• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda No jo, já vím. Je to všechno pořád jen o tom čekání. Ale koukám, jak ti to dneska v práci leze na mozek, že je to všechno o dost horší, viď... :wink: Ale neboj, za chvíli budeš mít padla a pak si spravíš náladu snad nějak po svém :grinning:
7. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata praci zdar... ted jsem tady doobedvala a jdu taky neco pracovat :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Tak uvidíš... Mě taky po pár dnech o desetinku vyskočila, pak šla o 2 desetiny dolů a teď zase leze nahoru... MS má přijít akorát na Valentýna :frowning2:, tak uvidíme... Jen ať se pěkně teplotka drží nahoře...
7. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila
jj jen ať se drží.....
měla jsem dlouho 36,6 . dneska 36,8....
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mersy/grafy?c=634625280000000000
7. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila
tak třeba nepřijde a budeš mít krásný valentýn.
mě až za 9 dnů a řekla jsem si, že nebudu testovat. Až kdyby MS nedorazila....
7. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky denně vás dočítám a semtam něco napíšu není čas

jinak já jsem dnes 20DC, ovulka podle netu byla 31.1., od 1.2. nebyl sex, tak uvidím dneska a dostat bych to měla v neděli nebo v pondělí a nevím kdy si mám udělat test, jsem nedočkavá už bych to chtěla vědět jak to dopadlo...

jinak dneska jsem byla na chirurgii, měla jsem modrej palec na noze, tak mi na nehtu udělali jehlou dírku a vypustili krev, tak snad už to ted bude dobré...
7. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k
to muselo být nepříjemné........
7. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy nebolelo to je mě u toho polilo horko, občas se mi to stává, no ted ješt bude asi docela šíléné jak mi sleze nehet, teda jestli vůbec sleze...
7. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už z toho asi magořím...
hodně často se mi zdá, že vozím v kočárku miminko (holčičku)...
Zdá se vám taky něco takového nebo blbne jen mě??? :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Třeba nesleze... Taťka měl taky modřinu pod nehtem, vypustili mu krev a nehet mu neslezl a postupně mu to krásně odrostlo... Myslím, že testit můžeš už v pátek a uvidíš... A nebo si to nech až jestli se opozdí MS...

@mersy Ten grafík taky vypadá zajímavě... Tak uvidíš... Třeba na tom budeme skoro stejně... Se dívám, že MS máš mít 15.2., tak třeba taky nepřijde :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Mě se zatím nic takového nezdá, ale už se zdálo 2 kolegyním, že jsem byla těhotná... Tak kdo ví...
7. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila no asi spíš odroste, tak uvidíme a s tím testováním uvidím jestli vydržím nebo testnu v pátek
7. únor 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dorazila jsem z práce, tak hnedka běžim sem k vám :slight_smile:
@silverskylady Ahoj, Leni - naordinuj Tomovi vše, co bude třeba - Kuba taky poctivě papká vitamíny:slight_smile: já začala ovu testy už 6 DC, takže tam byly fakt jen pidi dušíky, včera konečně //, ale ještě neni pozitivní - myslim :slight_smile: ale snažíme se co to dá :grinning:
7. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Nic si z toho nedělej, já už ve snu i rodila, magořím o 106 :grinning:
7. únor 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Ahoj, tak mě se o mimi zatím nezdá a jsem za to fakt ráda. Stačí mi, jak blbnu okolo s těma různýma testama a gelama a práškama..... :grinning: Ještě abych se kvůli tomu ani nevyspala :grinning: :wink: :grinning:
Ale možná to máš tak, že už jsi měla mimi a víš jaký to je... :slight_smile:
7. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbora.martinkova Ahoj Baru, to je dobře, že nás nezanedbáváš :grinning: A jak ses dneska měla? Pracovně? Já už jsem v práci, po 5 dnech volna. I když to bylo volno nechtěné, tak bylo fajn...
Ty čárky by prý měly být obě stejné, nebo testovací silnější než kontrolní, tak uvidíš...
7. únor 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady No právě a já mam testovací ještě o něco slabší - uvidim dnes, chystam se na tom během odpoledne. Dnes jsem byla v práci, takže přesně jak píšeš - pracovně. Bylo strašně nehod, atd. tak jsme měli celý den, co dělat :frowning2: co ty? Jak se máš a jak ti je?
7. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke děkuji, dám pak vědět :wink:
7. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy mě se zdálo že kojím a dneska taky něco, ale to už nevím co to už sem zapoměla :grinning:
7. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak to že byly nehody, to se ani nedivím. Když jsem jela do práce, pěkně to klouzalo... Na sáňky to ještě nebylo, ale v autě taky nic moc :grinning:
No já se mam fajn. Alergie ustoupila, tak snad už to bude dobré. Jen mě bolí ta záda, přece jen tam mam pár stehů...
Ale jinak jsem dneska nějak pozitivně naladěná. Nevím, jestli je to tím, že nás čeká snažení, ale jsem ráda, že mě nechytají žádné depky... :sweat_smile:
A taky jsem zvědavá na ten ovu test, co si udělám hned jak přijdu domů :wink:
7. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: Tak já zas opět nestíhám! Jsem dnes 20 DC, je tu někdo podobně?
7. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, dnes to vypadá na ovu - můžete mrknout ke mě do alba na fotečku? Testovací je na fotce malinko slabší, než ve skutečnosti - to vypadají obě stejně...
7. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady Taky jsem dneska "vysmátá" - včera jsem byla u Dr., která mi řekla, že je vše ok, tak jsem běžela vesele domů, kde se začaly dělat // na ovu testu :slight_smile: hlavně si to musíme užívat, za 14 dnů nás čeká další testování, tam jde o víc :grinning: to je dobře, že ti je líp - taky jsem přemýšlela o odstranění jednoho znamínka, ale bojim bojim :frowning2:
7. únor 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova mám taky odstraněný znamínka :sunglasses: jedno za uchem a jedno na zádech a nic to nebylo, bylo to cca. v r. 2007 to to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Jsi odvažnější :slight_smile: já mam malý na krku, jenže překáží řetízkům, atd., manžel má o trošku větší na zádech. Pořád říkam, že nás jednou objednám společně a vyrazíme, ale ještě jsme tam nedošli :grinning:
7. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Koukala jsem na tu čárku, už se pěkně dělá... Ale ještě to asi není úplně "ono" :slight_smile: Ještě máš čas, viď. No já ještě ani testit nezačala :grinning:
To je fajn, že pro tebe měla dr. jen dobré zprávy. To vždycky potěší. Já jsem po té poslední návštěvě spíš tak nějak na váškách... Ale snad to bude dobrý a povede se nám to, abych nemusela na tu laparku, kterou my vyhrožovala. Taky bojím bojím :cry:
Ale pokud se ti nějaké znamínko nezdá, tak se neboj, není to tak hrozné. Jen prostě takový divný pocit, když jdeš dobrovolně na nějaký takový zákrok. Já mam teď spíš strach, až pojedem na víkend na lyže. Na stehy prý nic moc. A taky nestíhám jít vyndat stehy v termínu, protože příští víkend odjíždíme na týden lyžovat do Itálie a před tím mi je dr. nechce vyndat... Tak mi prý jen trochu zarostou, fuj... :confounded: Ale co, hlavní je, že už je venku, potvora :grinning:
7. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova to nic nebylo :slight_smile: ale já je měla velký a zachytávala o ně, za tím uchem to byl mazec, to sem zachytávala i hřebínkem
7. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Přesně tak, hlavní, je že už to máš za sebou! Já se snad jednou taky odhodlam :slight_smile: Myslíš, že čárka bude ještě sílit? Pořád jí tady zkoumam - už mi přijde max, ale je fakt, že dělam testíky poprvé :frowning2: počkam zítra, když zesílí, je ovu zítra, když zeslábne, byla dnes - každopádně snažení proběhlo včera, teploty je nízko, bolí mě na pravé straně bříška - snad to klapne :slight_smile:
7. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Tak to budeš brzo testovat?
7. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek