• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@jana3333 už jsem tu, říkala jsem že tady budu. CHlap si půjd ještě na chvíli lehnout, je zbitej z práce jako pes :grinning:
19. led 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k hlavu vzhůru, sebrat se a vrhnout se na další snažení, nic jiného nám stejně nezbyde
19. led 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k :frowning2: To mě mrzí! Ale neboj, příští měsíc to vyjde a těš se na snaženíčko :wink:
19. led 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka k taky jsem dnes byla zklamaná, když MS dorazila :frowning2: jsem si furt říkala třeba, když už dva dny zpoždění a pak nic :angry:
19. led 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda No tak paráda :slight_smile: Hlavně ho nenech moc dlouho spát :grinning: :wink: Ať to neprošvihnete :grinning: Chjooo, mě to v té práci tááák nebaví, hlavně když vím, že přítel už je doma :unamused:
19. led 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 my bychom to právě dneska měli stejně. On přišel ve tři a já bych bývala byla v práci až do osmi a domů chodím kolem deváté a jelikož vstává zítra do práce už ve dvě ráno, tak už by spal jak bych přišla a ten dobrej den bychom prošvihli, což by mě zabilo. Lehne si tak na hodinku, na dvě, pak bude času dost :grinning:
19. led 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Koukám, že jsme na tom věkově úplně stejně. Mýmu manželovi bude taky 34 a mě příští rok 30 :grinning:
No já ten věk zase tak moc neřeším, cítím se mladě...... :sunglasses: :grinning: Ale právě jde spíš o to případné těhotenství a pokud budeme chtít dvě děti, tak abych nerodila ještě ve 40ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@montonik To znám :frowning2: Přesně takhle jsem to měla taky :pensive:
autor
@silverskylady No to jo, to asi jsme :slight_smile: jen já nejsem vdaná a ani to v nejbližší době neplánuju. Chlap mě asi nechce, ale co, to je jedno, ten papír pro mě není tak důležitej a budu doufat že jednou to přijde a budeme se pak celá rodina jmenovat stejně. A kdy ty máš narozeniny? Já jsem 22.12 :grinning:
19. led 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333 tak snad příští měsíc! jak dlouho se snažíte? nebo už nějaký mimi máš?
19. led 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333
@mmirunda jo však v pohodě, třeba se nám to nakonec podaří, že to bude zase v prosinci jako první mimi a kdyby to byla holčička bylo by to fajn, tak uvidíme...

vám všem přeji hodně štěstí
19. led 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@augustka gratuluji
19. led 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Jestli můžu reagovat na to, co jsi teď napsala, tak já taky nejsem vdaná :slight_smile: Pořád si říkám, že nepotřebuju papír k tomu, abych věděla, že mám někoho ráda, ale na druhou stranu bych chtěla, abychom měli všichni stejné příjmení...
19. led 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@montonik Ne ne, nemám, bude to naše první u obou :wink: Snažíme se teprve od začátku prosince a poprvé to nevyšlo :cry: No jo, člověk je zase chytřejší a začala jsem shánět víc informací o těhu a tak...
19. led 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@augustka Jé, tak už jsem to dočetla :slight_smile: Supr!!! Gratuluju! První těhulka mezi námi :wink:
19. led 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k já bych právě v prosinci nechtěla, ale asi to nebudu řešit, chci miminko a hotovo. Jen jsem nechtěla aby nadávalo jako já, že je dva dny před Vánocema :grinning:
19. led 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 přesně to si myslím i já a třeba to pak chlapa nakopne samotnýho a až budeme tři tak si nás bude chtít vzít :slight_smile:
19. led 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda @jana3333 Tak já sice vdaná jsem, ale nijak jsem manžu neuháněla, jestli mi rozumíte... :wink: Prostě jednoho dne přišel s tím, že si mě chce vzít, požádal mě o ruku a bylo (ještě jsme spolu nebyli ani rok :sweat_smile: ) No a protože už v té době jsme děti chtěli, tak to společné příjmení bylo vhodné... :grinning:
A narozky mam v září :slight_smile:
19. led 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Přítel občas něco naznačí, ale když se ho zeptám, jak to plánuje, tak jako že jo, že s tím počítá, ale nic konkrétního ... Na podzim se mě jen tak zeptal, jestli bych se chtěla třeba v létě vdávat, ale že nechce vědět odpověď, jen ať si to rozmyslím, abych prý věděla, co mu odpovědět, až se odhodlá :slight_smile: A zatím nic :grinning: Pak jsme se domluvili na tom miminku, tak možná čeká, až budu těhulka :wink:
19. led 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady jasně že jo, mě kdyby někod poždál, taky bych asi neřekla ne, co si budeme vykládat, ale jelikož nikod nepožádal, tak to nehrotím a neřeším a ono to třeba přijde samo. Jsem ráda za to, že jsme se domluvili na mimískovi
19. led 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 a kolik je tobě???
19. led 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda 25 :slight_smile: a přítelovi bude 31 :slight_smile:
19. led 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 jojo, to jsem už taky chtěla mimi, jen to bohuželnevyšlo, noc co, minulost je minulost a žijeme tím co je teď :slight_smile:
19. led 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Já nikdy neměla moc ráda otázky jako : a v kolika chceš mít první mimi atd., vždycky jsem nevěděla, co odpovědět a nemůžeš každému extra vysvětlovat, že až poznáš toho správného chlapa, který bude chtít, bude se snažit a bude tě a miminko umět zabezpečit a udělá pro nás cokoliv. Většinou jsem plácla nějaké číslo které nešlo pod 28 :grinning:
19. led 2012 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 já jsem vždycky věděla, že chci dítě brzo, do 25 jsem chtěla první, ale bohužel, člověk míní a život mění. Budu ráda když to stihnu do 30 :slight_smile:
19. led 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Já najednou cítila obrovskou touhu po miminku, takže si myslím, že je ten správný čas :wink: Neměříš si BT? A jaké ty OVU testy si kupuješ?
19. led 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Asi je taky koupím :slight_smile: Od kterého dne testuješ? Od 13.DC? Jo a dneska mi přišel ten gel :grinning: :sweat_smile:
19. led 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 Já testuju od 10DC a to jsem tam měla duchy a už od včerejška sílí čárečka( víc u mě v albu). Tak pak řekni jakej je gel :grinning:
19. led 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Ten až při OVU :grinning: Každopádně za 400,- Kč je malý 75ml - ale kdyby měl pomoct ... :grinning: Já jsem v tich ovutestech úplný neznalec ... A že ji máš poznáš podle toho, že máš úplně silnou druhou čárku?
19. led 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek