• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda My právě máme taky ještě domek kousek za Plzní, jenže máme jen jedno auto a mě se zrovinka teď na vesnici nechce :frowning2: dům postavil děda pro mamku, když se vdávala a bydlí hnedka vedle, takže prodej nepřichází v úvahu - to by asi děda neustál :frowning2:
@zvargova Já stavebko mám, ale Kuba ne - no a na moje by nam sice úvěr dali, jenže za to nepořídíme ani garsonku, tak ještě chvilku počkáme. Zatím nás nic netlačí :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Tak u mě je to oběd vyloženě na chuť a aspoň bych prubla domácí marmeládu od maminky :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Teda vy jste movití, samé hmotné statky :grinning: No barák je Martinův a jeho ségry a zatím se nemůže prodat, protože to ještě není pět let od smrti jejich maminky a tam je pak nějaká šílená daň státu a hlavně je to v Opavě a tam Martin už jít nechce, i když já bych klidně šla. Barák je krásnej, i se zahradou, pro děti ideální, ale tlačit ho nemůžu :frowning2: Takže se prodá a v Brně se holt koupí 3+1 byt, ale nějakej pěknej když už :slight_smile: ale to je daleko. Jsem tady v tom malým krcálku zvyklá a i s mimnkem se sem vejdeme ...
5. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Movití:grinning: a bydlíme v podnájmu :slight_smile: přesně - do 1+1 se vejdeme i s mrňouskem, pak třeba pořídíme něco většího. Jak se pohybují ceny bytů uu vás v Brně - třeba toho 3+1?
5. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova z tohoto důvodu taky doufám v holčičku :slight_smile: ségra má narvaný skříně oblečením, mamka moc ráda nakupuje oblečení, když bývají zrovna slevy, má z toho pak strašnou radost, když něco koupí třeba za půlku :slight_smile: takže oblečení (ani hračky) pro holku bych vůůůůbec nemusela kupovat
5. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No tak teď to trochu kleslo ale 3+1 tak 1800000 nebo tak no, je to docela síla
5. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 To bys měla teda parádní. Tak aby to nebyl kluk. víš jak zákon schválnosti funguje :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda A proč si místo bytu nepořídíte důmse zahradou kousek za Brnem? Cena je srovnatelná.
5. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzkka88 protože Martin už do baráku nechce, a hlavně nechce dojíždět do práce. nemáme auto tak by to bylo složitý ...
5. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj uvidíme.. určitě bych chtěla obojí, holčičku i kluka.. ale kdybych měla samý kluky, byla bych naštvaná :grinning: Byla by to škoda toho oblečení.. ale ne hlavně ať jsou děti zdravý samozřejmě
5. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aha já myslela, že akorát do Opavy nechce.
5. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 Taky chci holku a kluka až potom, ale Martin chce dvě holky a pokud možno tak dvojčata :grinning:
5. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzkka88 No do Opavy nechce a do baráku už taky ne, takže tak. Já bych šla i do baráku i do Opavy, tam je ten barák fakt úžasnej, ale co už
5. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Fakt? Tak to se divím, většinou chcou kluci kluky :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak třeba jednou změní názor, uvidíš časem
5. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme barák 4+1 kousek za Prostějovem (cca. 6km) máme malý dvoreček na který není vůbec vidět a měnší zahradu na tu zase je vidět až moc ze všech stran, jsem moc ráda za klid který tu máme, a hlavně klid od rodičů :grinning:
5. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrunda Tak ceny jsou srovnatelný,i když tady se občas objeví 3+1 za milion a půl,ale bývá rychle pryč;) já bych radši holčičku,ale tajně. Kubu tipuju na kluka;)
5. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
domeček mám v albu "co už máme" kdyby někoho zajímal
5. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova @zuzkka88 tak většinou chce kluk fakt kluka, ale Martin jednoho má a nedopadlo to dobře, tak prý chce holky a i proto, že holku chci já :slight_smile: Jo a Baru ta cena je jen začátek, jsou tu od toho milionu osmset až do dvou a půl až třech :frowning2:
5. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova joo je pěknej
5. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@barbora.martinkova já teda co jsem koukala (i když před pár měsíci), tak za 1,8 mil. byl byt 3+1 v brně akorát družstevní, ale ne do OV. To spíš tak od 2,5 nahoru (a to ještě jen ve staré zástavbě, novostavby nad 3 mil.)
5. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirrunda No,ceny jsou to pěkný:( Martin má klučinu? Kolik mu je?
5. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Malýmu je 10 let, ale nestýká se s ním, jeho matka nechce tak na něj jen platíme :frowning2:
5. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 No tak to ale teď hodně kleslo. A mám známýho v realitce tak by nám snad pomohl :slight_smile:
5. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krtecci75 Ahojka, děkuji, už se kontrola blíží :slight_smile:
5. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, tak jak se dnes daří? Já opět odpočívám a nic se mi nechce, jsem nějaká bez nálady :unamused:
5. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahojky, a co, jsi strašně nedočkavá? já bych teda byla šíleně :slight_smile:
5. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 No, už ta nedočkavost nějak přešla :wink: Vím, že se dočkám za týden, doufám, že mi doktorka řekne, že je vše OK. :slight_smile:
5. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ale no tak, proč by nemělo být vše ok, určitě bude, neboj. Budu držet pěsti :wink:
5. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 Jj, bude, věřím tomu :slight_smile: a tobě děkuji :wink:
5. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek