• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@elza2110 a máš normálně 28dní cyklus? Mě to vyjelo nějakých 13dní ovulace po prvním dnu MS, ale první měsíc bez prášků jsem to měla hrozně rozhozený..
7. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mavo no já to ted zkouším měřit a zadávat tam první měsíc a mám tam zadaný cyklus 30dní, dneska jsem 18DC, tak jsem myslela, že mi to tam už zobrazí, kdy byla ovu.
7. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110
bohužel se to na womenzone zobrazuje až od 2 měsíce
7. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 mi stavime svepomoci, tak jsem v lete dost makala a tedka bych take chtela,,tak by to s briskem tahat maltu asi neslo ..
je mi 27 let, manžel je o kousek mladší..
ovulaci podle grafu jsem mela ve stredu a ctvrtek, tak jsme se muchlovali cilene a test byl vcera, tak to je teda brzo.. tak to zkusim jeste v nedeli.. a uvidim..
me tak od soboty boli bricho, jakoby pycha, kdyz dlouho sedim, nebo chodim. ale uz to je skoro pryc, spise to citim vecer a brzo rano,
7. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvargova co je ta zkratka??
7. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy cože? já myslela, že to vyhodnotí podle teplot a tak....hmm, tak nic...
7. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
DPO - dnů po ovulaci
MS - menstruace
DC - den cyklu (počítáno od 1. dne MS)
OVU - ovulace
7. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vera_vila a citis jako by něco?? mě mamka rikala ze bycho to poznala, tak me jen tak boli bricho dole, takove jako napinani, ale mozna to jsou vsugerovane pocity..
7. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvargova diky ,,, to bude zase chytřejší
7. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Tak to budeš mít výsledek o něco dříve než já, tak to jsem zvědavá... :confused: Víš co, já na takové "zázraky" normálně moc nevěřím, ale teď už se chytám každé blbosti :grinning:
Ale přeju ti, aby to vyšlo, když už je chlap zase v tahu :wink:
My na to máme opět jen ten víkend, tak snad to tak nějak vyjde... :confused:
7. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 mě to teda vyhodnotil hned - respektive je tam napsáno - že ovu je poslední den nízkých teplot... Ono to tam nějak zvlášť nezaznamenává - ani nic nezabarvuje...
7. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 jj, moje teplotka se po tom malém poklesu zase drží nahoře... Tak uvidím... V sobotu zkusím znovu testovat
7. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vera_vila vnápovědě ke grafu je zobrazený graf a tam je to barevně rozdělené, plodné dny podle teplot jsou zelené a tmavě zelená je den ovulace podle teplot...tak jsem myslela, že se mi to tam taky tak zobrazí...
7. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@granda No, já mám v břiše tlaky - už jsem jedno těhu zažila, tak by se ty pocity daly dost srovnat - sem tam mě píchne, ale jinak se moc nepozoruju... A spousta žen to vůbec nepozná... Na to bych se vůbec nespoléhala... Zkus to fakt nejdřív až tak těch 10 dní po OVU otestovat, dřív je moc brzy...
7. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady Ahojky :slight_smile: vidím známou tvář ... jak se daří?

já tu chvilku nejsem a plno nových lidiček :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 no, zelená jsou plodné dny podle teploty, žlutá jsou plodné dny podle zadaného cyklu... Pokud se to někde protne, tak je taková ta jiná zelená, ale nemusí to znamenat OVU, i když většinou to tak vychází... Já jsem minulý měsíc neměřila celý cyklus, tak to tam nemám vidět, ale teď už měřím celý cyklus a mám tam zelenou i žlutou... Zkrátka poslední den nízkých teplot je OVU, většinou se to tak nějak trefí do prvního plodného dne podle délky cyklu... Tak uvidíš...
7. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana3333 Ahojka, mám se fajny, dnes mi ani není špatně :grinning: teda zatím :grinning: k doktorce jdu 13. už se těším, to uběhne jako voda :wink: Co ty, jak je?
7. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke Ahojky, no jo, už jsem zase po těch pár dnech volna v práci, tak to tu teď budu častěji :wink:
Paradoxně mam v práci víc času než doma.... :grinning:
Jako jde to, ale klidně bych byla ještě týden doma :dizzy_face: Když jsem ráno viděla to počadí, tak se mi nikam ani nechtělo. Klouzala jsem se do práce celých 120 km :wink:
A co ty, už ti je dneska líp? A jak to, že vám v práci zamrzne voda, prosím tě? To tam máte takovou kosu? :astonished:
7. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak na to tak koukám, tak @mmirunda na nás dnes prdí :grinning:
7. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@augustka Ahojky :slight_smile: Neboj, ona doběhne... :grinning: Musí si to tu zkontrolovat, že @mmirunda :grinning:
Tak to je fajn, že ti dneska ani není špatně, tak kdyby už to vydrželo, viď...
7. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka Já ti dám že na Vás prdím :frowning2: Jsem v práci a nemám čas se ani najíst :frowning2: :frowning2:
7. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vy jste ale sudičky :angry: :angry:
7. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Jinak vítám všechny nové tváře, nebudu jmenovitě nebo bych se upsala :fearful: tak se omlouvám
7. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady No, to by mohlo, včera to bylo hrozný :grinning:, ale nic ven nešlo, jsem se asi z toho vyspala :grinning: Jako by nás @mmirunda slyšela, že :grinning:

@mmirunda No jo, jsem to tak nemyslela, je mi jasné, že pracuješ a že na nás přijdeš mrknout, až to půjde, tak se hned nečerti :grinning:
7. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silverskylady Voda zamrzla už nejspíš někde venku u přípojky k potrubí a tím že se ve spodních patrech netopí (pan jednatel šetří kde se dá :rolling_eyes: ) tak možná zamrzla už i někde ve zdech. Každopádně, záchody nebo kuchyňka mimo provoz takže opravdu paráda :( Ještě že tu budu už jen týden a konec ....
7. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Taky pracuju a taky děs, teď jsem na chvilku zaskočila ...... takže tě úplně chápu ......
7. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka Čertím, protože mě dneska všichni sejří, hlavně tady v práci :angry: :angry:
7. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cooke No joo nejvíc vykřikují ty co se válejí doma, že @augustka :grinning:
7. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda Tak se na ně vyprdni, vždyť půjdeš už pomalu domů :wink:
7. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A navíc mě několikátý den šíleně bolí hlava :frowning2: :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek