Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka odbíhám sem k diskuzi a k tomu umývám nádobí 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka no bacha na chlapa, aby to někde nevyzvonil 😃
augustka
19. led 2012
@silverskylady On je ze staré školy, tak uvidíme, jak to všechno bude prožívat, jsem ani nedoufala v první pokus, že se povede,no, přítel říkal, že je střelec, že to dá hned 😃
@mmirunda Já naštěstí dala nádobí do myčky, tak už jen brambory 😃
silverskylady
19. led 2012
@augustka Třeba tě překvapí 😉 Jako s tím prvním a úspěšným pokusem... 😃
No my v tomhle máme jasno, manžel k porodu chce, prý kdyby to šlo, tak by to odrodil za mě... 😃 😃 😃
augustka
19. led 2012
@mmirunda Tak v jeho rodině by mi to tak neva, ale mojí to chci říct dýl. Jeho ségra už se mě několikrát ptala, jestli nejsem těhotná, bo mi bývá blbě 😃 a moje ségra mi jednou vyhrkla do telefonu, už jsi těhotná a já na to, ne ne, o tom bych něco věděla, ne?Ona ať nekecám, že to tajím 😃 No tušila jsem, ale zapírat se musí 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka No víš jak se teď ten tvůj bude vytahovat? Že to "dal" hned na poprvé? 😃 Nádobí hotovo, myčka jsem u nás já .-D
augustka
19. led 2012
@silverskylady Ty jo, ten je hodný a břicho tahat nechce 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@silverskylady bych ho chtěla vidět po 9 měsící tahání se s bříškem .-D
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka zatloukat, zatloukat, zatloukat 😃
silverskylady
19. led 2012
@augustka @mmirunda Tak s břichem by se asi tahat nechtěl, nemohl by cvičit a to by asi zašílel a pak já z něj...😃 Ale jinak by mě zaskočil 😎
barbora.martinkova
19. led 2012
Teda...sleduju koníka přes mobil,počítač mi vzal manžel😉 a vůbec vás nestíhám. To by bylo super,kdyby se objevila první tehulka,hlavně ať čáeka sílí,@ augustka moc držim palce! Já čekám zítra MS, zatim jí nic nenasvědčuje,ale minulý měsíc to bylo podobný a přišla😞
augustka
19. led 2012
@silverskylady No, to už bychom po něm chtěly moc, ne 😃 ? @mmirunda No, to se musí, to je jasnačka. Tak myčku z tebe doma udělal, ach jo, kam ten svět spěje 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka šílený co? ale my bychom sem do toho pidi bytu myčku už ani nedali 😞 ale co, jsem zvyklá, jen je blbé že mám ekzém na rukách, takže to mytí nádobí není nic moc, ale třeba se to v těhu změní. Beru to jako poslední šanci
mmirundaautor
19. led 2012
@barbora.martinkova tak držím palečky i tobě, žádná MS přijít nesmí 😃 A nedivím se že nestíháš, my tady na počítači valíme 😃
augustka
19. led 2012
@mmirunda Tak my bydlíme v baráčku, tak místa plno, ale když jsme bydleli v bytě, i když jsme myčku měli, tak jsem myla v ruce, přišlo mi, že toho nebylo tolik jako tady 😉 Jdu hodit sprchu, ať odpo když tak někam můžeme vyrazit 🙂
barbora.martinkova
19. led 2012
@mmirunda Přidám se pořádně až zitra,to jde manžel do prâce a počítač bude můj😉 doufám,že MS nedorazi. Kolem mě jsou samý těhu a jâ se ne a ne nakazit😉
mmirundaautor
19. led 2012
@augustka jasný utíkej, taky budu muset začnout s tím obědem 🙂
mmirundaautor
19. led 2012
@barbora.martinkova Taky zatím nejsem nakažená, asi pijeme blbou vodu nebo co 😃 A já už pravděpodobně budu muset jít zítra do práce, dneska jsem si hodila áčko, když mám ty dobré dny 😃
athens26
19. led 2012
@barbora.martinkova To jsme na tom stejně, taky jsem 24DC, ms bych měla dostat příští týden, ale doufám že místo toho budu testovat 😃
jana3333
19. led 2012
Jééé holky, vy ste se nějak rozepsaly... 😃 Ani to nestíhám pořádně číst 😃 Zrovna jsem došla do práce, tak aspoň mám na celé odpo co dělat 😃
@mmirunda Ty jo, to je dobrý nápad hodit áčko na ovulku 😃 Taky nad tím zauvažuju 😃 😃
Jste tady některá teď? 🙂 Co je u vás nového?? 😉
mmirundaautor
19. led 2012
@jana3333 Já jsem ještě stále tu, celej den volna jsem strávila na koníkovi, ale vařím už i oběd a za chvíli dojde muž z práce. Jo a dovča na ovulku se teda hodila, aspoň si to pojistíme. Jestli to nevyjde teď tak už nikdy 😃
mmirundaautor
19. led 2012
@jana3333 Teda neee dovča, samozřejmě maroooooooooooood
jana3333
19. led 2012
@augustka Ahoj 🙂 Já celkem nic zajímavého, čekám na ovulku, takže nic moc :-p 😃 No ale spíš mě zajímá co ty?? 🙂 Moc jsem to ještě nestihla pročíst, takže nic nevím 😃 Testila jsi?? :-N
athens26
19. led 2012
@mmirunda Takže za chvíli na to hupnete a už tě tady neuvidíme až do zítřka co? 😃 😃
jana3333
19. led 2012
@mmirunda Já mám odpolední, takže tvrdnu v práci teď 8-( To je taky dobrý, vařit oběd 😃 Hlavně že bude než se vrátí muž 😉 Už taky plánuju, že až zjistím, že mám ovu a budu zrovna v práci, tak se mi udělá stráááášně mooooc špatně a budu muset jít domů 😃 a přítel taky 😃 hned večer mu to navrhnu 😃
montonik
19. led 2012
holky nestíháám vás 😃 @augustka gratuluju 🙂 snad nás brzo bude víc těhulek 😉
mmirundaautor
19. led 2012
@athens26 Tak horké to nebude 😃
mmirundaautor
19. led 2012
Tak pa holky, jdu na ten oběd, zase se tady ukážu 😃
jana3333
19. led 2012
@mmirunda Jen nepovídej 😃 Musíš toho pořádně využít 😃
hanka_k
19. led 2012
tak holky MS dnes dorazila😞 testy nelhaly, ale zarazilo mě, že jsem to dostala později, cyklus mám pravidelný, no tak zas po MS začnem se snažením

Začni psát odpověď...

Odešli