• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@athens26 Ahojky, ty žiješ? :grinning:
6. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim po narocnem sportovnim vikendu, bych ted potrebovala dalsi 2 dny na odpocinek, misto toho sem mela klasicke hekticke pondeli v praci :unamused: no nic v sobotu vyrazime do Italie na hory tak tam to bude relax :slight_smile: snazeni uspesne a pravidelne probiha a zatim si to moc uzivame :wink: sem 10DC, sem zvedava kdy dorazi ovu a jestli ji poznam!?
6. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda do stredy sem marna, mam fofr v praci, ale ve ct mame celdenni poradu tak se tesim ze tady s vama pobudu :grinning:
6. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@athens26 Jééé tak to sis to užila :slight_smile: já odpočívala o víkendu doma, mám teď náročných 12 pracovních dnů před sebou :frowning2: My už jsme se taky zapojili mezi snaživce. MS jsme zamávali a budeme doufat že už se mrcha neukáže :grinning: Tak uvidíme. Tobě držím palečky :grinning: za chvíli přijdou ty nej nej dny. A testuješ???
6. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda netestuju, kdyztak az dalsi mesic, zatim tomu davam volny prubeh. To si to mela rychly s ms, super, je potreba se na ovu poradne roztrenovat :grinning: no prave u me ty nej dny pravdepodobne budou na horach kdy mame malyho s sebou, ale uz sme naplanovali ze ho vyslem do bazenu driv, rychle sup na snazeni a rychle za nim aby nesel zpatky se zeptat kde sme :grinning: :grinning:
6. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky moje, jaký byl den? Já jsem se konečně dostala k pc:slight_smile: u doktorky jsem zjišťovala potřebné info, na kontrole proběhlo vše dobře - Dr. nezjistila žádné komplikace, překážky - doporučila mi Femibion, ještě 4 měsíce se snažit a pak mam dorazit, že bychom to začali řešit jinak :slight_smile: jinak - dnes jsem 11 DC a na ovu testu konečně viditelný dušík, slabší než kontrolní čárka, takže myslim, že ovu je za dveřmi - dnes je pro jistotu s manžílkem zkusíme otevřít, co kdyby :grinning:
6. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@athens26 Vymyšlené to máte krásně, ne že ne, tak snad to půjde tak i ve skutečnosti. Třeba se Vám to podaří bez všech novodobých vymoženost :grinning: . No jasně trénink dělá mistry, pak nám to půjde samo. Ještě deset dní a začne nám každoenní maraton :grinning:
6. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@silverskylady Ahojky Leni, Dr. se mě dnes taky ptala "už jste se začali snažit?" a já na to "jojo, už asi druhý měsíc, navíc piju kontryhel, dlabu babyplan, manžel selzink, měříme bt, děláme ovu testy" a ona "no, tak to je maximum:grinning:" víc prý už jen medicína :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, koupila jsem si dnes OVU testy a byla tam jen hooooodně malinko světlá čárečka, jsem dnes 14 DC... je možný že už je po OVU nebo spíš teprve dojde? Spíš by mě zajímalo zda se tahle čárečka slabá může ukázat třeba i krátce po ovulaci
6. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky Baru, samé dobré zprávy, snad nebude potřeba dr.znovu navštěvovat. Snad jen pro fotku z UTZ :grinning:. No tobě se to taky blíží jste na tom vlastně s @athens26 nastejno :grinning:. No zkuste je dneska ty dvířka s manžílkem pootevřít :grinning: jak jsem psala výše, trénink dělá mistry :grinning:, hlavně aby jste se takhle krásně snažili teď furt :wink:
6. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stydlinka Ahojky, tak každá má ovu jinak, těžko říct jak ji máš ty :slight_smile: Klidně ještě může dojít :wink:. Slabá čárka na testu může být po celou délku cyklu. Ovu poznáš tak že je čárka testovací stejně silná nebo silnější jako kontrolní. Pak proběhne ovu asi do 28-48hodin
6. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, vlastně - jsme s athens26 i silverskylady přibližně stejný DC :slight_smile: už jsem dnes Kubovi řekla, na testu je dušík, musíme se snažit - nepozná, kdy je pozitivní a kdy ještě ne, tak jsem toho využila :slight_smile: zítra jde do práce, kdyby byla ovu, tak to nevadí, že ne? Vrátí se ve středu, to můžeme zase pokračovat ve snažení...
6. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova neboj nevadí, je lepší každé dva dny, než denně :grinning: ale i kdyby byla zítra silná čárka tak buď si tam spermíci počkají a nebo stejně ovu proběhne do 2-48 hodin od pozitivního testu, takže středa je ještě dobrá :grinning: A co Kuba na to že jsi mu ukazovala pozitvní test? :grinning:
6. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda 28-48 hodin před ovu a v den ovu nebo třeba den po by měl test ukázat něco?
6. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stydlinka když je ovu test pozitivní ( jako stejně silné nebo silnější čárky) tak ovu proběhne do 28-48 hodin :grinning: takže nejlepší je se snažit den až dva dny před ovu, v den ovu a ještě dva dny po ovu :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Právě, že mi přijde hned takový akčnější - od Dr. jsem šla koupit Femibion, pak jsme jeli k tchánům - kupovala jsem nějaké čajíky pro tchýni a rovnou jí ukázala naše vitaminky a Kuba na mě " nedávej je na tu skříňku, zapomeneme je tu, víš, že je máme brát" :slight_smile: tak mě to potěšilo:slight_smile: no, kdyby byl takhle krásný těhu test, nezlobila bych se. Měla jsem neskutečnou radost, když Dr. řekla, že je vše v pořádku - teď už jen, aby to klaplo - zatím se snažíme každý druhý nebo třetí den - myslíš, Miri, že to stačí?
6. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Ty se mě ptáš, jako bych bych měla doma tři děti :grinning: U nás to nestačilo, tak nevím jak u Vás, ale třeba u augustky stačil jeden výstřel a bylo vymalováno :grinning: tak já nevím :slight_smile: Tak to je dobře, že se takhle Kubík k tomu staví, jen ať si tě hlídá, to by bylo aby se nezadařilo :slight_smile: Jo taky mě mrzelo, že ty krásný čárky jsou jen na ovu testu a ne na těhu testu :frowning2: Tak hlavně aby jste se snažili kolem té ovu, to klidně denně nebo aspoň ob den, to by pak mělo vyjít
6. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, prostě ho teď budu násilnit den, co den - teda když bude doma, což zítra nebude :frowning2: jedině ještě ráno, ale to už mi přijde moc (večer a ještě ráno) - je mi ho líto, kdyby věděl kvůli čemu je manželka takhle akční :grinning:
6. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova A myslíš si že si to nedomyslí??? Ten můj si to domyslel :slight_smile: ale taky násilním kdy se dá, musím toho využít, že se ještě násilnitnechá :grinning: A hele nelituj chlapy, oni nás taky nelitují :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Nejhorší je že kolem té ovu mě chytá sexovací a testovací mánie :slight_smile:, jen kdyby to kurňa vyšlo :frowning2:
6. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj Baru, my se taky snazime kazde 2-3 dny, jak to vyjde, ale zatim me dyl nez 3 dny. Az si budu myslet ze je ovu tak urco se budem snazit kazdy den, maximum obden :wink:
6. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@athens26 ty jo stávají se z nás vampky :grinning:
6. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda ale delame to pro zachranu lidstva! :grinning:
6. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mmirunda Já se snažim být akční během celého cyklu, aby neměl podezření - nevěřila by si, kolikrát bych radši spinkala :slight_smile: ale mimčo za to stojí :slight_smile: navíc je to potom vždycky příjemný :grinning: ale testy Kubu vzaly docela taky, je na pokusy :slight_smile: musí to vyjít, děláme vše podle plánu :slight_smile:
@athens26 Ahojky, tak to se snažíte stejně jako my - měli jsme max 2 dny pauzu - to by mělo stačit, viď? Hledam všude kolem uklidnění, i když vim, že jsme na tom všechny stejně :frowning2:
6. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Nechci tě zklamat, my to takhle dělali i minulej měsíc :frowning2: a stejně nic. Doufám že vy budete úspěšnější :slight_smile: Martin je náruživej dost, takže on může furt, já bych teda taky kolikrát raději spala :grinning: A máš pravdu, aspoň že je tom příjemný :grinning:
6. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jinak Martina testy nezajímají. Furt mlel cosi o počůraných papírkách :grinning:
6. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Jojo, já vím - jak často jste se tulili minulý měsíc vy? Upřímně - hodně by mě zajímalo, jak to v těle funguje - když se tulíme v době ovu, tak to přece musí klapnout?! Teda - teď jsem se vytočila - přdvádim tu nadlidský výkony, běda, jak to k ničemu nebude :grinning:
6. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova my jsme se v době ovu tulili denně. Tři dny před, v den ovu a jeden den po :frowning2:. Taky by mě to zajímalo, co se tam vlastně dělo. Napadlo mě taky že třeba došlo k oplodnění, jen se vajíčko neuhnízdilo a proto jsem měla takový šílený nezvyklý bolesti, ale nevím jen vymýšlím :confounded:. No děvče děvče, já ty nadlidský výkony předváděla minulý měsíc :frowning2:
6. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Každý den to u nás nepůjde :frowning2: kvůli Kubovo práci :frowning2: takže jedině pokračovat v zajetém intervalu...no, přesně, jak píšeš - mohlo se oplodnit, ale vyšlo s MS - to jsem tipovala i u mě, dušík na těhu testu byl, MS přišla později a bolesti extrém :frowning2: to by nam teď mělo vyjít,viď? Kolikátý DC jsi dnes? Máme to zhruba 2 týdny po sobě, tzn. já dělám ovu testy a ty se na ně chystáš,viď? Až já budu nervit nad těhu testíkam, ty bude dělat ovu:slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jj přesně jak píšeš. Myslím si že to tak i bylo, prostě se jen neuhnízfilo nebo nevím, ale takovýhle bolesti si nepamatuju od malé holky, kdy mě bylo tak dvanáct nebo třináct :frowning2: Za tu bolest by nám to vyjít mělo :slight_smile: Já jsem teď 4DC, takže jak ty budeš testovat těhu test já budu ve fázi největšího snažení :wink:
6. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek