Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
7. únor 2012
@augustka Právě že nepůjdu, končím až v pět 😞
augustka
7. únor 2012
@mmirunda No jasný, tak co máme dělat jiného 😃
augustka
7. únor 2012
@mmirunda To uteče jako voda 😉
mmirundaautor
7. únor 2012
@augustka Joo už aby to bylo, v nohách mám už dneska tisíc mil a tady nikdo netestuje. Holky testujte ať to aspoň trochu rychleji utíká 😞
cooke
7. únor 2012
@mmirunda Taky se těším až tu uvidím ty vystavené fotečky testíků s //, abych nabrala tu správnou náladu 🙂 Já dnes 4DC tak ještě chviličku a můžu se těšit aspoň na snažení 🙂
augustka
7. únor 2012
@mmirunda no vidíš, kilometry pro zdraví 😃 já testovat už nemám čím, všechny testy už jsem použila 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@cooke No jo, my co jsme na začátku, nám to pomalu utíká co? Jojo chtělo by to něčím spravit náladu 😞
zvargova
7. únor 2012
@mmirunda já bych testovala podud by nedorazila MS 10.2.
mmirundaautor
7. únor 2012
@augustka Ty ani testovat nemusíš, ty jsi už jasná 😃
cooke
7. únor 2012
@mmirunda Normálně jsem zjistila, že jsem na testování závislá 🙂 ..... ještě že můžu testovat aspoň OVU a že tam ty čárky skáčou celkem bez problémů (ducha mám po celý cyklus 😃 ) ale i pro
@augustka to musí být děs běs...., čekat na to kdo se přidá do řad těhulek 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@cooke Vždyť už těhulka je? Jen to nemá potvrzené doktorem, ale testy se jí barví víc a víc 🙂. Taky jsem na testování zavislá, ale ovu budu testovat nejdřív od neděle nebo pondělí, dřív ne 🙂 A pak zase jen čekání na MS 😞
mersy
7. únor 2012
@mmirunda
někdy je to děs, pracovat s lidmi....
Kolikrát má člověk chuť je ............................. 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@mersy Jo to mi povídej. Šéfka má dovolenou a baby se flákají, ale někdo tu práci udělat musí ne? Tak proč ne já ]-( ]-(
mersy
7. únor 2012
@mmirunda
nějak se mi teplota zatrhla 5 dnů na stejném čísle. Dnes ale zase poskočila nahoru 🙂 , tak jsem zvědavá, co z toho bude.
jajinax
7. únor 2012
jj..dneska je nejakej bojovej den....me tez vse vytaci a vsichni mi lezou na nervy...🙂
augustka
7. únor 2012
@mmirunda Tak jsem ti chtěla udělat radost a ty zase nic 😃
@cooke Spíš je děs běs čekat na kontrolu a potvrzení těhu a že je vše OK 😉
mmirundaautor
7. únor 2012
@mersy Držím ti palečky, ať ta nejúžasnější zprávička 🙂 Já to tak měla taky minulý měsíc, furt 37 a pak půl stupňovej skok a bylo po nadějích 😃
cooke
7. únor 2012
@mmirunda já to myslela tak že je těhulka a čeká na další těhulky 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@jajinax jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@cooke A jooooooooooo to joooo 😃 já tě nepochopila
cooke
7. únor 2012
@augustka Budu držet pěstičky, ale určitě bude vše v pořádku 😉 prožíváme to tu všechny s tebou 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@augustka Dneska mi radost asi neudělá nikdo kočko, potřebovala bych se zahrabat tak kilometr pod zem
cooke
7. únor 2012
Tak zpět do pracovního procesu 😞 fujky ať už je apsoň půl paté .......
mmirundaautor
7. únor 2012
@cooke Tak ať nám to uteče. Měj se hezky, taky budu muset pomalinku polehounku jít 😞
mersy
7. únor 2012
@mmirunda
tak si Miru udělej radost sama.......( něčím dobrým, hezkým nebo.....)
silverskylady
7. únor 2012
@mmirunda
@cooke Tak testit budu ještě dneska, takže nějaký čárky vám tu vystavit můžu, jen si nejsem jistá, že budou správně motivační 😃 Chtělo by to konečně něčí těhu test... x-)
A to je v mém případě v nedohlednu. Pokud by se eventuálně zadařilo, tak až kolem 24.2. 😎 A to je táááááák daleko..........
jajinax
7. únor 2012
tak ja se rozhodla netestovat....pockam na MS....uz se totiz vidim, jak bych byla psycho...takhle normalne dorazi MS a jede se dal....testy by me akorat nervacily...ale nerikam, ze namam pokuseni...🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@mersy Kdyby nebylo před výplatou, už bych byla v obchodě a něco si koupila :-| ale výplata za týden a v peněžence pár stovek, asi bych se musela jít o víkendu pást. Holt mám prostě dneska blbej den 😞
mmirundaautor
7. únor 2012
@silverskylady No ale já myslela právě těhu čárky 😞 ovu si můžu počurat sama 😃. No mě to vykládej, já se dozvím jestli se tento cyklus zadaří až 2.3 a to je ještě dááááááál 😞
mmirundaautor
7. únor 2012
No nic jdu pracovat 😞 a pak se tu večer zase ukážu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli