý - a kdyby přišlo mimi - uvažovala bych, že se vrátíme do toho většího, i když vim, že Kuba by byl proti :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo, kdybych mohla, tak spím taky... Úklid sice slíbil chlap, ale místo, aby včera něco udělal, tak se koukal na bednu... Tak to asi dneska čeká mě... Nic, jdu si stoupnout k palačinkám...
5. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No já bych v dnešní době do hypotéky asi nešla nevím no. Martin má barák,ten tak za rok prodáme a koupíme si tady v Brně byt. A s mimi se sem ještě někam poskládáme. Stačí postýlky a skříň na věci a to se nějak udělá. Nejsem náročná. :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Mňam palačinky, taky bych si dala :slight_smile: no pouvažuju že udělám :slight_smile: a zelí zůstane na týden :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova @mmirunda my jsme brali dva úvěry ze dvou stavebních spoření každý máme svoje, aby jsme nemuseli zastavovat barák, je to na kratší dobu a nemusí být ručitel a je to hned vaše, pro nás to bylo řešení lepší než hypotéka, ta není nikdy jistá, jednak je na dlouhou dobu, musí tam být ručitel a většinou je tam zástavní právo a to jsme nechtěli
už tu bydlíme 3,5 roku :sunglasses: úvěry jsou cca. na 10let a to se dá
5. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda U nás jsou palačinky takový nouzový oběd, když doma nic jiného není... A vzhledem k tomu, že jsem od pátku nebyla doma, až včera večer, tak doma nic není...
5. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek