• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@cegga Ahoj, koukám, že jedna z mála, která nedělá OVU testy a neměří BT. Já taky statečně odolávám. Říkám, si, že jsme s manželem mladí, tak je ještě času dost. A hlavně, co má přijít, tak přijde. Beru jenom kyselinu listovou, ale ostatní nechávám na přírodě.
Už se nám teda jednou podařilo otěhotnět, ale miminko se neudrželo a v 10. týdnu jsme o něj přišli. Hrozný pocit, ale život jde dál... Brzo se určitě zadaří a tentokrát to vyjde :slight_smile:
7. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Jee, ahojka, já se asi uklepla, no jo, mobil není to co Pc :slight_smile: se nedivím, že má volno, když od ní pacientky odcházejí
7. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... jak se dnes máte? :slight_smile: Já hrůza, v práci naprostý blázinec a ještě k tomu všemu nám tu zamrzla voda :unamused:
7. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Po delší pauze mě tu zase máte :grinning: Opět nebyl čas se sem ani kouknout, takže jak se nám tu rozrůstají těhulky? :dizzy_face: Já jsem dnes 26.DC, ale vidím to hodně bledě :frowning2: Asi ani tentokrát ze snaženíčka nebude miminko :frowning2: Začala jsem měřit BT, tak se v tom ještě moc nevyznám, ale zatím mě to nijak neotravuje, každé ráno měřit... Škoda jen, že abych se něčeho dopracovala, je potřeba měřit alespoň 3 měsíce... Chjooo :fearful:

@augustka Jak se máš? :slight_smile: Už jsi byla u dr?? :slight_smile:
7. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vás zdravím holky!!taky na jihu :slight_smile: je taky sníh :-/ a já se už těšila na jaro :frowning2:
dnes jsem 18DC a vypadá to, že ovulka proběhla...a my se poctivě snažili ak uvidíme...
jinak mám volno a jdu dneska na nehty,udělat si radost :grinning:
7. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak si užíváte sníh, zimu a snažení?
7. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
užij si to, jen pozor, ať nedopadneš jako já :grinning:
7. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Tak přeji aby tam za vilku byly ty dvě //
7. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k Vám přidat? Změnila jsem doktorku, která mě zbytečně stresovala a mám novou, která je super, jiný přístup...
Snažíme se o mimi poslední měsíc, ale v lednu se nic nechytlo,,, tak budeme zkoušet štěstí dál... nic neberu, neměřím,... jsem na to lajdák..
stavíme domeček, tak to mám plno starostí se zařizováním atd,,,
třeba se nám miminko podaří, až bude vědět, že bude mít svůj pokjíček..
7. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke no já si // moc přeju,ale někdy mě i strach přepadne, jakože jestli bych to zvládla a tak :slight_smile: no uvidíme cca za 14 dní :slight_smile:
@mersy at nedopadnu jako ty?
7. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak rychle po možném otěhotnění si děláte testy,, Já měla spočítané plodné dny a tak si udělala test za 4 dny a nic tam není,, tak se nepodařilo, nebo je brzy??
7. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda ahoj! vítej mezi náma :slight_smile:
my taky stavíme domeček..tak možná proto jsem i tak nějak v klidu, když se to ještě nepovede...takže se snažte a nic měřit nemusíš, klidně tomu nech volný průběh...a brala bych aspon kyselinu listovou :slight_smile: to je muj názor :slight_smile:
a kolik pak ti je jestli s emuzu zeptat?
7. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda to je určitě brzo..nejdřív 10DPO (den po ovulaci), nejlépe a nejjistější v den očekávané menstruace, ale ono se to čekání nedá vydržet :grinning:
7. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda nejdřív tak 10DPO, ale u mě tam teď nebylo nic vidět :-/ čekám na mrchu, která by měla dorazit zítra, doufám že nedorazí a že 10.2 si budu moct udělat test, ale jelikož mi včera klesla teplota tak mrcha dorazí :frowning2:
7. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
šla jsem od manikérky, uklouzla na schodech a teď už mám měsíc nohu v sádře :slight_smile:
7. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda
vítej u nás.....
testuješ se moc brzo, počkej
7. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ještěže ta moje tamnemá schody :grinning: no ale to je radost teda...budu dávat na sebe pozor :slight_smile:
7. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
to dávej.....
Alespoň můžu odpočívat a snažit se, ale už mě to v posteli nebaví . Teda ležení ne snažení :wink:
7. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy :grinning: ale tak si aspon odpočineš :slight_smile: a mužeš se snažit :slight_smile:
7. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spolusnažilky můžu se k vám přidat? V těch odborných termínech se ještě moc nevyznám :slight_smile: vysadila jsem prášky v prosinci, v lednu MS pěkně rozházená, v půlce ledna jsme se začali snažit at teď čekám na MS.. měla by dorazit tento týden..
7. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Za 4 dny je strašně brzo... Já tam neměla nic ani po 7 dnech... Holky tady většinou testují tak den před MS nebo v den, kdy měly dojít MS... Myslím, že i 10 DPO je ještě poměrně brzo... Dnes jsem 10DPO, ale testovat znovu zkusím až v sobotu, to budu 14 DPO, asi 3 dny před očekávanou MS a uvidím... Chtěla jsem původně testovat zítra, ale počkám do soboty...
7. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo Vítej mezi námi...
7. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila a teplotka se drží nahoře?
7. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky Baru, tak to jsi mě rozesmála... :sweat_smile: Takže já už jen naordinuju nějaké vitamínky Tomovi a jedeme taky na maximum :grinning:
Včera když jsem vybalila ten gel a teploměr, tak na to chudák tak koukal......... Ale on je skvělej, když mu naordinuju cokoliv, on to kvůli mimču udělá :dizzy_face:
Dneska až přijdu domů, tak už zkusím ovu test, už by se tam mohlo něco rýsovat :wink:
7. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nevíte kdy mi graf na womenzone.cz vyhodnotí kdy jsem měla ovulaci??? až po skončení cyklu, nebo jak se to dělá:??
7. únor 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je celých 14dní nějak divně... ale nevím, jestli to nemám psychický... testovala jsem včera a nic... MS dnes a zatím taky nic...
7. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 nejsem moc odborník, ale myslím, že tam zadáváš první den MS....
7. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky, též jsem zkoušela o víkendu ten gel, tak jsem zvědavá co to bude za zázrak, jen doufám, že jsem to snažení tak nějak stihli, ovulku mi test teda ukazoval silně od soboty a to ještě včera večer, tak jsem z toho trošku mimo...a snažen jsme měli celý víkend, včera už bohužel ne, už jsem měla chlapa v tahu. Držím palečky :wink:
7. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo zadávám, ale chtěla jsem aby se mi barevně zobrazila ovulace, tak se ten graf zbarví, asi až začnu nový cyklus, nebo nevím..
tak držím palečky, snad to vyjde a brzo uvidíš //
7. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek