• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda já mám kulisu Nestydu, vykoupaná též, i pomerač jsem si oloupala :grinning:
5. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Teda ty ses přemohla jo? A oloupala sis ho?? Já žasnu :grinning: :grinning:
5. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se s váma pro dnešek loučim, ještě mě čeká snaženíčko :wink: Tak zítra :slight_smile:
5. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, aby si mi pořád neříkala jak jsem líná!! :grinning:
5. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Měj se krásně, dobrou noc a užijte si to :wink: a já zase nic :angry:
5. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik Tak ci to užijte :grinning: a dobrou noc
5. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka ty máš smůůůůlu těhulo :grinning:
5. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka A stejně jsi líná :slight_smile:
5. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to jsem si mohla myslet, že to stejně řekneš :grinning: Já vím, že mám smůlu :grinning:
5. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já tě jenom zlobím :grinning:
5. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, já vím, že máš pravdu, ale snad mi to promineš :grinning:
5. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jasně že jo :grinning: No nic jdu do hajan a ty bys měla taky :slight_smile: Měj se hezky. Papa a dobrou noc
5. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak krásnou dobrou noc, už mě taky bolí kukadla :wink: pa
5. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka přinejmenším brát kyselinu listovou, ten zbytek vitamínku už je myslím na každém :slight_smile:
5. únor 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady! a tady už nikdo :grinning: četla jsem, že bydlíte většinou v bytečkách...tak jsem ráda, že taky nemáte bůhvíjak velké rodinné domy a dvory :grinning: my přistavujeme domeček 3+kk ve dvoře u našich...nic velkého, ale prostě naše a moc se tam těšíme. Jen tchánovci se nám vysmývají, kam prý dáme děti..no nechápu, proč by nemohli být dvě děti v jednom pokojíku.A hlavně jednou budeme mít barák ještě po našich a starosti s ním...
5. únor 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy toho vždy nakecáte.

My máme za sebou taky snaženíčko, teď mi tu manža chrní, no co bych chtěla po 13-ti letech :grinning:

My jsme se nedávno přestěhovali z bytu 3+1 do domečku 5+1 s velkou zahradou a jsem nadšená, vyrůstala jsem na vesnici, takže byt pro mě byl teror......
5. únor 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno, je úžasné vstávat ve 3 :angry:
6. únor 2012 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Dobré ráno. A proč vstáváš tak brzo? Budeš odpoledne hotová :slight_smile:
6. únor 2012 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiank dobré ráno všem :slight_smile:
6. únor 2012 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirrunda Dobré ráno,Miri! To je pěkný,že nevstávam sama;) jak ses vyspinkala? My jsme byli včera v kině,tak jsem neměla čas na koníka:( ale zaběhla jsem do lékárny pro selzink;) dnes mě čeká gyneko-prevence;) už se těšim,zahrnu Dr. dotazama;)
6. únor 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za chvilku jedu na rehabky, ale vůbec se mi nechce :grinning:
6. únor 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky..

@barbora.martinkova tak pak nám napiš, co vše zajímavého ses dozvěděla, třeba nám to taky nějak pomůže :slight_smile:
6. únor 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkka88 Ahojky,jestli tě napadne nějaká šikovná otázka,písni mi jí;) já je pomalu začínam zapomínat;D
6. únor 2012 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Brouku jsem Mmirunda s jedním "R" pak mi nechodí tvoje zprávičky :slight_smile:
6. únor 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Už jsem ti jednou říkala, že si ty otázky na dr. máš psát, ale kdybys náhodou zapomněla tak to pak adresuju na dotazy na mou kliniku :grinning:
6. únor 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Jů,ono ti to nechodí? To je pěkný,tak až teď;) vim,že chci vědět kdy a hlavně jestli je ovu. To by měla umět zjistit,ne? Dnes mi šla teplota nahoru,ale podle testů ovu nebyla:(
6. únor 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji pěkný pondělní den... Tak moje teplota opět 37... už tomu nějak přestávám rozumět... včera ráno 36,8, o dvě hodiny později 36,9, dneska zase 37... No, zkusím zase v sobotu test a uvidím, ale myslím, že tam nic nebude...
6. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
6. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no mě konkrétně by třeba zajímalo, jak dlouho po ovulaci je teda vlastně možné vajíčko oplodnit.. na internetu se to dost liší.
6. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Jinak těžko říct, jestli ti to řekne. Jestli ovu ještě neproběhla, jako že asi ne, tak by měla podle mě vysledovat podle velikosti folikulu, kdy asi dojde k ovu. Aspoň myslím. Horší je to po ovu, to se prý dost těžko pozná, že proběhla, a už vůbec ne pak kdy.
6. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek