• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Jů,ale to je pěkný :slight_smile: alespoň budeme každá s tou druhou řešit opačné fáze a držet si palce :slight_smile: jak já už bych chtěla dělat těhu testy :slight_smile: resp. najít tam // - Miru, to je fakt o nervy :grinning:
6. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Nooo je to o nervy, teď budu zase já uklidňovat Vás a vy se budete pozorovat, všechny těhu pseudo příznaky co?? Taky mě to hrozně deptá, ale nedokážu to neřešit :frowning2: Nevím hlavně jak to neřešit, když to tak moc chci :frowning2::frowning2:
6. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Potěšila mě dnes doktorka, která neřekla " hlavně na to nemyslete" - řekla, ať si užíváme snažení a těšení na mimi, že nevidí důvod, proč by nemělo přijít. Uklidňuju se, že do června má čas příroda a pak nam pomůžou doktoři, takže třeba už pod stromečkem budeme tři, i když malinký jen v bříšku :slight_smile: tak - ty si zapamatuj, co jsem teď napsala a až budu za 3 týdny hysterčit nad negatovním těhu testem, připomeň mi to :grinning:
6. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova á ti to zkopíruju, kdyby náhodou bylo potřeba :grinning: Příště uý já nad negativním testem budu bulit :frowning2: Taky bych chtěla být do dalších Vánoc ve třech :frowning2: ale nejen v bříšku. Já už se s Martinem bavila o tom, jestli by k doktorovi šel, a on řal že s tím nemá problém, takže aspoň žádnej blok v tomhle :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, dneska to balím, blbě jsem spala tak jsem vyřízená :frowning2: Dobrou holky :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Barunko, nestresuj, ještě tě čeká mnohem větší stres :grinning: :grinning: Dobrou noc kočko a zase brzo tady papa :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ...... jéé Miru jak já ti závidím že tu mrchu už máš zasebou ..... já se s ní otravuju vždy nejmíň 5 dní :(
6. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miri - moc děkuju za pěkný povídání, pořád lituju, že si až v Brně :frowning2: stresovat budu za 3 týdny, teď ještě klídek - čekam na Kubu, až přijde z hokeje :slight_smile: přeju krásné sníky, tul se k Martinovi a zítra papa:slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Taky toho lituju, ale třeba bychom si pak nebyly tak vzácné a třeba bychom si na živo nerozumněly, to nikdy nevíš :grinning:. Taky děkuju za pěkné povídání, krásné snažení přeju a sladkou dobrou noc :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cooke Ahojky, zrovna jsem na odchodu. Já ji mívám tak dva až tři dny, takže už dneska mám klid, ale neboj, taky se dočkáš :grinning:
6. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak zas zítra papa
6. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel ze sobotního celodenního spravování auta dostal tu nejhorší "chlapskou" smrtelnou nemoc ...... "rýmečku" .... Ne teď vážně, chřipka jako hrom :unamused: takže já jsem ráda že zatím mrchuju a doufám že se do snaženíčka uzdraví a nenakazí mě ....
6. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m no tohle!! :-O to teda nechápu...
6. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 vím, že je to malý skok, ale já už budu zítra 18DC a včera a dnes mě bolel podbřišek jako při MS, tak jsem si říkala, že by to ovu mohla být....nebo jsem to už nějak prošvihla :-/
6. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy No, doufám, že nějakou pěknou dostanu :wink:
6. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova to je super, že u Dr. bylo vše v pořádku :slight_smile: ted huráá na snažení!!
no a popravdě holky, už by jsme to mohly s těma // trošku rozjet :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cegga Také ti nedoporučuju Bayerovou, také jsem tam chodila. Nyní chodím k Blümlové a jsem spokojená. Moje ségra chodí k Soukeníkovi a je také spokojená :wink:
6. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno kočičky. Tak jako by venku nestačila ta šílená kosa, ještě do tho napadl sníh :angry: :angry:
7. únor 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj Miru, já před chvílí dorazila z noční, a zatím se mi spát nechce, o té zimě mi nemluv, mám rýmu, teče mi z očí, fakt paráda, konečně jsem doma v teple. Sice jsme v autě topili, ale venku -16, i foukalo. Ještě si asi udělám kafčo a pak půjdu do pelechu, abych byla odpoledne čilá, až se Pepa vrátí z práce :wink:
7. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahoj, to doporučení nebylo pro mě, ale nevadí :slight_smile: Nu, jsem ráda, že jsem sehnala jiného doktora. To víš, když jsem bydlela v LBC, tak jsem nahonem někoho sháněla a jediná, která měla místo byla Bayerová, teď bydlím už skoro druhým rokem v Boleslavi, tak jsem si našla Dr. zde, mám vlastně jakoby dva doktory, střídají se tam, ale spíše je tam pan Čepelík - a jednou se mi to tu v místě bude hodit - žádné dojíždění jinam, stačí, že tam jezdím do práce :wink:
7. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... No, tady to na sníh vypadalo už včera večer... Ale nechápu, jak můžeš nasněžit, když je mínus deset... Já měla za to, že sněží vždycky, když je kolem nuly...

Jinak já dnes 37,1 (10 DPO a 22 DC) - koukala jsem na teploty minulý cyklus a měla jsem to dost podobné (3 dny 36,9, 2 dny 37, 1 den 36,8), akorát při poklesu na 36,8 přišlo druhý den MS, tentokrát místo MS teploty zase vyskočily...
7. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky - hlásim, že v Plzni je taky bílo, brrrr - vůbec se mi do té zimy nechce, ještě jsem bez auta, tak chtě nechtě musim na tramvajku :frowning2: jinak já jsem dnes 12 DC, včera na ovu testu //, ale testovací je ještě slabší, než kontrolní - snažení ale i tak proběhlo :slight_smile: dnes nebude nic, manžel je v práci :frowning2: tak zase zítra a ve čtvrtek :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova ... ahoj, tak já mám dneska 15 DC, ovu testíky nezkouším, nechávám to osudu :wink: ani teplotu neměřím, včera u nás taky nic, musela jsem do práce, tak doufám, že ted ty dny už dopadnou, žádná noční služba přede mnou :wink:
7. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, muzu se k vam pridat do diskuze? uz nejakou dobu sem chodim cist... Cerpat rozumy :slight_smile:, nechtela jsem prvne chodit na vubec zadna fora a diskuze, ale proste mi to neda :slight_smile:
7. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jajinax jasně že můžeš :grinning:
7. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinax tak vítej :slight_smile:
7. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my se snažíme od ledna a vše je zatím ve hvězdách
7. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,po delší odmlce Vás tu zdravím :slight_smile:.Tak já v pátek budu testovat po IUI,ale vidím to bledě,dneska jsem začla lehce špinit :frowning2: ach jo..
7. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame ted taky prvni mesic. Ale tak uplne znenadani. Vubec jsem netusim, kdy jsem mela plodne, ovu, jestli vubec...
Na zítra jsem objednaná k pani doktorce, vyslo mi to zrovna tak blbe pred MS :(, MS ma nejblizsi termin v patek, tak uvidime :slight_smile:
7. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek