• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
Dobré ráno holky,
co tak brzy, nemůžete spát nebo práce??
6. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercy Ahojky,práce,už od půl 5;)
6. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Ahojky,práce,už od půl 5;)
6. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
Jejda, tak to by mě zabilo, tak brzy.......
6. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova od půl 5? teeeeda, to bych asi ani nefungovala :slight_smile:
6. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, i já všem přeji hezký den, nebyla jsem tu snad o pátku, takže včera jsem si večer hezky početla, když jsem dorazila dom... už ani čas psát nebyl... dočetla jsem, šla se umýt a šup do pelechu :grinning: Dnes tu budu taky jen do max dvou hodin... pak se budu věnovat příteli, nu a v pět odjezd do práce na noční. U mě nic nového, snažení proběhlo ... a stále probíhat bude :wink:
Včera jsem byla za mou kamarádkou po dlouhé době, má 2-měsíční holčičku, a je tak maličká, takhle jsem vypadala já, když jsem se narodila, ale je božííí :slight_smile:
6. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mersy @cooke dá se to zvládat;)
6. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky pracuju od brzo, teda v práci jsem od šesti ale doma jsem ťukala do pc už v pět :grinning:
6. únor 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jinak já už na ty teploty asi přestanu věřit, protože každému to líto jak chce, prdím na teploty a spoléhám na své tělo ( kdy ovu poznám) a na ovu testy a víc ani rána :grinning: Ms Konečně odešla do věčných lovišť, tak doufám, že tam i chvíli pobude ( tak devět měsíců by stačilo :slight_smile: )
6. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga Ahojky Eviku jsi tu ještě?
6. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahoj, to víš, že jsem :slight_smile:
6. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Tak jak bylo? Užila sis to? Doufám že sis přivezla v bříšku miminko :grinning:
6. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
jo taky bych to brala.....
Nehaž flintu do žita Miru.....
6. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak se mi teplota nehýbe.....
Je to normální?
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mersy/grafy?c=634625280000000000
6. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda bylo toho moc, takže všude jen na chvíli, v pátek jedna návštěva, tam jsem byli až do večera, druhý den babička narozeniny, tak se pokecalo, pojedlo, popilo a v neděli jsme byli za kamarádkou a pak ještě na skok za tetou... a domů jsme dorazili kolem půl 9 večer... hrozně rychle to uteklo :wink: chtělo by to ty dny natáhnout, škoda, že to nejde ..... to nevím, zda jsem si přivezla, to se uvidí ... :wink:
6. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Nehážu a těším se na snažení. Dneska bude už nácvik :grinning:
6. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga A kdy se to uvidí? Kolikátý DC jsi, ať vím na co se těšit :slight_smile:
6. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Když já bych ti poradila, ale těm grafům vůbec nerozumím :frowning2:
6. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dnes je to 14 DC, času habaděj, ale řekla jsem si, že to hrotit nebudu, ani na to myslet až tak moc, prostě pohoda a uvidí se, co čas přinese :slight_smile:
6. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
To neva, mě jde o to, že se teplota po ovu nehne.... pořád stejná
6. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Já ti ten přístup dost závidím, já se od toho nedokážu tak odprostit :frowning2: Ale tento měsíc to zkusím.
6. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Tohle je na mě hotová alchymie, takže do toho se zatím nepouštím.
6. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, četla jsem tady jakousi diskuzi a tam se kočka ptala po jak dlouhé době po vysazení HA holky otěhotněly. Tak většina jicj otěhotněla hned první cyklus a nebo až třeba za devět měsíců :frowning2:
6. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda někdy mi to taky nedá a řeknu Pepovi, je čas, on nehroť to, klid... tak mě takhle uklidňuje... prostě, zda to bude za měsíc, za půl roku či dýl.. neřeší, hlavně, aby se to jednou povedlo.
6. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda kámoška nebrala asi přes rok a otěhotněla na poprvé, ale je to člověk od člověka... :wink:
6. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No právě je to ženská od ženské, nemůžu vůbec tyhle diskuze číst nebo mi z toho hrábne :frowning2:
6. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ...rada, nečti to :grinning: ... ju a když jsem byla v té nemocnici, tak vedle mě byla paní (hold ale přes půl roku si vytrpěla kvůli tomu v nemocnici)... ale krásnou holčičku porodila, a říkala, že nemá smysl něco takového číst, že se tím člověk akorát straší... že je to pak stejně jinak
6. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No nic budu muset jít, navaluje se mi tady práce :frowning2: Tak si užij den a zase někdy papa
6. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky jdu pracovat
6. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda .... ať ti to rychle uteče a jsi tu zpět, papa já tu budu chvíli brouzdat, co je tu nového :slight_smile: zatím :dizzy_face:
6. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek