• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova Tak to je potom fakt asi lepší na nic nečekat a vyrazit k doktorovi,viď? Slibuju, že se jednou z hluboka nadechnu a taky půjdu :grinning:
7. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Ahojky, tak přesně takhle vypadal můj testík v neděli, tak jsem si říkala, že to snad už je ovu. Taky testim ted poprvé. Snažení proběhlo, tak uvidíme :wink:
7. únor 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu mít takovej blbej dotaz... Jak moc jsou spolehlivý ovulační testy?
7. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Ahojky, a druhý den už nesílil? Nebo byly // víc dnů po sobě? Vůbec se v tom nevyznam, tak mam plno otázek? Teplota mi dnes šla dolů, takže zítřek snad ukáže víc :slight_smile: kolikátý DC jsi ty?
7. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo Jo, tak to zrovinka teď většina z nás zjišťuje. Dr. mi včera řekla, že celkem dost, pokud bys třeba měřila i bt, měla bys ovu poznat :slight_smile:
7. únor 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Neboj, až budeš muset, něco tě k tomu přiměje, tak taky půjdeš :wink: A třeba i společně s Kubou. Já jsem taky říkala Tomovi, že by mohl jít se mnou, taky má nějaká na ostranění, ale že by pak nemohl cvičit, tak se mnou nešel... A myslím, že teď ho tam nějakou dobu nedostanu, když mě včera viděl, jak to přicházelo k sobě... :grinning: Ale ve finále fakt žádná hrůza :wink:
No podle mě by ještě mohla zesílit, protože jsi teprve 12DC, jestli se nepletu :slight_smile: Ale to uvidíš zítra. Navíc zítra máš Kubu zase doma, tak to můžete ještě podchytit :grinning: V tom já mam smůlu, čekám zase až do víkendu :angry:
7. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo Ahoj, mě dr. taky říkala, že se na ty testy mohu spolehnout :wink:
7. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady To je blbý, viď? Já vždycky kouknu na Kubovo směny, pak šílim, že nemáme šanci mimi pořídit, ale prostě to tak je a to naše tulení musí stačit - zatim je celkem intenzivní, až mi bylo Kuby včera líto - přišel z hokeje a už pomalu usínal a stejně musel :grinning:
7. únor 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@montonik zítra očekávám MS a doufám že nepřijde :sunglasses:
7. únor 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina .. ahojky, nu po těch všech příspěvcích jsem si říkala, že aspoň ty ovu testy zkusím, ale pak jsem si to nějak rozmyslela, a nechávám to osudu :wink: ... uvidíme. Beru taky jen listovku a přítel vitamín "E".

Je mi líto, že se vám to nepovedlo, budu držet palečky, aby se v nejbližší době zadařilo, ...však se tu všichni podporujeme, tak by mohlo :dizzy_face: musíme si věřit a hlavně na to netlačit, nechat to hezky plynout...
7. únor 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já jsem ted 20 DC a včéra už čárka zeslábla. Takže v sobotu 17 DC byly //, pak 18 DC v neděli silná jak u tebe a včéra už málo a dnes teda ještě budu testit, ale už to asi nemá cenu! A hlavně včéra jsem ještě měla noční, takže snažení :unamused: No nevim asi šance nic moc!
7. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Tak držim pěsti!
7. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova a @silverskylady Můžete mi teda nějaký doporučit? Nebo je to úplně jedno co koupím v lékárně? My sme to zatím vůbec neřešili, nešli na to takhle "vědecky" jen to zkoušíme a zatím nic, tak sem si říkala, že bych to už nějak mohla začít řešit...
7. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Já jsem teprve 12 DC, ale už u mě proběhl cyklus s ovu 11 DC, takže asi nic nenormálního. Navíc jsem přestala pít kontryhel, jak mi tu řekly holky - prý oddaluje ovu. Uvidim zítra i podle teplot, ale dnes ráno byla fakt nízká - 36,5 - normálně mam okolo 37. Jinak snažení proběhlo v neděli, pondělí - dnes nic:frowning2:, ale zítra a ve čtvrtek je manžel zase doma :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mavo Já jsem objednala na lekarna.cz balíček 6ti ovu testů + 2 těhu za super cenu, asi 95,- což mi přišlo nejlevnější a fungujou (mrkni ke mě do alba) :slight_smile: sháněla jsem je i v obchodech a úplně stejný jsem našla dvakrát dražší...jinak za sebe doporučuju i měření teploty :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Líto ti ho být nemusí, oni z nás taky kolikrát vysávají energii, i když jsme už polomrtvé... :grinning: Navíc, tohle je pro dobrou věc :wink:
No u nás je to složitější, ale tak snad to vyjde. Spousta párů to má taky taky tak, nebo ještě hůř a vyjde to. Tak se nebudu stresovat ještě tímhle :grinning:
Každopádně si myslím, že vaše intenzita snažení je více než o.k. :grinning:
7. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Viď? Jsem ukázkově akční už od konce MS :slight_smile: pokud by mimi vyšlo teď, bylo by opravdu "vydřený" :grinning: jinak nevěš hlavu, to, že se s Tomem vidíte jen o víkendech může být ku prospěchu - pamatuju si, když Kuba byl na školení a jezdil domů právě jen na víkend - bylo to jiný, vzácný - navíc se nam právě tehdy povedlo mimi, bohužel to nedopadlo...
7. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mavo Já mam tyto http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-life-light-2ks/#utm_source=zbozi.cz a taky mi fungují. Pořídila jsem je normálně i v lékárně asi za 32 Kč/2ks v balení. Vyzkoušej nějaké, uvidíš sama. Mylsím, že je téměř jedno, jaké pořídíš. Liší se nejspíš jen v ceně :wink:
7. únor 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova To znělo krásně povzbudivě, to taky občas potřebuju slyšet... Dík :wink:
Musím se přiznat, že mít možnost jako vy ostatní, být s ním celý týden, tak už by chudák do posilovny ani nedošel........... :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady Kuba taky posilku fláká, ale na hokej zatim energii má, navíc, když teď baští vitamínky, co pomáhají :slight_smile: hlavně, aby to všechno kolem pomohlo nám - co se dá dělat víc? Myslim, že jedeme na max:slight_smile:
7. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova já tvoje album teda nevidím, kde ho máš :grinning:
7. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak Tom zatím nic nefláká, protože má na všechno dost času, když já jsem v Praze :slight_smile: Navíc si myslím, že posilku by asi nevyměnil ani za sex, bohužel... :confounded: Cvičí už tak dlouho, že si bez toho život nedokáže ani představit... Asi mu taky pořídím ty vitamínky a budu mu tvrdit, že je to i na svaly dobrý :grinning: Bude si myslet, jaký mam pro to jeho cvičení pochopení :sweat_smile:
7. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova Já tě nemam v přátelích?! Tak proto je ukryto, už jsem ti poslala žádost, pak šup na album :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova hezké hezké :slight_smile: nejde tam napsat ani koment
7. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Když to je dobrý na hokej a celkovou enrgii, proč ne na svaly a posilovnu?! :grinning: u nás to tvrzení zafungovalo...stálo to pár korun a pokud to má jen trochu pomoct, proč ne?
7. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Nejde? chci komenty :frowning2:
7. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jde jen "líbí se mi"
7. únor 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Tak mi to všechno povídejte tady :slight_smile: myslíš, že je ovu testík pozitivní?
7. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik
ahoj 18DC
7. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova tak to se ptáš té pravé :grinning: já Ovu testy ani nedělám v tom se prd vyznám, ale mohla by být je silná
7. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek