• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@augustka odbíhám sem k diskuzi a k tomu umývám nádobí :grinning:
19. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no bacha na chlapa, aby to někde nevyzvonil :grinning:
19. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady On je ze staré školy, tak uvidíme, jak to všechno bude prožívat, jsem ani nedoufala v první pokus, že se povede,no, přítel říkal, že je střelec, že to dá hned :grinning:
@mmirunda Já naštěstí dala nádobí do myčky, tak už jen brambory :grinning:
19. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka Třeba tě překvapí :wink: Jako s tím prvním a úspěšným pokusem... :grinning:
No my v tomhle máme jasno, manžel k porodu chce, prý kdyby to šlo, tak by to odrodil za mě... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tak v jeho rodině by mi to tak neva, ale mojí to chci říct dýl. Jeho ségra už se mě několikrát ptala, jestli nejsem těhotná, bo mi bývá blbě :grinning: a moje ségra mi jednou vyhrkla do telefonu, už jsi těhotná a já na to, ne ne, o tom bych něco věděla, ne?Ona ať nekecám, že to tajím :grinning: No tušila jsem, ale zapírat se musí :grinning:
19. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No víš jak se teď ten tvůj bude vytahovat? Že to "dal" hned na poprvé? :grinning: Nádobí hotovo, myčka jsem u nás já .-D
19. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ty jo, ten je hodný a břicho tahat nechce :grinning:
19. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady bych ho chtěla vidět po 9 měsící tahání se s bříškem .-D
19. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka zatloukat, zatloukat, zatloukat :grinning:
19. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka @mmirunda Tak s břichem by se asi tahat nechtěl, nemohl by cvičit a to by asi zašílel a pak já z něj...:grinning: Ale jinak by mě zaskočil :sunglasses:
19. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teda...sleduju koníka přes mobil,počítač mi vzal manžel;) a vůbec vás nestíhám. To by bylo super,kdyby se objevila první tehulka,hlavně ať čáeka sílí,@ augustka moc držim palce! Já čekám zítra MS, zatim jí nic nenasvědčuje,ale minulý měsíc to bylo podobný a přišla:(
19. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady No, to už bychom po něm chtěly moc, ne :grinning: ? @mmirunda No, to se musí, to je jasnačka. Tak myčku z tebe doma udělal, ach jo, kam ten svět spěje :grinning:
19. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka šílený co? ale my bychom sem do toho pidi bytu myčku už ani nedali :frowning2: ale co, jsem zvyklá, jen je blbé že mám ekzém na rukách, takže to mytí nádobí není nic moc, ale třeba se to v těhu změní. Beru to jako poslední šanci
19. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova tak držím palečky i tobě, žádná MS přijít nesmí :grinning: A nedivím se že nestíháš, my tady na počítači valíme :grinning:
19. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak my bydlíme v baráčku, tak místa plno, ale když jsme bydleli v bytě, i když jsme myčku měli, tak jsem myla v ruce, přišlo mi, že toho nebylo tolik jako tady :wink: Jdu hodit sprchu, ať odpo když tak někam můžeme vyrazit :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přidám se pořádně až zitra,to jde manžel do prâce a počítač bude můj;) doufám,že MS nedorazi. Kolem mě jsou samý těhu a jâ se ne a ne nakazit;)
19. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jasný utíkej, taky budu muset začnout s tím obědem :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Taky zatím nejsem nakažená, asi pijeme blbou vodu nebo co :grinning: A já už pravděpodobně budu muset jít zítra do práce, dneska jsem si hodila áčko, když mám ty dobré dny :grinning:
19. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova To jsme na tom stejně, taky jsem 24DC, ms bych měla dostat příští týden, ale doufám že místo toho budu testovat :grinning:
19. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky, vy ste se nějak rozepsaly... :grinning: Ani to nestíhám pořádně číst :grinning: Zrovna jsem došla do práce, tak aspoň mám na celé odpo co dělat :grinning:
@mmirunda Ty jo, to je dobrý nápad hodit áčko na ovulku :grinning: Taky nad tím zauvažuju :grinning: :grinning:
Jste tady některá teď? :slight_smile: Co je u vás nového?? :wink:
19. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Já jsem ještě stále tu, celej den volna jsem strávila na koníkovi, ale vařím už i oběd a za chvíli dojde muž z práce. Jo a dovča na ovulku se teda hodila, aspoň si to pojistíme. Jestli to nevyjde teď tak už nikdy :grinning:
19. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Teda neee dovča, samozřejmě maroooooooooooood
19. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahoj :slight_smile: Já celkem nic zajímavého, čekám na ovulku, takže nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No ale spíš mě zajímá co ty?? :slight_smile: Moc jsem to ještě nestihla pročíst, takže nic nevím :grinning: Testila jsi?? :sweat_smile:
19. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Takže za chvíli na to hupnete a už tě tady neuvidíme až do zítřka co? :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda Já mám odpolední, takže tvrdnu v práci teď :rolling_eyes: To je taky dobrý, vařit oběd :grinning: Hlavně že bude než se vrátí muž :wink: Už taky plánuju, že až zjistím, že mám ovu a budu zrovna v práci, tak se mi udělá stráááášně mooooc špatně a budu muset jít domů :grinning: a přítel taky :grinning: hned večer mu to navrhnu :grinning:
19. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nestíháám vás :grinning: @augustka gratuluju :slight_smile: snad nás brzo bude víc těhulek :wink:
19. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Tak horké to nebude :grinning:
19. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pa holky, jdu na ten oběd, zase se tady ukážu :grinning:
19. led 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jen nepovídej :grinning: Musíš toho pořádně využít :grinning:
19. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky MS dnes dorazila:frowning2: testy nelhaly, ale zarazilo mě, že jsem to dostala později, cyklus mám pravidelný, no tak zas po MS začnem se snažením
19. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek