• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda musim nejakyho najit a rychle, ale nevim kde tady v liberci, sice jich tu je hodne ale vedet ktery by byl ten spravny
6. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m Tak se jukni na www.znamylekar.cz
6. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova Co jsem četla na netu a doporučily mi to některé holky, tak mi všechny říkaly, že se pije od 1DC do ovulace. Tak uvidíme.
6. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka Ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile: Myslím, že to by snad nemělo mít až takový vliv. Aspoň mě dr. na nic takového neupozornila a to jsem brala HA 14 let.
6. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Jj taky jsem slyšela že se pije až do ovu :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem konečně dočetla celý víkend... Vy mi vždycky dáte zabrat... :grinning: Ale jsem tu jen na skok, takže vás jen pozdravím :wink: Dneska mi na chirurgii vyndavali znamýnko, tak jsem nějaká špatná z toho a jdu se natáhnout :unamused: Jsem asi docela cíťa... :grinning:
@ivana21m Držím palce, ať seženeš nového doktora a je vše v pořádku.
6. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a jinak, dorazil mi ten "zázračný" lubr.gel a teploměr na BT, tak ještě spolu s ovu testy už mam doma docela arzenál..............:grinning: Dneska 10 DC, tak jsem zvědavá, kdy přijde ovu :confused:
6. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivana21m tak to mě teda moc mrzí... to je pěkně nespravedlivý...
6. únor 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila :frowning2: ja uz nemam slov .... uz me to nebavi, nemam na to uz energii, kaslu na to jsem s toho poradne unavena, a tohle bylo pro me uz dost velky zklamani
6. únor 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady No to už je teda arzenál :grinning: hezky nazváno :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teplota po 12 dnech klesla na 36,8 °C očekávám tedy MS v nejbližších dnech :unamused:
6. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova
o kolik ti klesla? 38,8 není nízká....
6. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy 36,8 °C sem se upsala a než to zpravila tys zareagovala :grinning:
6. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy cca o 0,3 °C takže mrcha dorazí
@zvargova
ale i tak to není nízké....
@zvargova
a jak jsi dlouho po Ovu. Nemůže to být implantační pokles?
6. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ale těhu to nejspíš nebude, dělala sem si test včera 11DPO a sněhobílo, ani ducha
6. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, já byla dnes u doktorky a mám zánět středního ucha :frowning2: ale ATB jsem nechtěla, protože bych mohla být těhu . . . doktorka říkala, že 24DC ještě nic nezjistí ani z krve, přitom já mám cyklus 25 dní, tak nevím, tak se tady trápím bez prášků a pokud nebudu těhu tak úplně zbytečně, ach jo, proč to člověk nemůže vědět hned? :unamused:
6. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka
ahoj , odkud jsi?
a nemůžeš ani antib. kapky? (otobacid)
6. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ahojky, jsem ze Zlína a dala mi kapky, ale říkala, že je to silný zánět a že neví, jestli zaberou, jsou to nějaké Garasone
6. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka Buď v klidu, klidně to kapej, miminku bys neměla snad ublížit, v některých případech se kapat dá a pokud ti to dr.napsala a hlavně k tělu by ses stále měla chovat tak jako by jsi těhu nebyla. Nezkoušela jsi TT?
6. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu mrchu nechciiiiiiiii :frowning2: zítra nebo ve středu dorazí :confounded:
6. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ne, ještě ne, chci, až pokud nedorazí MS a z těch kapek strach nemám, ona mi chtěla napsat něco jiného.
6. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka garasone by ublížit nemělo... Jsou to sice silné kapky, ale nejdou přímo do krevního oběhu, tak bych se nebála...
6. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka Tak si test pro jistotu udělej, ať víš na čem jsi :slight_smile: pokud máš cyklus 25 dnů tak už by tam měl být malilinkatej duch :wink:
6. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova čím dřív dorazí, tím dřív se zase budete moc snažit :slight_smile: A třeba ještě nedorazí ...
6. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana21m No, to Ti věřím... Ale asi to tak mělo být... já vím, že se člověk strašně těší, až to doktor potvrdí, ale nenaděláš nic... Hlavně to nezvdávej... No, každopádně to teď můžete využít k tomu, že se budete milovat, protože chcete a ne proto, že musíte, protože máš zrovna plodné dny... Ono to přijde samo a možná i dřív, než kdybyste se snažili...
6. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vera_vila tak fajn, děkuju
6. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda zkusím zítra, když nepřijde
6. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Ahoj doporucuji mudr Karaska v Jablonci, chodi k nemu moje mamka a moc si ho chvali, odrodila s nim brachu :wink:
6. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek