• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zuzkka88 Proč se přidáváš až příští měsíc? Nějaký konkrétní důvod? Já jsem zvědavka zvědavá :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 ne primo v deloze prave, to me na tom zarazi
6. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke no me taky ne ... jsem s toho docela poletena
6. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Těch důvodů je víc, ale hlavně kvůli škole a státnicím, abych při nich náhodou neporodila. :slight_smile: Když se podaří hned zezačátku, tak půjdu ke státnicím v září, jinak v lednu. Pak taky kvůli svatbě (bude v červenci), aby nebylo moc vidět bříško (a abychom to třeba mohli všem říct právě až tam). Taky kvůli příteli, úplně na 100 % se do toho nehrne (ale který chlap taky jo, těch asi zas tak moc není, ale na miminko se těší, to jo), tak jsme si říkali, že začnem nějak zhruba na jaře, s tím počítá, tak ho teď chci nechat ještě v klidu. No a pak taky proto, že bych nerada rodila v listopadu (ale samozřejmě kdyby to nešlo, dala bych kdo ví co za listopad, hlavně taky aby miminko bylo zdravé), aby nebylo štír. Nic proti štírům, v rodině jednoho mám a někdy je to náročné společně vyjít (vina více méně na obou stranách), tak kdyby na těch horoskopech náhodou něco bylo... :slight_smile: Ale to je až ten poslední důvod, ani ne tak důvod jako doplnění předchozích důvodů. Takže hlavně kvůli škole a příteli. Teda to jsem se rozepsala. :grinning:
6. únor 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivana21m něco o zánětu tady, ale jde jen o zánět močových cest:

Může zánět močových cest způsobit chybný pozitivní výsledek?

Ne. Domácí těhotenský test detekuje hormon hCG, ne vedlejší produkty infekce. Infekce nemůže zapříčinit uvolnění hormonů.

http://www.tehotenske-testy.net/tehotensky-test-cz.html
6. únor 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m velikánská gratulace k // :sunglasses:
6. únor 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 http://www.womenzone.cz/poradna/otazky/Zanet-delohy-nebo-tehotenstvi-19066 tot muj pripad i ja mam ty leky .... a doktor mi rekl ze je to zanet v deloze
6. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Tak já jsem štír :slight_smile: pravdou je že mám jen dva typy lidí, ti co semnou vyndou a ti co ne .... není nic mezi :D :D :D a asi jsem jeden z mála případů, kdy mě do miminka ukecává manžel .... být to na něm tak už jsem těhule tak rok a půl.... ale já viděla pořád nějaké překážky .... svatba ...... teď daleká cesta .... Pravdou je že postupem času jsme začala měknout a teď si mimčo už přeju, tak jsme začali se snažením :slight_smile:
6. únor 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Jsem připravená kočko :grinning: neboj se. To my teď začneme pilovat to snaženičko :grinning:
6. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m já bych ty antibiotika asi nebrala pokud byli na testě //
6. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Jo jsme pěkně po sobě, já 4DC ty 3DC a @zuzkka88 teda 1DC :grinning: Škoda že se tento měsíc nepřidá, aspoň bych v tom nebyla tak sama. všichni užjsou u snažení, za pár dní budou u testování a my furt nic :frowning2:
6. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 @cooke taky jsem štír :grinning: já teda nemám problémy s někým vycházet :sunglasses:
6. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova jo a rovnou na dvou testech, schanim na rychlo noveho doktora aby mi vzal krev, protoze mam strach je brat
6. únor 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m A co máš za antibiotika? A hlavně kdy jdeš na kontrolu?
6. únor 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m http://www.emimino.cz/diskuse/tehotensky-test-falesna-pozitivita-85801/
http://rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=15790172&typ=0
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=13909766&typ=0

Tady třeba:
Dobrý den. S přítelem se krátce snažíme a miminko. Tuto sobotu se mi dostavila menstruace, i když VŽDY se dostaví až v podělí. Menstruace byla strašně silná a bolestivá, až mi z toho bylo na zvracení. Normálně mám menstruaci tmavě červenou, ale teď byla strašně světle červená! Normálně mám menstruaci 5 dní plus někdy špinění a teď jsem ji měla jen skoro 3 dny. V podbříšku mě stále bolí, i když už menstruaci nemám a to i při pohlavním styku. Prosím o radu co to může být. Děkuji

pokud je těhotenský test negativní, může se jednat o zánět dělohy - tak se zánět projevuje. Proto je vhodné gyn. vyšetření, a asi ATB léčba. Pro detailní informace se, prosím, obracejte na svého ošetřujícího lékaře. Děkuji za pochopení. S pozdravem MUDr. Dagmar Makalová.

Zaráží mě tam - pokud je těhotenský test negativní (což mně osobně indikuje, že při zánětu dělohy by měl být negativní)
http://www.peceodite.cz/poradte-se-s-gynekologem/infekce-a-vytoky/13 (skoro úplně dole)

Ale samozřejmě nejsem odborník, tak vůbec nevím, jestli toto k něčemu pomůže.
6. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m přesně tak jak píšeš bych to řešila :slight_smile:) držím palce
6. únor 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek 14 dní v kuse bych ho nepila, tak max. 4dny po MS ať si neoddálíš ovu
6. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke
@zvargova no on je ten příbuzný ještě cholerik (a já někdy asi taky), navíc nemáme na některý věci stejný názor, a každý se snažíme tomu druhému namluvit, že zrovna my máme pravdu, jsme oba celkem tvrdohlaví. :slight_smile: To je jedno s druhým no.
@mmirunda neboj uteče to, za chvilku budeš testovat :slight_smile: zatím budeme držet palce ostatním kolegyním tady :slight_smile:
@ivana21m jj poptej se ještě jinde, za to nic nedáš, kdyby jsi těhu přece jen byla, může to miminku ublížit. Držím palce
6. únor 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda na zadnou kotrolu uz me nepozval, strcil mi do ruky papiry a recept a bylo to
6. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m Tak to bych změnila okamžitě lékaře. Co ti napsal za ty antibiotika???
6. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dicolfenac a doxibene ... a vsude kde ctu o tom, co mam ja, tak ty holky tehu byly.. tak nevim, musim rychle sehnat nejkeho doktora nejlip tady v liberci
6. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m Tak si zajdi do špitálu na pohotovost :slight_smile: Diclofenac je jen od bolesti, tak pokud nemáš žádné bolesti, zbytečně ho neber ( V průběhu 1. a 2. trimestru těhotenství může být přípravek užíván jen ze závažných důvodů a jen v nejnižších účinných dávkách ) a doxybene ( Podávání přípravku je v období těhotenství a kojení kontraindikováno.) takže tak, s tím bych taky počkala. Bolí tě něco?
6. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m to je hňup, nemám slov na toho dr. napsala bych mu na net pěknéééééééééééé reference teda
6. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m hlavně nechoď k Bayerový, ta tě ani moc nevyšetří, vlastní zkušenost, taky jsem měnila, teď mám v Boleslavi
6. únor 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m je sice hodná a tak, ale ultrazvuk ti jen tak neudělá, to tady v Bolce každou kontrolu, taky z toho důvodu mi našli, co mi našli, .....chodit ještě v LBC, vše bych měla v pořádku, ač jsem neměla ... tak asi proto, ale je to jen můj názor, třeba má někdo jiný, teď mám doktora pohodáře a vyšetřuje pořádně
6. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jen me trosku boli v podbrisku, ale ne nak zavazne
6. únor 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova ja byla primo v nemocnici, tady v liberci a vubec jim neduveruju protoze to jegynda na nic, porad maji nejaky problemy
6. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga tenhle problem mam se svoji doktorkou v jablonci, bolka je pro me uz moc daleko
6. únor 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Ahojky Evi :slight_smile:
autor
@ivana21m Tak hledej jinýho gyndaře :slight_smile: jestli to nebolí, s lékama bych počkala
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek