• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@augustka Právě že nepůjdu, končím až v pět :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jasný, tak co máme dělat jiného :grinning:
@mmirunda To uteče jako voda :wink:
autor
@augustka Joo už aby to bylo, v nohách mám už dneska tisíc mil a tady nikdo netestuje. Holky testujte ať to aspoň trochu rychleji utíká :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Taky se těším až tu uvidím ty vystavené fotečky testíků s //, abych nabrala tu správnou náladu :slight_smile: Já dnes 4DC tak ještě chviličku a můžu se těšit aspoň na snažení :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda no vidíš, kilometry pro zdraví :grinning: já testovat už nemám čím, všechny testy už jsem použila :grinning:
7. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cooke No jo, my co jsme na začátku, nám to pomalu utíká co? Jojo chtělo by to něčím spravit náladu :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já bych testovala podud by nedorazila MS 10.2.
autor
@augustka Ty ani testovat nemusíš, ty jsi už jasná :grinning:
@mmirunda Normálně jsem zjistila, že jsem na testování závislá :slight_smile: ..... ještě že můžu testovat aspoň OVU a že tam ty čárky skáčou celkem bez problémů (ducha mám po celý cyklus :D ) ale i pro
@augustka to musí být děs běs...., čekat na to kdo se přidá do řad těhulek :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cooke Vždyť už těhulka je? Jen to nemá potvrzené doktorem, ale testy se jí barví víc a víc :slight_smile:. Taky jsem na testování zavislá, ale ovu budu testovat nejdřív od neděle nebo pondělí, dřív ne :slight_smile: A pak zase jen čekání na MS :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
někdy je to děs, pracovat s lidmi....
Kolikrát má člověk chuť je ............................. :grinning:
7. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Jo to mi povídej. Šéfka má dovolenou a baby se flákají, ale někdo tu práci udělat musí ne? Tak proč ne já :angry: :angry:
7. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
nějak se mi teplota zatrhla 5 dnů na stejném čísle. Dnes ale zase poskočila nahoru :slight_smile: , tak jsem zvědavá, co z toho bude.
7. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj..dneska je nejakej bojovej den....me tez vse vytaci a vsichni mi lezou na nervy...:slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak jsem ti chtěla udělat radost a ty zase nic :grinning:
@cooke Spíš je děs běs čekat na kontrolu a potvrzení těhu a že je vše OK :wink:
7. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Držím ti palečky, ať ta nejúžasnější zprávička :slight_smile: Já to tak měla taky minulý měsíc, furt 37 a pak půl stupňovej skok a bylo po nadějích :grinning:
7. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já to myslela tak že je těhulka a čeká na další těhulky :D
7. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajinax jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile:
autor
@cooke A jooooooooooo to joooo :grinning: já tě nepochopila
@augustka Budu držet pěstičky, ale určitě bude vše v pořádku :wink: prožíváme to tu všechny s tebou :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Dneska mi radost asi neudělá nikdo kočko, potřebovala bych se zahrabat tak kilometr pod zem
7. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zpět do pracovního procesu :( fujky ať už je apsoň půl paté .......
7. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Tak ať nám to uteče. Měj se hezky, taky budu muset pomalinku polehounku jít :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
tak si Miru udělej radost sama.......( něčím dobrým, hezkým nebo.....)
7. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@cooke Tak testit budu ještě dneska, takže nějaký čárky vám tu vystavit můžu, jen si nejsem jistá, že budou správně motivační :grinning: Chtělo by to konečně něčí těhu test... :dizzy_face:
A to je v mém případě v nedohlednu. Pokud by se eventuálně zadařilo, tak až kolem 24.2. :sunglasses: A to je táááááák daleko..........
7. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se rozhodla netestovat....pockam na MS....uz se totiz vidim, jak bych byla psycho...takhle normalne dorazi MS a jede se dal....testy by me akorat nervacily...ale nerikam, ze namam pokuseni...:slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Kdyby nebylo před výplatou, už bych byla v obchodě a něco si koupila :unamused: ale výplata za týden a v peněžence pár stovek, asi bych se musela jít o víkendu pást. Holt mám prostě dneska blbej den :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady No ale já myslela právě těhu čárky :frowning2: ovu si můžu počurat sama :grinning:. No mě to vykládej, já se dozvím jestli se tento cyklus zadaří až 2.3 a to je ještě dááááááál :frowning2:
7. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic jdu pracovat :frowning2: a pak se tu večer zase ukážu :grinning:
7. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek