• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@hanka_k Tak hlavně že jste se snažili v době ovu, to je důležité :slight_smile: Uvidíš za pár dní až uděláš test :grinning:
5. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k já jsem úplně mrtvá z hor, bolí mě nejen kyčel, ale celý tělo! no ale na ovu testu 2 čárky, takže snaženíčko bych ráda :wink:
5. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@montonik Jééé nemáš tam novou fotku? jsem nevěděla kdo jsi :slight_smile:
5. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo jo mám :slight_smile:
5. únor 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik A jak bylo na horách? Neměla jsi mít ovu tam?
5. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Na horách úplně super, skvělá lyžovačka, prostě paráda. Jen teda tý zimy už bylo moc! Ovu jsem myslela, že bude tam, ale je fakt, že já jí na sobě fakt nepoznám, tak právě zkouším tenhle cyklus prvně ovu testy už od 10. DC a teprve včéra se mi objevila slabá čárka a dnes sílí!
5. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik Tak to je super, že jste si to užili. Taky bych jela, ale ta zima je šílená, to bych si ani neužila :frowning2:. Takže snaženíčko by mělo tento týden pokračovat. Raději denně, ať to nepropásnete :slight_smile: Kolikátý DC teď jsi?
5. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To jo, jako lyžovat v -20, to nebylo moc příjemný! Dnes jsem 18. DC, tak nevim, jestli test sedí, ale každopádně snažení bude pokračovat dál :slight_smile:
5. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik Tak o si to snažení užijte. Zatím co jsi tady nebyla, tak já jsem záhy 3DC, nevyšlo to :frowning2: Přestože jsme dělali co jsme mohli :dizzy_face:
5. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě moc mrzí :frowning2: Vám jsem teda fakt věřila! Ale tak prostě se těš na další snaženíčko, ono nám to všem tady postupně vyjde, někomu dříve jiné později, ale vyjde!!!! Mezitím se aspoň můžeme navzájem podporovat :wink:
5. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda To mě moc mrzí Vám jsem teda fakt věřila! Ale tak prostě se těš na další snaženíčko, ono nám to všem tady postupně vyjde, někomu dříve jiné později, ale vyjde!!!! Mezitím se aspoň můžeme navzájem podporovat
5. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik No já nám taky věřila, ale bohužel no, den před MS klesla teplota a bylo mě to jasné. No co teď se těším na další snaženíčko, od zítřka nám to začne, budeme se raději snažit pořád ovu neovu. Snad nám to vyjde brzo nebo mě z toho klepne a nebo postupně otupím a nebudu to tolik řešit, teď mě to teda sebralo a smetlo. Byla jsem z toho dost špatná, ale nedá se nic dělat. Hlava vzhůru a další cyklus před náma
5. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přesně tak, hlavně to nevzdávat! Taky si říkám, že jestli to ted nevyjde, tak pak bude snažení ovu neovu :grinning: Začínám z toho fakt magořit a to se snažíme chvilku! Ještě že můžu psát sem!
5. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik No tak to víš že to nevzdám, jdeme teprve na třetí cyklus snažení, to se šance stále zvyšuje :slight_smile:. Ale taky magořím, hodně toho vyventiluju tady, ale i tak spoustu toho v mě zůstává. Když tady vidím ty bříška a miminka, tak mě ta touha po mimi úplně sžírá, tak ale i tak mi to nedá a chodím si sem pro podporu ostatních. Teď mi s Váma uteče čas do doby než budete testovat a já se budu snažit :slight_smile:
5. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska 1DC a začala jsem pít kontryhel :o) jdeme na další měsíc snažení :o)
5. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda To je fakt šance se stále zvyšují!! A s těma miminkama, mně ted stačil týden na horách, kde bylo miminek až až, takže jsem furt myslela na to, kdy já už budu mít taky to svoje :unamused:
5. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik brzo, věř že brzo, taky se v to snažím věřit a nepřipouštím si nic špatného :confounded: , tak snad to tak bude. Třeba jsi už těhotná nebo se tak během pár dnů stane. Držím pěstičky
5. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Už jsem ti to psala ke zprávě. Mrzí mě to :frowning2:
5. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek no ale nepij ho pořád, oddaluje to OVU :grinning: já budu pít přes MS a pak pár dní po
5. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata a slyšela jsem že hodně dívek používá calibrum baby plan a podobne tabletky, myslíte si že je to dobrá věc, nebo jen vyhozený nějaký ten peníz? K otěhotnění to určitě ničemu nepomůže, tudíž podle mě by se s tímto mělo začínat až když zjistíme že jsme těhotné, je tomu tak? Máte s tím někdo zkušenost?
5. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuji. Kéž bys měla pravdu :wink:
5. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik třeba mám :wink:
5. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stydlinka je dobré brát kyselinu listovou tak tři měsíce před otěhotněním, takže klidně i Calibrum babyplan nebo jakkoukolivkys.listovou :slight_smile:
5. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, zase drbete :grinning:
5. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak uvidíme za pár dní :dizzy_face:
5. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik no pokud jste se poctivě snažili, tak nevidím důvod proč by to nemělo vyjít :slight_smile:
5. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustkaNo jasně že jo, tebe :grinning:
5. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Furt je co probírat :slight_smile:
5. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to mi je jasný :grinning:
@montonik No to je, obzvlášť s Miru, snad stihla i vyžehlit a ne jen drbat :grinning:
5. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Jasně že jsem vyžehlila, už jsem i vykoupaná a ležím v postýlce a sleduju Prvního rytíře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek